Home Life Style Znaki zodiaku, które łamią serca. Uważaj, zanim się zakochasz

Znaki zodiaku, które łamią serca. Uważaj, zanim się zakochasz

by Agata Kubiak
Znaki zodiaku

Jeżeli nie jesteś aktualnie w żadnym związku, istnieje spore prawdopodobieństwo tego, że tęsknisz za jakąś romantyczną relacją. Jeśli pragniesz tego, aby była ona również trwała, musisz uważać. Zakochiwanie się w osobach spod niektórych znaków zodiaku może przynieść Ci bowiem więcej strat niż korzyści.

znaki zodiakuJeżeli nie chcesz wypłakiwać się w rękaw najlepszej przyjaciółce, lepiej ostrożnie podchodź do związków z zodiakalnymi Bliźniętami.

Nie zbliżaj się również zbyt szybko do Strzelca. Koziorożec także może przyprawić Cię o zawrót głowy i to nie tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Nie oznacza to oczywiście, że musisz za wszelką cenę unikać nawiązywania relacji z osobami spod wymienionych wyżej znaków zodiaku. Rezerwa jest jednak jak najbardziej wskazana, zwłaszcza na samym początku znajomości.

Znaki zodiaku Bliźnięta

Bliźnięta to znak zodiaku, którego żywiołem jest powietrze. Nic więc dziwnego w tym, że zodiakalne Bliźnięta toznaki zodiaku łamią serca przysłowiowe wolne duchy.

Nade wszystko cenią sobie własną niezależność i nie lubią, gdy jest ona w jakikolwiek sposób ograniczana. Jeżeli będą miały na to ochotę, wejdą oczywiście w związek, ale w odpowiednim dla nich czasie i na swoich warunkach.

Nie łudź się więc, że osoba spod znaku Bliźniąt od razu wpadnie w Twoje miłosne sidła. Bliźnięta szybko się nudzą i stale poszukują nowych wrażeń i podniet. Nie znoszą monotonii, dlatego licz się z tym, że ciągle będą oczekiwały od Ciebie tego, byś dostarczał im intensywnych emocji.

niektóre znaki zodiakuJak jednak powszechnie wiadomo, silne emocje mają to do siebie, że bywają męczące. Przeżywanie kilku zapierających dech w piersiach przygód w ciągu dnia może być fascynujące dla zodiakalnych Bliźniąt, ale niekoniecznie dla Ciebie.

Jeśli jednak nie będziesz mógł dotrzymać im kroku w poznawaniu świata i ludzi, istnieje spore prawdopodobieństwo tego, że osoby spod znaku Bliźniąt szybko się Tobą znudzą.

Licz się zatem z tym, że relacja romantyczna z Bliźniętami może mieć mało zadowalający finał. W najgorszym wypadku skończysz ze złamanym sercem. Możesz jednak liczyć na to, że Twoje wspomnienia będą niezwykle barwne.

lista znaków zodiaku zmiennychZe zodiakalnymi Bliźniętami naprawdę nie sposób się nudzić. Emocje, których Ci dostarczą nie będą jednak wyłącznie pozytywne. Możesz spodziewać się teatralnych kłótni, zwłaszcza jeśli Bliźnięta poczują, że w jakiś sposób zagrożona jest ich niezależność.

Jeżeli jednak nie marzy Ci się stały związek, a jedynie przelotna znajomość, nawiązanie jej z Bliźniętami wydaje się stosunkowo bezpieczne.

Raczej nie będą one błagać Cię o to, żebyś został. Pamiętaj jednak o tym, że od każdej zasady są pewne wyjątki.

Nie wszyscy spod znaku Bliźniąt są osobami pragnącymi ciągłych zmian, gwałtownych uczuć i wolności. Niektórym mimo wszystko marzy się stały związek oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Jeżeli zatem podoba Ci się ktoś spod znaku Bliźniąt, możesz dać mu szansę. Zachowaj jednak daleko posuniętą ostrożność, jeśli nie chcesz po raz kolejny leczyć swojego złamanego serca.

Znaki zodiaku Strzelec

astrologów charakter człowiekaZodiakalne Strzelce są z natury pewne siebie, żywiołowe i mają sporo energii do działania.

Nic w tym dziwnego, w końcu ich żywiołem jest ogień. Jeżeli znasz jakiegoś Strzelca, najpewniej zauważyłeś też, że jego mocną stroną jest doskonałe poczucie humoru.

Zodiakalne Strzelce uwielbiają także flirtować i wychodzi im to całkiem dobrze. Rozwijają swoje pasje i zainteresowania, dlatego rozmowa z nimi jest niezwykle zajmująca. Osoby spod znaku Strzelca kochają również towarzystwo innych ludzi.

Raczej są ekstrawertykami, którzy w każdym środowisku znajdą kogoś, z kim można nawiązać bliższą znajomość. Niestety, musisz liczyć się z tym, że zodiakalny Strzelec może złamać Ci serce. Jako, że lubi nawiązywać nowe znajomości, może wydawać Ci się, że traktuje Cię wyjątkowo.

znaki zodiaku Nie zawsze jednak tak jest. Strzelec jest optymistą, otwartym wobec zdecydowanej większości ludzi. Jeżeli okazuje Ci zainteresowanie, nie zawsze jest to równoznaczne z tym, że chce pójść z Tobą na randkę. Flirt także nie zawsze jest zaproszeniem do głębszej i dłuższej znajomości.

Czasami jest to jedynie wstęp do wspólnej zabawy, najczęściej niezobowiązującej. I choć relacja romantyczna ze Strzelcem może być fascynującą i niesamowicie emocjonującą przygodą, może również pozostawić w sercu bolesną wyrwę. Z ostrożnością podchodź zatem do bliższych relacji z osobami spod znak Strzelca.

Nie skreślaj ich, ale staraj się najpierw wybadać, czy są gotowe na związek. Dzięki temu, istnieje spore prawdopodobieństwo tego, że się nie sparzysz.

Znaki zodiaku Koziorożec

znaki zodiaku łamią serceŻywiołem zodiakalnych Koziorożców jest ziemia. Nic więc dziwnego w tym, że są one uporządkowane i twardo stąpają po gruncie, który mają pod stopami.

Priorytetem dla Koziorożca będzie praca i kariera zawodowa. Osoby spod tego znaku będą nade wszystko dążyły do tego, aby jak najwięcej zarobić.

Niestety, może odbijać się to negatywnie na ich życiu towarzyskim czy uczuciowym. Koziorożec nie cierpi jednak z tego powodu. Założenie rodziny nie znajduje się na szczycie listy jego priorytetów. Jeżeli więc zakochasz się w zodiakalnym Koziorożcu, łatwo nie będzie.

znaki zodiaku uważać Pragmatyczne Koziorożce nie są zbyt dobre w okazywaniu uczuć i nawiązywaniu romantycznych relacji. Może wynikać to z faktu, iż rzadko kiedy są nimi po prostu zainteresowane.

Nie spodziewaj się zatem tego, że osoba spod znaku Koziorożca będzie wylewna. Flirty, randki i czułe słówka raczej nie są czymś, czym można wzbudzić uwagę Koziorożców.

Szkoda, bo odpowiedzialny Koziorożec wydaje się być idealnym materiałem na partnera. Jeżeli jednak nie chcesz leczyć swojego złamanego serca, lepiej trzymaj się z daleka od zdystansowanego Koziorożca.

podstawie znaku zodiakuWyjątkiem są sytuacje, gdy dostrzegasz wyraźne sygnały, które stanowią dowód zainteresowania z jego strony. Jeżeli tak będzie, jesteś prawdziwym szczęściarzem.

Zodiakalne Koziorożce nie lubią gierek. Nie będą zatem okazywały zainteresowania nikomu, kto faktycznie go w nich nie wzbudza. Byłoby to sprzeczne z ich wewnętrznym kompasem.

Poza tym, byłaby to ogromna strata czasu, a Koziorożce nie cierpią go marnować. Można przecież poświęcić go na wspinanie się po szczeblach kariery zawodowej.

Powiązane artykuły