Home News Horoskop anielski na 2023 rok. Jakie rady mają dla ciebie aniołowie?

Horoskop anielski na 2023 rok. Jakie rady mają dla ciebie aniołowie?

by Agata Kubiak
Horoskop anielski na 2023 rok

Nowy Rok przynosi zmiany, ale nie dla wszystkich. Sprawdź co czeka Cię w ciągu najbliższych miesięcy i na jakie aspekty życia powinieneś zwrócić uwagę. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 2023 rok, oparty na wskazówkach Kart Tarota. Zobacz przed czym karty ostrzegają, a co w tym roku będzie Ci sprzyjać!

Horoskop anielski na 2023 rok – Baran

znak zodiakuDla zodiakalnych Baranów 2023 rok upłynie pod znakiem karty nr 9 –  tj. Pustelnik. To nie najlepsza wróżba dla relacji.

Pustelnik symbolizuje bowiem skupienie się na sobie samym i własnym wyznaniach oraz na myślach, dlatego ten rok upłynie pod znakiem autorefleksji i rozwoju duchowego.

Relacje odejdą na drugi plan i, choć nie oznacza to, że nie przetrwają, jednak w 2023 roku trudno liczyć na ogniste porywy serca.

Warto natomiast korzystać z dobrych rad osób starszych, takich jak babcie czy dziadkowie, ponieważ w tym roku będzie sprzyjać szczęście jeśli chodzi o wskazówki od innych.

horoskop dzienny Dlatego nie warto się zniechęcać, ponieważ doświadczenia osób, które przeżyły w życiu znacznie więcej mogą się okazać bezcenne.

Karta Pustelnika wskazuje aby rok 2023 potraktować jak podróż, w której warto określić jasny cel.

Ten rok, jak żaden inny, nakieruję na rozwój duchowy, który jest bardzo ważny, a pozostawanie w izolacji warto wykorzystać aby przemyśleć istotne sprawy.

Horoskop anielski na 2023 rok – Byk

Zodiakalnemu Bykowi 2023 rok upłynie pod znakiem karty 8 mieczy. To czas, w którym człowiek sam sobie narzuca pewnehoroskop tygodniowy anielski wyobrażenia i ograniczenia, a jednocześnie staje się bardzo stronniczy – jakby spętany węzłami i otoczony murem z każdej strony. Na co, zatem można liczyć w ciągu najbliższych miesięcy?

Na gruncie zawodowym nie będzie łatwo, ponieważ pokazuje się wykonywanie pracy podrzędnej, za znacznie niższe wynagrodzenie, z niewłaściwą organizacją pracy, a nawet czasowe pozostanie bez pracy.

Warto uważać, żeby nie odbiło się to na zdrowiu, ponieważ w 2023 roku zodiakalne Byki muszą szczególnie zwracać uwagę na choroby psychosomatyczne, wyczerpanie psychiczne, ogólne osłabienie organizmu i problemy ze wzrokiem.

znaki zodiakuAby znaleźć odetchnienie od trudności codziennego świata warto szukać miejsc odizolowanych od innych i kontaktów z naturą, co będzie ukojeniem w ciągu najbliższych miesięcy.

Warto też pamiętać, że ograniczenia, które pojawiają się na naszej drodze tak naprawdę nie hamują, ale, jak każda, inna przeszkoda, są do pokonania, o ile odpowiednio zorganizuje się własną pracę i przewartościuje życie.

Horoskop anielski na 2023 rok – Bliźnięta

horoskopu dziennegoZodiakalnym Bliźniętom najbliższe miesiące upłyną pod znakiem tarotowych 10 Buław, czyli Kijów.

Tym samym życie postawi przed wyzwaniami i przeszkodami, które trzeba pokonać abyś nadal iść do przodu.

Ograniczenia, na których do tej pory skupiał się człowiek zaczną ciążyć, stąd też konieczność pozbycia się ich. Jak sobie z nimi poradzić?

Otóż warto iść do przodu, ponieważ jeden krok do przodu jest zawsze lepszy niż dwa, ale… do tyłu. W 2023 roku nie zabraknie ambicji i dojrzałości, dlatego, pomimo pierwszych trudności, może okazać się, że najbliższe miesiące będą owoce w wiele, pozytywnych wydarzeń.

znaku zodiaku Zodiakalne Bliźnięta mogą okazać się wspaniałymi liderami – zarówno w pracy, jak też w rodzinie, a w najbliższych miesiącach ujawnią się ich naturalne predyspozycje do tego by pełnić silne role przywódców i pokazywać innym jak radzić sobie z codziennymi obowiązkami.

Horoskop anielski na 2023 rok – Rak

Zodiakalnym Rakom najbliższy rok upłynie pod znakiem wartości materialnych, co ma mocny związek z Żywiołem Ziemi. W tym roku, jak w żadnym innym, Raki skupią się na sprawach materialnych i odnalezieniu czegoś, co umożliwi rozwój spraw, związanych z budowaniem domu i organizacją codziennego życia.

znaku baranaW ciągu najbliższych miesięcy warto zwrócić uwagę na kwestie zdrowotne, ponieważ Wszechświat sprzyja, a zainteresowanie ćwiczeniami fizycznymi, zdrową żywnością, ogrodnictwem lub tworzeniem czegoś materialnego może przekuć się w pasją na wiele lat.

Intuicja będzie podpowiadać, że wreszcie nadszedł właściwy czas na to aby podjąć działania, ponieważ plany, które do tej pory rodziły się w głowie stały się już rzeczywiste i są bardzo obiecujące.

Horoskop anielski na 2023 rok – Lew

Zodiakalne Lwy w 2023 roku będą musiał mierzyć się z utrudnieniami w pracy, związanymi z brakiem czasu na dokładną analizę istotnych kwestii, co wynika z karty 5 Mieczy.

horoskop miesięcznyCzas nie będzie sprzyjał, a na horyzoncie pokażą się straty materialne. Niestety, jest to efekt wcześniejszych zaniedbań, dlatego nie warto nastawiać się na szybki zysk, ale mieć na względzie wszelkie okoliczności i grać fair play.

W najbliższych miesiącach Lwy mogą jednak liczyć na poprawę finansów, gdyż nagle na horyzoncie może pokazać się zaległa premia, a nawet… należyty spadek, o który warto powalczyć.

kart anielskichW związku powieje chłodem, a dotychczasowe sugestie o rozstaniu zaczną coraz częściej pojawiać się w rozmowach i kłótniach.

Lwy mogą zdecydować się na pozostawanie w związku z rozsądku lub z lęku przed samotnością, co jednak nie będzie najlepszym pomysłem, ponieważ przyniesie żal i rozgoryczenie.

Marzenia mocno zderzą się z rzeczywistością i w 2023 roku pokaże się to wyraźnie.

Horoskop anielski na 2023 rok – Panna

osiągnąć szczęściePanny w ciągu najbliższych miesięcy powinny uważać na otoczenie, gdyż wiele osób będzie chciało zawrócić im w głowie.

A to z powodu uroku i czaru, jaki będą roztaczać w ciągu najbliższych miesięcy.

Bo 2023 rok to znak tarotowego Króla Buław, a więc ognistych relacji, które nie przyniosą jednak nic stałego, bo… Panny nie będą chcieć.

Zdrowie dopisze, humor również, ale warto uważać by nie przesadzać z kawą lub dobrym trunkiem, bo można przeoczyć ważny wyjazd lub odwiedziny znajomych, albo nabawić się problemów z układem trawiennym.

Panny powinny powstrzymać emocje na więzi i mocniej skupić się na obowiązkach. Zabawa jest dobra, ale nie za długo i nie za często. Tym bardziej, gdy jej koszty mogą okazać się zbyt wysokie, mając na uwadze dom, dzieci lub kredyt…

Horoskop anielski na 2023 rok – Waga

zwykła codziennośćDla Wagi najbliższe miesiące to czas niespodziewanych wydarzeń, a to za sprawą karty Koła Fortuny.

Możliwe nagłe wyjazdy, przeprowadzki, straty finansowe a potem… zyski. Jednym słowem: nie będzie spokojnie, dlatego… warto zachować spokój.

Może się bowiem okazać, że to, co początkowo pokazywało się w czarnych kolorach, w efekcie niesie pozytywne wieści i zmiany w życiu. Dlatego cierpliwość warto potraktować jak najlepszego doradcę w ciągu najbliższych miesięcy.

A co w miłości? Może się zdarzyć, że w 2023 roku związek będzie narażony na oddalenia – czy to fizyczne, ze względu na różne miejsca zamieszkania, czy z powodu rodzącego się braku zaufania dla płci przeciwnej lub braku umiejętności bycia w związku.

Aby go utrzymać czasami warto przeczekać trudne momenty. Warto też oddać się medytacji, komplementacji i być uważnym, a przed podjęciem ważnych decyzji spokojnie się zastanowić. W 2023 pośpiech nie będzie sprzyjał!

Horoskop anielski na 2023 rok – Skorpion

nadchodzącym tygodniu Dla Skorpionów najbliższe miesiące będą czasem spokoju i skupienia się na domowych obowiązkach, a to za sprawą karty Umiar. Po czasie wytężonej pracy przyjdzie odpoczynek na łonie natury, z bliskimi obok.

Skorpiony odnowią relacje z przyjaciółmi i nadrobią zaległości w realizacji planów, które długo były niemożliwe do spełnienie z powodu braku czasu.

W relacji zodiakalne Skorpiony w ciągu najbliższych miesięcy mogą liczyć na stabilizację w związku, porozumienie, wzajemną wymianę myśli i dobre dogadywanie się na wszystkich płaszczyznach.

W planach może pojawić się nawet wspólne zamieszkanie, a, dla osób samotnych, 2023 rok będzie czasem poznania kogoś wyjątkowo interesującego, a także pozwoli cieszyć się dużą adoracją i miłymi niespodziankami od partnera.

Horoskop anielski na 2023 rok – Strzelec

nadchodzący tydzień Strzelcom przyświeca karta Rydwanu, a wiec pogoni za tym, co nowe i ciekawe. W pracy zmiany – na dobre. Możliwy awans, nowe stanowisko i ciekawe propozycje. Uwaga! Warto spieszyć się z przyjęciem oferty, bo ta nie będzie czekać w nieskończoność!

A co w relacjach? Z pewnością przyda się wytrwałość, ponieważ wewnętrzne uczucia zostaną zablokowane, przez co Strzelcy sami sobie narzucą granice trudne do pokonania.

Na co dzień będzie temu towarzyszyć poczucie zniewolenia, braku cierpliwości i wytrwałości.

W relacjach pokazują się blokady, związane z niemocą seksualną lub dosłownie z problemami natury seksualnej, a także osamotnienia, a nawet nieporozumienia w związku lub zbytnie przywiązanie do drugiej osoby.

Horoskop anielski na 2023 rok – Koziorożec

ewentualne problemyDla Koziorożców rok 2023 będzie czasem zmian, o czym informuje karta 6 mieczy. To, co wydawało się piękne będzie w praktyce wymagające, ale… tak miało być. Możliwe zmiany miejsca zamieszkania, pracy, a nawet poważne zawirowania w relacjach, choć pod koniec roku uspokoją się.

O zdrowie zodiakalne Koziorożce powinny zadbać szczególnie, bo najbliższe miesiące przyniosą sporo stresu, nerwów i apatii.

Odizolowanie od otoczenia i problemy w relacjach mogą prowadzić nawet do depresji, dlatego warto skupić się na drobnych przyjemnościach. Jogging, dobry film, zaplanowane od dawna zakupy ze znajomymi..

W najbliższych miesiącach dbanie o siebie samego i zdrowy egoizm powinny nabrać nowe, dobrego znaczenia w codziennym życiu!

Horoskop anielski na 2023 rok – Wodnik

Karta Księżyca, która przyświeca Wodnikom na 2023 rok niesie szereg tajemnic, intryg i dziwnych wydarzeń. Warto ufać intuicji, ale… nie otoczeniu.

W pracy możliwe zmiany, przeniesienia do innych działów, dlatego warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Nie każdy, kto do tej pory był blisko, okaże się przyjacielem, a życie zweryfikuje wiele relacji. Cóż, w praktyce okaże się, że nie wszystkie były szczere…

W miłości najbliższe miesiące będą upływały pod znakiem zniechęcenia w zakresie dotychczasowych relacji, a zodiakalne Wodniki, które dopiero rozpoczynają nowy związek mogą dostać ostrzeżenie, ponieważ na horyzoncie pokaże się ktoś inny.

Będzie to czas intensywnej walki o drugą osobę, a do tego mogą wyjść na jaw również błędy, które popełniło się przeszłości i które będą rzutować na obecną sytuację w relacji partnerskiej. Uwaga, bo każde kłamstwo ma krótkie nogi!

Horoskop anielski na 2023 rok – Ryby

znaku rybDla Ryb najbliższe miesiące to czas spełnienia, radości dobrych informacji, a to za sprawą karty Słońca, które niesie radość i pozytywne wieści.

To wyjątkowy czas w życiu, gdy marzenia się spełniają, a wewnętrzne piękno ujawnia się w postaci urody, uśmiechu i promieniowania w towarzystwie.

Wydaje się, że zodiakalne Ryby w 2023 roku będą grzały się ciepłem własnego słońca i nie warto przejmować się zazdrosnymi spojrzeniami innych osób. Czas sprzyja, życie jest jedno i warto czerpać z niego pełnymi garściami!

W kwestiach zdrowotnych najbliższe miesiące nie pozostawiają nic do życzenia, ponieważ pokazują się dobre rokowania co do stanu zdrowia, pozytywne wyniki badań, a dla osób, które starają się o dzieci, 2023 rok może być momentem poczęcia dziecka.

Powiązane artykuły