Home Life Style Jaki wybrać prezent na 30 urodziny dla osoby która wszystko ma?

Jaki wybrać prezent na 30 urodziny dla osoby która wszystko ma?

by Agata Kubiak
Jaki wybrać prezent na 30 urodziny dla osoby która wszystko ma?

Czy Ty też często stajesz na głowie żeby znaleźć prezent dla osoby, która wszystko ma? A kiedy zapytasz tej osoby o rzeczy, o których marzy, wciąż słyszysz odpowiedź: „Nie ma żadnych wymarzonych rzeczy, które chciałabym/chciałbym dostać. Przecież mam już wszystko!” Jak wybrać prezent na 30 urodziny dla osoby, która wszystko ma?

 

 

Praktyczny prezent na 30 urodziny

Szukając prezentu, zależy nam na tym, by był przede wszystkim praktyczny. Co prawda nie każdemu zależy na otrzymaniu takiego prezentu i bardziej ucieszyłby się z kolejnej świeczki zapachowej. Jeśli jednak nie jesteśmy do końca przekonani, o jakim prezencie marzy jubilat, warto postawić na coś, co z całą pewnością wykorzysta.

Jaki praktyczny prezent na 30 urodziny znajdziemy w sklepie Chocolissimo? Niejeden, a całe ich mnóstwo: https://chocolissimo.pl/prezent-na-30-urodziny! Jedną z propozycji są pralinki zamknięte w przepięknej skrzyneczce wykonanej z afrykańskiego drewna. W zależności od wielkości skrzyneczki, znajdziemy w niej różną liczbę ręcznie robionych pralinek z najlepszych manufaktur czekolady. Na szkatułce możesz umieścić swój własny grawer. Dlaczego tak zapakowane słodycze na 30 urodziny będą praktyczne? Ponieważ po ich zjedzeniu skrzyneczka może posłużyć jako schowek na różnego rodzaju przedmioty.

Innym ciekawym i praktycznym prezentem dla osoby, która ma wszystko będzie czekolada zamknięta w kartoniku, na którym umieszczone będzie wybrane przez Ciebie zdjęcie. Taki kartonik po zjedzeniu zawartości może zostać postawiony na półce, przywołując miłe wspomnienia.

Prezent na 30 urodziny dla kobiety

Kobiety kochają czekoladę! Słodycze poprawiają nastrój, ale, co ważniejsze, można się nimi dzielić. Jeśli nie wiesz, jaki prezent na 30 dla kobiety będzie strzałem w dziesiątkę, postaw na pyszne czekoladki. Panie najczęściej same kupują sobie najpotrzebniejsze rzeczy, więc podarowanie im słodyczy będzie z całą pewnością bezpiecznym rozwiązaniem.

Szukasz czegoś mniej tradycyjnego, słodkiego, co wywoła usmiech na twarzy jubilatki? Zastanawiasz się, jaki oryginalny lub śmieszny prezent na 30-tkę wybrać? Może czekoladowy zestaw kuchenny? Składa się on z tasaka, wałka, deski do krojenia, garnka oraz durszlaka. Wszystkie figurki zostały wykonane z najwyższej jakości czekolady, a kolorowe pudełko, w którym są umieszczone wygląda zjawiskowo.

A co powiesz na luksusowy pantofelek jak prezent na 30 urodziny dla kobiety? W całości zrobiony został z czekolady i umieszczony w eleganckim, różowo-białym opakowaniu przewiązanym wstążką. Taki słodki bucik zrobi niemałe wrażenie!

Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny

Chocolissimo tworzy także arcydzieła z czekolady, które mogą stanowić doskonały prezent na 30 urodziny dla mężczyzny. W sklepie znajdziesz wiele figurek z czekolady, które mogą być potraktowane jako śmieszny prezent na 30-tkę: https://chocolissimo.pl/figurki-z-czekolady. Wystarczy, że wiesz, jakie obdarowywana osoba ma zainteresowania.

Dla fanów motocykli na pewno hitem będzie nasz czekoladowy motocykl, wykonany z przepysznej, rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady, z dodatkami z czekolady białej i deserowej. Na skrzyneczce, w której umieszczony jest motocykl możesz umieścić grawer według własnego pomysłu. Czy to nie rewelacyjny pomysł na prezent na 30 urodziny dla mężczyzny?

Powiązane artykuły