Home Life Style Pikantne SMSy

Pikantne SMSy

by Agata Kubiak
Pikantne SMS

Ciekawy i zabawny SMS to świetny sposób na rozbudzenie uczucia i podtrzymanie emocji w związku. Pikantne wiadomości pozwalają partnerowi poczuć się pożądanym i niezwykle ważnym, a także dodają odrobiny świeżości i pasji do codziennej relacji.

niegrzeczne myśliArtykuł „Pikantne SMS dla niej i dla niego” zawiera przykłady namiętnych SMS-ów dla kobiet i mężczyzn, które na pewno rozgrzeją atmosferę i zaskoczą odbiorcę.

Zapraszamy do inspirującej lektury i wysyłania gorących wiadomości!

Dlaczego warto pisać sprośne SMS-y?

Pisanie sprośnych SMS-ów do partnera ma wiele zalet i jest świetnym sposobem na podtrzymanie zainteresowania i pasji w związku.

Po pierwsze, pikantne wiadomości pobudzają wyobraźnię i zwiększają poziom pożądania, co pozytywnie wpływa na jakość życia intymnego.

pikantne historieCodzienna rutyna i obowiązki mogą z czasem przytłoczyć nasz związek i ograniczyć ilość wspólnych chwil intymności. Sprośne SMS-y to prosty sposób, aby przypomnieć partnerowi, że jesteście razem i chcesz go pożądać.

Nawet krótka, acz zmysłowa wiadomość może przywołać wspomnienia wcześniejszych chwil i zainspirować do kolejnych.

Zwiększa to szanse na częstsze okazywanie sobie namiętności i przypomina, jak niezwykle ważna jest w związku chemia i fizyczna bliskość.

Po drugie, pisanie pikantnych SMS-ów to świetny sposób na urozmaicenie codziennej rutyny i dodanie odrobiny świeżości i zabawy do związku.

rozpocznij grę wstępnąJeśli jesteście razem już jakiś czas, a codzienne życie zaczyna was absorbować, wysyłanie sobie nawzajem gorących wiadomości może być niezwykle korzystne. Sprośne SMS-y przypominają wam, że jesteście para i dodają iskierkę pasji, która jest tak ważna w długoterminowych relacjach.

Nawet jeśli nie macie czasu na randki czy weekendowe wyjazdy, możecie pokazać sobie nawzajem, że jesteście ważni i pożądani.

W ten sposób z łatwością przywołacie uczucia, które towarzyszyły wam na początku związku.

Po trzecie, wysyłając partnerowi pikantne SMS-y, pokazujesz, że myślisz o nim i jesteś gotów wkładać dodatkowy wysiłek w związek. To bardzo pozytywny gest, który z pewnością zostanie doceniony.

pikantnych smsówTwoja druga połowa na pewno ucieszy się, widząc, że zależy ci na tym, aby podtrzymać ogień i zainteresowanie w waszej relacji.

Taka uwaga i dbałość o szczegóły budują poczucie bycia kochanym i pożądanym, co jest niezwykle ważne dla obu partnerów.

Wreszcie, pisanie sprośnych SMS-ów pozwala wyrazić swoje fantazje i pragnienia, co zacieśnia emocjonalne więzi między partnerami.

Umożliwia otwartą komunikację na tematy intymne i pokazuje, że możecie dzielić się swoimi sekretnymi marzeniami bez wstydu czy lęku. To buduje zaufanie i poczucie bliskości, które są tak niezwykle ważne w związku.

Pozwala także lepiej poznać potrzeby i oczekiwania drugiej osoby, co przekłada się na lepszą jakość wspólnych chwil intymnych.typu wiadomości

Pikantne SMS-y dla niej

Pisanie sprośnych SMS-ów do partnerki ma wiele korzyści nie tylko dla ciebie, ale i dla niej. Po pierwsze, pokazuje jej, że jest pożądana i kobieca, co buduje pewność siebie i satysfakcję.

Wiadomości takie pobudzają wyobraźnię, zwiększają libido i skłaniają do myślenia o wspólnych chwilach intymności. Zwiększa to szanse na spontaniczne spotkania, gdy kobieta poczuje się podniecona i zainspirowana do działania.

następną randkęPo drugie, sprośne SMS-y przypominają, że jesteście para nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie oraz seksualnie.

To niezwykle ważne dla kobiet, które często przywiązują dużą wagę do związku między tymi aspektami.

Utrzymanie zainteresowania seksualnego oraz emocjonalnej bliskości jest kluczowe dla kobiecego poczucia bezpieczeństwa i szczęścia w związku.

Regularne wysyłanie sobie nawzajem gorących wiadomości to prosty sposób na pielęgnowanie tych obszarów waszej relacji.

jego wyobraźnięWreszcie, zmysłowe SMS-y pokazują partnerce, że myślisz o niej i chcesz ją pożądać. To niezwykle ważne dla kobiet, które często pragną być pragnięte i pożądane.

Twoja druga połowa na pewno ucieszy się, widząc, że zależy ci na tym, aby podtrzymać ogień i zainteresowanie w waszej relacji.

Taka uwaga i dbałość o szczegóły budują poczucie bycia kochaną i pożądaną.

Przykłady sprośnych SMS-ów dla niej:

 • Tęsknię za dotykiem twoich ust.
 • Chcę cię całować od stóp do głów.
 • Nie mogę się doczekać, aż znów będę mógł trzymać cię w ramionach.
 • Myślę o naszej ostatniej namiętnej nocy i znów czuję ciepło.
 • Kocham patrzeć, jak twoje ciało drży z pożądania.

Pikantne SMS-y dla niego

miałam ochotę zatrzymaćPartnerowi pikantne SMS-y mogą przywołać wspomnienia waszych namiętnych schadzek i zainspirować do kolejnych.

Regularne wysyłanie sobie gorących wiadomości utrzymuje zainteresowanie i płomień namiętności, przypominając wam, że jesteście parą.

Nawet jeśli nie macie czasu na randki czy weekendowe wyjazdy, możecie pokazać sobie nawzajem, że jesteście ważni i pożądani.

W ten sposób łatwo przywołacie uczucia, które towarzyszyły wam na początku związku.

Przykłady sprośnych SMS-ów dla niego:

 • Tęsknię za twoją bliskością. Pragnę znów poczuć ciepło twojego ciała przytulonego do mnie. Nie mogę przestać myśleć o naszej ostatniej namiętnej nocy i jak niesamowicie zareagowałeś na moje pieszczoty. Kocham patrzeć, jak twoje ciało drży z pożądania, gdy jestem blisko ciebie. Nie mogę się doczekać, aż znów będę mógł trzymać cię w ramionach i pokazać, jak bardzo cię pragnę.
 • Chcę znów poczuć smak twoich ust i dotknąć każdego centymetra twojej skóry. Kocham całować cię od stóp do głów i obserwować, jak tracisz kontrolę. Twoje westchnienia i jęki przyprawiają mnie o dreszcze. Gdy jestem z tobą, tracę zmysły i pragnę cię bez granic. Nie mogę się doczekać naszej kolejnej namiętnej nocy, kochanie.

Pikantne SMSy na dzień dobry dla niej i dla niego

Dla niego:

 • Obudziłem się z myślą o twoich ustach. Życzę ci wspaniałego dnia, kochana.
 • Marzę o naszej ostatniej namiętnej nocy. Dzień dobry, skarbie.
 • Twoje ciało sprawia, że tracę zmysły. Myślę o tobie i już tęsknię. Dzień dobry, piękności.

Dla niej:

 • Kochany, nie mogę przestać myśleć o naszej ostatniej namiętnej randce. Twoje ciało sprawia, że tracę zmysły. Marzę o chwili, kiedy znów będę mogła cię przytulić i pocałować każdy centymetr twojej skóry. Śpij dobrze, kochany. Nie mogę się doczekać, aż znów będę mogła poczuć cię w swoich ramionach.
 • Kocham patrzeć, jak twoje ciało drży z pożądania. Myślę o naszej ostatniej namiętnej randce i nie mogę się doczekać, aż znów będę mogła poczuć cię w sobie. Kocham cię tak bardzo. Dobranoc, kochany.
 • Nie mogę przestać myśleć o tobie i o tym, jak pięknie wyglądasz, kiedy dochodzisz. Twoje ciało to dzieło sztuki. Nie mogę doczekać się, aż znów będę mogła je podziwiać. Dobranoc, kochanie. Śnij o mnie.

Pikantny SMS-y na dobranoc dla niej i dla niego

Dla niego:

 • Kochana, nie mogę przestać myśleć o naszej ostatniej namiętnej nocy. Twoje ciało sprawia, że tracę zmysły. Marzę o chwili, kiedy znów będę mógł cię przytulić i pocałować każdy centymetr twojej skóry. Śpij dobrze, kochana. Nie mogę się doczekać, aż znów będę mógł poczuć cię w swoich ramionach.
 • Kocham patrzeć, jak twoje ciało drży z pożądania. Myślę o naszej ostatniej namiętnej nocy i nie mogę się doczekać, aż znów będę mógł poczuć cię w sobie. Kocham cię tak bardzo. Dobranoc, kochana.
 • Nie mogę przestać myśleć o tobie i o tym, jak pięknie wyglądasz, kiedy dochodzisz. Twoje ciało to dzieło sztuki. Nie mogę doczekać się, aż znów będę mógł je podziwiać. Dobranoc, kochanie. Śnij o mnie.

Dla niej:

 • Kochany, nie mogę przestać myśleć o naszej ostatniej namiętnej nocy. Twoje ciało sprawia, że tracę zmysły. Marzę o chwili, kiedy znów będę mogła cię przytulić i pocałować każdy centymetr twojej skóry. Śpij dobrze, kochany. Nie mogę się doczekać, aż znów będę mogła poczuć cię w swoich ramionach.
 • Kocham patrzeć, jak twoje ciało drży z pożądania. Myślę o naszej ostatniej namiętnej nocy i nie mogę się doczekać, aż znów będę mogła poczuć cię w sobie. Kocham cię tak bardzo. Dobranoc, kochany.
 • Nie mogę przestać myśleć o tobie i o tym, jak pięknie wyglądasz, kiedy dochodzisz. Twoje ciało to dzieło sztuki. Nie mogę doczekać się, aż znów będę mogła je podziwiać. Dobranoc, kochanie. Śnij o mnie.

10 najlepszych pikantnych SMS-ów według redakcji

 1. Myślę o naszej ostatniej namiętnej nocy i już tęsknię za twoim dotykiem.
 2. Chcę cię całować od stóp do głów. Nie mogę się doczekać, aż znów będę mógł poczuć smak twoich ust.
 3. Twoje ciało sprawia, że tracę zmysły. Marzę o chwili, kiedy znów będę mógł cię przytulić.
 4. Nie mogę przestać myśleć o tobie i o tym, jak pięknie wyglądasz, kiedy dochodzisz.
 5. Chcę cię rozebrać powoli, dotykać każdego centymetra twojej skóry i sprawić, abyś krzyczała z rozkoszy.
 6. Twoje ciało to dzieło sztuki. Nie mogę doczekać się, aż znów będę mógł je podziwiać.
 7. Myślę o naszej ostatniej namiętnej nocy i mam ochotę zabrać cię z powrotem do łóżka.
 8. Chcę cię całować od stóp do głów i sprawić, abyś zapomniała o wszystkim, co cię otacza. Tylko ty i ja.
 9. Nie mogę przestać myśleć o twoich ustach i o tym, jak zachwycająco wyglądasz, kiedy dochodzisz.
 10. Marzę o naszej ostatniej namiętnej nocy i mam nadzieję, że dzisiaj będę mógł zobaczyć cię w tych czerwonych pończochach.

Pikantne SMSy

Wysyłanie pikantnych SMSów to sposób na utrzymanie iskry w związku, dodanie pikanterii do codziennej komunikacji oraz zbudowanie atmosfery pełnej emocji i pożądania. Ważne jest, by pamiętać o zachowaniu dobrego smaku i dopasowaniu treści wiadomości do etapu relacji, na którym się znajdujemy.

Jak Stworzyć Idealny Pikantny SMS

 • Znajomość odbiorcy: Kluczowe jest dostosowanie treści wiadomości do preferencji i granic naszego partnera. To, co dla jednej osoby może być zbyt śmiałe, dla innej będzie akurat.
 • Budowanie napięcia: Użycie podtekstów i sugestii może być bardziej pobudzające niż bezpośrednie słowa. Niech wyobraźnia partnera pracuje.
 • Osobisty akcent: Wplatanie osobistych doświadczeń lub wspomnień może uczynić wiadomość bardziej intymną i znaczącą.

Przykłady Pikantnych SMSów

 1. „Czekam na Ciebie… mam na sobie tylko…”
 2. „Myślę teraz o Tobie i o tym, co bym robił(a), gdybyś był(a) teraz ze mną…”
 3. „Mam pewną fantazję… chcesz o niej usłyszeć?”

Kiedy Wysyłać Pikantne SMSy

 • Budowanie napięcia przed spotkaniem: Wysyłając pikantne SMSy przed planowanym spotkaniem, możemy znacząco podnieść poziom emocji i pożądania.
 • Podtrzymanie emocji na odległość: Dla par w związkach na odległość, pikantne SMSy mogą być sposobem na utrzymanie bliskości emocjonalnej i seksualnej.

Etykieta Pikantnych SMSów

 • Zachowanie dyskrecji: Należy pamiętać o ryzyku związanym z możliwością przechwycenia wiadomości przez osoby trzecie. Zawsze warto upewnić się, że nasze wiadomości są wysyłane bezpiecznie.
 • Zgoda i granice: Niezwykle ważna jest zgoda obu stron na tego typu komunikację oraz szanowanie granic wyznaczonych przez partnera.

Historia usługi SMS

Historia usługi SMS (Short Message Service) w telefonach komórkowych sięga lat 80. XX wieku. Pomysł na komunikację tekstową na odległość pojawił się wraz z rozwojem technologii telefonii komórkowej.

Pierwsze próby wysyłania krótkich wiadomości tekstowych miały miejsce w latach 80., jednakże pierwszy system SMS został uruchomiony dopiero w 1992 roku przez firmę telekomunikacyjną o nazwie Radiolinja w Finlandii. Pierwsza wysłana wiadomość SMS została wysłana przez inżyniera firmy, który napisał „Merry Christmas” (Wesołych Świąt).

Początkowo SMS był ograniczony do bardzo krótkich wiadomości, zazwyczaj nie dłuższych niż 160 znaków. Było to spowodowane ograniczeniami technicznymi sieci GSM, która wtedy dominowała na rynku telefonii komórkowej. Wiadomości SMS były także dość drogie, co sprawiało, że początkowo nie były zbyt popularne.

Jednak wraz z postępem technologicznym, systemy telefonii komórkowej stawały się coraz bardziej zaawansowane, co umożliwiło rozwój usługi SMS. Wiadomości stały się tańsze i bardziej dostępne dla użytkowników. Wkrótce SMS stał się popularnym środkiem komunikacji, a rozwój telefonów komórkowych oraz sieci komórkowych umożliwił wysyłanie coraz dłuższych wiadomości oraz dodanie funkcji takich jak multimedialne wiadomości tekstowe (MMS).

Obecnie usługa SMS jest powszechnie stosowana na całym świecie i stała się nieodłączną częścią komunikacji mobilnej. Pomimo pojawienia się innych form komunikacji, takich jak komunikatory internetowe czy media społecznościowe, SMS nadal pozostaje popularnym sposobem szybkiego przekazywania informacji za pomocą telefonów komórkowych.

 

Powiązane artykuły