Home Zdrowie Kriolipoliza COOLTECH – nowoczesne zabiegi w twoim salonie

Kriolipoliza COOLTECH – nowoczesne zabiegi w twoim salonie

by Agata Kubiak
Kriolipoliza COOLTECH

Klientki i klienci salonów kosmetycznych bardzo cenią sobie zarówno jakość wykonywanych usług, jak i ich kompleksowość. Nie chcą korzystać z kilku salonów, ale zależy im na możliwości wyboru spośród dużej liczby zróżnicowanych zabiegów. Jak więc zatroszczyć się o ich potrzeby? Dobrym pomysłem może okazać się wynajem lasera, który pozwoli ci wprowadzić do twojej oferty kriolipolizę COOLTECH. Jakie dokładnie masz możliwości i co dzięki nim zaoferujesz swoim klientom? Poznaj najważniejsze informacje.

 

Jeśli chcesz poszerzyć obecną ofertę swojego salonu, wynajem lasera to najlepszy pomysł. Pozwoli ci wdrożyć nową usługę bez ponoszenia ogromnych kosztów. Warto również podkreślić, że oferta firmy WynajemLasera.pl to nie tylko sprzęt, ale także szkolenie wykonane przez profesjonalistę. Nie sposób zaprzeczyć, że twój biznes stanie się bardziej konkurencyjny. Docenią to zarówno obecni, jak i potencjalni klienci.

Kriolipoliza COOLTECH

Na czym polega wynajem lasera i dlaczego sugerujemy, by kriolipoliza COOLTECH znalazła się w ofercie twojego salonu? W naszym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje, dzięki którym bez wahania podejmiesz odpowiednią decyzję.

Kriolipoliza COOLTECH – czym jest zabieg?

Czym jest kriolipoliza COOLTECH? To zabieg redukujący tkankę tłuszczową. W tym celu wykorzystywana jest niska temperatura. Aby jego przeprowadzenie było możliwe, w salonie musi znajdować się specjalistyczne urządzenie. Schładza ono tkankę do -8℃ na 70 minut, by zamrozić trójglicerydy. Komórki obumierają i są usuwane przez organizm w naturalnych procesach metabolicznych. Sprzęt pojawia się wyłącznie w najlepszych gabinetach kosmetycznych. Należy podkreślić, że jego stosowanie jest w pełni bezpieczne dla obydwu stron – zarówno wykonującej, jak i poddającej się zabiegowi. Klient pozostaje zabezpieczony specjalnymi membranami Cocoon Medicals. Nie ma więc najmniejszego ryzyka odmrożenia skóry.

Kriolipoliza Cooltech eliminuje komórki tłuszczowe poprzez ich zamrażanie; zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i nowoczesny. Metoda wykorzystuje urządzenie, które aplikuje zimno na komórki tłuszczowe w ciele.

Kriolipoliza COOLTECH

Kriolipoliza COOLTECH może być stosowana nie tylko na brzuchu czy udach. Jest skuteczną metodą redukcji tkanki tłuszczowej z wielu partii ciała, w tym również tzw. obszarów trudnych. Klienci decydują się na przeprowadzenie zabiegu także na boczki, ramiona, plecy czy podbródek. Pierwsze efekty widać już 1-3 podejściach (zabieg warto powtarzać co ok. 6-8 tygodni). Jako że w całym procesie wykorzystywane są wyłącznie naturalne procesy metaboliczne zachodzące w organizmie, klienci mają gwarancję, że będą one widoczne przez długi czas.

Z punktu widzenia właściciela salonu kosmetycznego jest jeszcze jedna istotna informacja. Kriolipoliza COOLTECH nie jest zabiegiem sezonowym. Można realizować ją przez cały rok, a więc znacznie łatwiej znaleźć dla niej miejsce w (z reguły wypełnionym po brzegi) grafiku pracowników.

Wynajem lasera do salonu

Okazuje się, że poszerzenie oferty nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Nie musisz kupować urządzenia czy chociażby zatrudniać specjalisty. Kriolipoliza COOLTECH może być oferowana klientom na wypożyczonym urządzeniu najwyższej klasy. Firma WynajemLasera dostarcza profesjonalny sprzęt, który na bieżąco przechodzi niezbędne przeglądy techniczne u autoryzowanego serwisanta. Zyskujesz pewność, że twoi pracownicy i klienci są bezpieczni. Wszystko to natomiast na bardzo korzystnych warunkach.

Kriolipoliza COOLTECH

Warto podkreślić, że samo wypożyczenie sprzętu to zaledwie jedna z możliwości. Portal WynajemLasera.pl umożliwia również wynajem lasera ze szkoleniem. W takim przypadku zatrudniony przez ciebie personel będzie mógł nauczyć się prawidłowej obsługi urządzenia pod okiem doświadczonego trenera. To dla ciebie gwarancja, że świadczone usługi pozostają na najwyższym poziomie. Jeśli natomiast nie masz obecnie pracownika, w grafiku którego zmieści się wykonywanie dodatkowych zabiegów, możesz zdecydować się na wynajem lasera z obsługą. Oznacza to, że udostępniasz przestrzeń, a doświadczony specjalista wykonuje kriolipolizę dla twoich klientów.

Powiązane artykuły