Home Moda Pufy reklamowe. Jak wykorzystać ich pełen potencjał?

Pufy reklamowe. Jak wykorzystać ich pełen potencjał?

by Agata Kubiak
Pufy reklamowe

Nośniki reklamowe mają niejedno imię. Z roku na rok w sprzedaży pojawia się coraz więcej rozwiązań, po które bardzo chętnie sięgają współczesne firmy. Obok najpopularniejszych banerów, plakatów i roll-up’ów, dostępne są również dużo bardziej od nich oryginalne i ciekawsze rozwiązania, które zdecydowanie skuteczniej przyciągają uwagę klienta oraz pozwalają w pełni wykorzystać ich potencjał reklamowy. Jednym z takich rozwiązań są pufy kostki reklamowe, z których możliwości korzysta obecnie coraz więcej firmy. Sprawdźmy, dlaczego warto pójść ich śladem i do czego można wykorzystać popularne kostki eventowe!

 

Czym są pufy kostki reklamowe?

Kostki reklamowe to nowoczesne nośniki reklamy, które cieszą się sporym zainteresowaniem przedsiębiorców zwłaszcza w ostatnich latach. Pomimo swojego dość niepozornego wyglądu, kryją w sobie spory potencjał promocyjny, który docenią nie tylko firmy intensywnie reklamujące swoje usługi, ale także podmioty, które preferują raczej subtelny i nienachalny marketing. Pufy kostki reklamowe (https://inventini.com/siedziska-reklamowe/kostki-reklamowe/) można wykorzystać zarówno w siedzibie firmy, jak i na zewnętrznych wydarzeniach, w tym m.in. na targach, wystawach, konferencjach i pozostałych eventach, na których firma planuje zaznaczyć swoją obecność.

Kostki reklamowe są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, z dodatkową możliwością wykonania na nich spersonalizowanych nadruków. Na ich powierzchni można umieścić dowolny napis lub grafikę, pod warunkiem, że zmieści się ona na kostce. Firmy najczęściej decydują się na zamówienie kostek w kolorach firmowych, z logiem lub pojedynczymi literami, składającymi się na nazwę firmy, jej hasło reklamowe lub nazwę flagowego produktu bądź usługi.

Jak można w praktyczny sposób wykorzystać pufy kostki eventowe?

Kostki reklamowe mogą pełnić kilka różnych funkcji. Pierwszą z nich jest dekorowanie pomieszczenia oraz nadawanie mu pożądanego wystroju. Pufy w kolorach firmowych świetnie wpisują się w estetykę wnętrz, w których firma prowadzi swoją działalność, pozwalając lepiej zapamiętać jej wiodące kolory klientom.

kostki reklamowe

Z kilku puf z nadrukowanymi literami można ułożyć nazwę firmy i wyeksponować ją na tle wnętrza. Co ciekawe, pufy możemy nie tylko ustawić na podłodze, ale także zawiesić je na ścianie, tworząc w ten sposób nowoczesną i ciekawą kompozycję 3D. W ten sam sposób pufy mogą zostać wykorzystane także na eventach różnego rodzaju, w których uczestniczy firma, stając się jednym z elementów dekoracyjnych jej stoiska.

Dekorowanie firmowych wnętrz to jednak niejedyna funkcja, jaką mogą pełnić pufy kostki reklamowe. Są to bardzo praktyczne akcesoria, które mogą mieć także zastosowanie użytkowe. Firmy bardzo chętnie wykorzystują je jako miejsce do siedzenia, a także w roli stolików. Zaletą kostek jest także możliwość tworzenia z nich ciekawych, geometrycznych konstrukcji, za pomocą których można wydzielić poszczególne strefy w jednym pomieszczeniu, a także stworzyć w biurze osobny kącik do zabaw i relaksu dla dzieci odwiedzających firmę z rodzicami. Wszystko to w firmowych kolorach i z nazwą marki w tle!

Powiązane artykuły