Home News Jakub Wesołowski

Jakub Wesołowski

by Agata Kubiak
Jakub Wesołowski

Jakub Wesołowski dla mnie jako przedsiębiorcy jest to czas wymagający ogromnych poświęceń, reorganizacji i cięcia kosztów. Szukam optymalnych rozwiązań.

Jakub Wesołowski znany z serialu „Na Wspólnej” może się poszczycić nie tylko zdolnościami aktorskimi, ale również zdolnościami biznesowymi. Prowadzi między innymi hotel i agencję eventową. Z powodu pandemii obydwie branże przeżywają jednak ogromny kryzys i na razie trudno przewidzieć, kiedy sytuacja zacznie się poprawiać. Aktor na razie jednak nie zamierza zamykać swoich biznesów, a lockdown wykorzystuje na opracowywanie strategii działania w rzeczywistości postpandemicznej i podnoszenie jakości oferowanych usług.

Jakub Wesołowski przedsiębiorca

Jakub Wesołowski zauważa, że choć w czasie pandemii wiele branż przenosi swoje usługi do internetu, to takiego rozwiązania niestety nie da się zastosować w przypadku usług hotelarskich. Z kolei w branży eventowej częściowo biznes ten można realizować online, ale jest to zupełnie inny obszar działania. W eventach bowiem ważne są emocje, kreatywność, interakcja z uczestnikami i ich zaangażowanie.

wesołowski jakub

wesołowski jakub

– W przypadku hoteli nie ma możliwości realizacji usługi online’owej, bo my świadczymy usługę, która opiera się w znakomitej większości na gościnności i trosce o klienta w momencie, gdy przebywa u nas. Natomiast z agencją eventową jest trochę prościej, bo tu już sporo projektów można przenieść do przestrzeni online’owej, ale to z kolei wymaga od pracowników zupełnie innego zestawu kompetencji.

Oczywiście chcemy się adaptować do zaistniałej sytuacji i absolutnie nie jesteśmy podmiotem, który stwierdza, że jest ciężko i czeka, aż będzie lepiej. To ogromna zasługa naszych zespołów, że podnoszą rękawicę i starają się szukać jakichś rozwiązań – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Jakub Wesołowski.

Jakub Wesołowski – kryzys

Przyznaje, że zarówno branża hotelarska, jak i eventowa znalazły się w potężnym kryzysie, jakiego jeszcze nigdy wcześniej nie doświadczyły. Co prawda część firm otrzymała subwencje w ramach tarczy antykryzysowej, ale dla wielu z nich to stanowczo za mało, żeby przetrwać.

Czas lockdownu jest szalenie trudny. Hotel i eventy to są jednak takie branże, które korzystają z tego, że ludzie się przemieszczają. Byliśmy na przykład beneficjentami spotkań, team buildingów czy szkoleń – mówi aktor.

W branży eventowej rok 2020 zapowiadał się bardzo dobrze. Wiele firm planowało huczne obchody swoich jubileuszy, szykowały się więc spektakularne eventy, uroczyste gale, bankiety i ważne konferencje. Wszystko z dnia na dzień stanęło pod znakiem zapytania. Taka patowa sytuacja utrzymuje się już ponad rok i w najbliższym czasie o powrocie do imprez na masową skalę na pewno nie ma mowy.

– Z jednej strony ten moment jest ogromnym wyzwaniem dla nas jako przedsiębiorców, a z drugiej –  zatrudniamy wiele osób i mamy też poczucie troski, bo wiemy, jak dużo zawdzięczamy swoim pracownikom w tych dobrych momentach, więc też chcemy o nich zadbać, teraz kiedy jest trudniej – mówi Jakub Wesołowski.

Jakub Wesołowski

Kuba Wesołowski aktor

Jakub Wesołowski – aktor

Aktor zapewnia, że na razie nie zamierza redukować zatrudnienia w swoich firmach. Wierzy bowiem, że w końcu uda się wyjść z tego zastoju, ale zapewne wszystko będzie się odbywać na nowych zasadach. Trzeba być więc przygotowanym na każdą ewentualność. Dlatego też jako przedsiębiorca ceni sobie kreatywność, chęć działania oraz próby dostosowania się do nowych możliwości.

– Bez wątpienia jest to czas wymagający ogromnych poświęceń, pewnych reorganizacji i cięcia kosztów, z drugiej strony też chcemy się rozwijać, chcemy robić nowe rzeczy, dostarczać nowe usługi, podnosić ich jakość, tak więc ten rok bardzo mocno spędziliśmy na porządkowaniu tych rzeczy, na które zazwyczaj nie było czasu. Głęboko wierzę, że to, co najgorsze za nami, i mam nadzieję, że niedługo będziemy mogli zaprezentować klientom to, nad czym pracowaliśmy tak mocno w okresie lockdownu mówi.

Jakub Wesołowski liczy na to, że szczepionka i stosowanie się do restrykcji pomogą w walce z koronawirusem i w ciągu kolejnych miesięcy sytuacja zacznie się stabilizować.

– Głęboko wierzymy, że to, co najgorsze, jest już za nami. Pewnie jako przedsiębiorcy chcielibyśmy, żeby to działo się wszystko zdecydowanie szybciej, aczkolwiek też mamy świadomość różnych ograniczeń i mamy poczucie współodpowiedzialności za to, co się dzieje. Pewnie nikt z nas nie zakładał, że ten lockdown w tej czy innej postaci potrwa jednak rok – mówi aktor.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Artykuł pochodzi z serwisu https://lifestyle.newseria.pl/

 

Kuba Wesołowski

Jakub Wesołowski to polski aktor filmowy i telewizyjny, który zdobył szeroką popularność dzięki swoim wszechstronnym rolom. Jego talent, charyzma i zdolność do wcielania się w różnorodne postacie sprawiły, że jest jednym z bardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce.

Wczesne życie i edukacja

Jakub Wesołowski urodził się 2 lipca 1985 roku w Warszawie. Jego zainteresowanie aktorstwem zaczęło się w młodym wieku, kiedy to brał udział w szkolnych przedstawieniach. Po ukończeniu szkoły średniej, Wesołowski zdecydował się kontynuować swoją pasję i rozpoczął studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, gdzie rozwijał swoje umiejętności aktorskie.

Kariera aktorska

Kariera Jakuba Wesołowskiego zaczęła się dynamicznie rozwijać po jego debiucie na ekranie. Jego przełomową rolą była postać Igora Nowaka w popularnym serialu telewizyjnym „Na Wspólnej”, gdzie gra od 2003 roku. Dzięki tej roli zdobył dużą popularność i uznanie widzów.

Kolejną znaczącą rolą była rola Piotra Konarskiego w serialu „Czas honoru” (2008-2014), który opowiadał o losach polskich żołnierzy walczących w czasie II wojny światowej. Występ w tym serialu przyniósł mu ogromne uznanie krytyków oraz sympatię widzów.

Jakub Wesołowski zagrał również w wielu innych produkcjach filmowych i telewizyjnych, takich jak:

  • „Komisarz Alex” (2012-2020) – jako komisarz Marek Bromski
  • „Lekarze” (2012-2014) – jako dr Piotr Wanat
  • „Tancerze” (2009-2010) – jako Filip Tokarski
  • „Kurier” (2019) – jako Jan Nowak-Jeziorański

Życie prywatne

Kuba Wesołowski jest również aktywny w życiu prywatnym. W 2014 roku poślubił Agnieszkę Wesołowską (z domu Szczurek), z którą ma córkę, Różę. Wesołowski jest znany z zaangażowania w działalność charytatywną i społeczną, często wspierając różne inicjatywy i fundacje.

W swojej codzienności stara się łączyć obowiązki zawodowe z rodzinnymi, znajdując czas na rozwijanie swoich pasji oraz dbanie o bliskich. Jakub Wesołowski jest również miłośnikiem sportu, w szczególności piłki nożnej, co często podkreśla w wywiadach.

Jakub Wesołowski to utalentowany aktor, który zyskał uznanie zarówno w świecie filmu, jak i telewizji. Jego najbardziej znane role, takie jak Igor Nowak w „Na Wspólnej” czy Piotr Konarski w „Czas honoru”, przyniosły mu sławę i sympatię widzów. Jego życie prywatne jest równie interesujące, pełne zaangażowania społecznego i rodzinnych wartości. Jakub Wesołowski to aktor, który z pewnością będzie kontynuował swoją udaną karierę, przynosząc jeszcze wiele niezapomnianych ról.

Powiązane artykuły