Home Life Style Podaruj sobie odrobinę luksusu, czyli weekend w hotelu w Krynicy-Zdrój

Podaruj sobie odrobinę luksusu, czyli weekend w hotelu w Krynicy-Zdrój

by Agata Kubiak
Krynicy-Zdrój

W bliskości natury

Natura ma niesamowitą moc sprawczą – przebywanie w jej bliskości powoduje, że nasz umysł oczyszcza się ze złych myśli, wypełniając się spokojem i pogodą ducha. Polecamy wybrać się do Krynicy-Zdrój, gdyż tamtejsze okolice zapewniają właśnie takie doznania – góry, lasy, czyste powietrze, spokój – to wszystko, czego potrzebuje każdy zestresowany organizm. Decydując się na taki wyjazd bardzo ważne jest jednak nasze nastawienie. Musimy zostawić za sobą problemy, skupić się na sobie oraz na otaczającej przyrodzie, starając się dostrzec wyłącznie pozytywne aspekty naszego życia. Choć może wydawać się to trudne, to z pewnością piękna okolica ułatwi nam to zadanie.

Moc sauny

Sauna cieszy się w Polsce rosnącą popularnością i nawet latem, gdy temperatura za oknem często przekracza 30 stopni Celsjusza, zwolenników saunowania nie brakuje. Nic w tym dziwnego, bowiem korzystanie z tego rodzaju zabiegów bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm: poprawia krążenie, wzmacnia serce, pomaga zregenerować mięśnie po wysiłku, a także oczyszcza z toksyn. Wszystko to działa również korzystnie na nasz umysł – przebywanie w saunie uspokaja, wycisza i relaksuje. Wybierając się na taki relaksujący weekend do Krynicy Górskiej, jako bazę noclegową warto wziąć pod uwagę Hotel Czarny Potok, który oferuje swoim gościom nie tylko dostęp do sauny, ale również do basenów, a także do strefy zabiegów kosmetycznych.

Coś dla ciała

Kojący masaż to zdecydowanie coś, co pozwala pozbyć się stresu z naszego organizmu. Wśród jego zalet można wymienić rozluźnienie mięśni i stawów, ujędrnienie skóry, a także wspomaganie usuwania toksyn oraz nadmiaru wody z organizmu. Zrelaksowane ciało to doskonałe wsparcie dla naszego umysłu, bowiem po takiej sesji masażu od razu poczujemy przypływ pozytywnej energii. Dzięki odpowiednio dobranemu rodzajowi masażu możemy czerpać również wiele innych korzyści. Panie z pewnością mogą być zainteresowane masażem antycellulitowym, który doskonale wygładza i napina skórę, dzięki czemu staje się ona piękna i promienna.

Coś dla żołądka

Dobre jedzenie zawsze poprawia humor, dlatego, aby pozbyć się stresu, warto zafundować sobie taką niebiańską ucztę. W Krynicy Górskiej z pewnością nie brakuje miejsc, gdzie można dobrze zjeść. Warto więc poszukać lokali, które oferują kuchnię zgodną z naszymi gustami kulinarnymi i następnie oddać się uczcie, delektując się wyjątkowymi smakami.

Każdy z nas zasługuje na czas tylko dla siebie. Mamy nadzieję, że nasz artykuł będzie do tego inspiracją i pozwoli Wam zafundować sobie weekend, który oczyści Was z negatywnych myśli, na długo pozostawiając w doskonałym nastroju.

Powiązane artykuły