Home Kobieta w biznesie Drukarnia JKB Print – załatw wszystko bez wychodzenia z biura

Drukarnia JKB Print – załatw wszystko bez wychodzenia z biura

by Agata Kubiak
Drukarnia HexDruk

Chociaż internet zdominował środki masowego przekazu, to jednak tradycyjna reklama wciąż trzyma się mocno. Czym innym jest przeczytanie oferty na stronie w sieci, a czym innym przekazanie potencjalnemu klientowi lub kontrahentowi fizycznego katalogu z opisem usług i produktów Twojej firmy. Ponadto materiały drukowane umożliwiają dotarcie do klientów, którzy mogą nie trafić na stronę firmy w Internecie. I takie właśnie materiały przygotuje dla Ciebie drukarnia JKB Print. Dlaczego akurat ona?

Wygodne i szybkie zamawianie materiałów drukowanych

Drukarnia JKB Print to drukarnia internetowa. Oznacza to, ze przyjmuje zamówienia wyłącznie online. Ponieważ proces ich przyjmowania jest w pełni zautomatyzowany, możesz złożyć swoje o dowolnej porze dnia i nocy przez cały tydzień. Dotyczy to wszystkich oferowanych przez nią materiałów promocyjnych, czyli ulotek, folderów, plakatów, roll upów i wizytówek. W każdym rodzaju materiałów otrzymuje się do wyboru kilka jego wersji, np. katalogi mogą być szyte, klejone lub spiralowane, a ulotki zwykłe lub składane.

Niezależnie od tego, co chcesz wydrukować, możesz mieć pewność, że zostanie to wykonane dokładnie tak, jak planujesz. Drukarnia JKB Print pozostawia dobór parametrów druku w rękach swoich Klientów. Przy każdym produkcie otrzymujesz formularz z jego parametrami, które możesz zmieniać samodzielnie. Dotyczą one wszystkich aspektów Twojego zlecenia – zaczynając od formatu, kończąc na gramaturze nośnika oraz dodatkowych elementach ozdobnych (np. lakier UV dla wyróżnienia wybranych fragmentów).

JKB Print – dostarczamy zamówienia gratis!

Gdy ustalisz już wszystkie parametry, wówczas zostanie wyświetlona wycena. Jest to ostateczna kwota, która nie ulegnie zmianie. Gdy zaakceptujesz zlecenie, to wszystko –  zamówienie możesz opłacić za pośrednictwem płatności on-line przez Przelewy24, wysyłając przelew tradycyjny (na podstawie wygenerowanej automatycznie faktury pro-forma) lub za pobraniem u kuriera. Niezależnie od formy płatności, zamówienie zawsze dostarczane jest do Klienta za pośrednictwem Kuriera. I co z pewnością jest miłą informacją – wszystkie koszty przesyłki, niezależnie od nakładu, pokrywa drukarnia JKB Print.

Stworzenie dowolnego materiału promocyjnego to zaledwie kilka kliknięć. A jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania co do specyfikacji, przy każdym produkcie znajduje się zakładka z dodatkowymi informacjami, gdzie znajdziesz odpowiedzi. Sprawdź już dzisiaj – odwiedź stronę drukarni internetowej JKB Print!

Powiązane artykuły