Home Kobieta w biznesie Która drukarnia cyfrowa zapewni najlepszą jakość druku?

Która drukarnia cyfrowa zapewni najlepszą jakość druku?

by Agata Kubiak
Która drukarnia cyfrowa zapewni najlepszą jakość druku?

Drukarnia cyfrowa umożliwia szybki druk wysokiej jakości i w dowolnym nakładzie. Pozwala to drukowanie wydawnictw różnego rodzaju na wielu podłożach, formatach i gramaturach. JKB Print to specjaliści w druku cyfrowym, a za skorzystaniem z oferty tej właśnie drukarni przemawia nie tylko jej wieloletnie doświadczenie, ale także nowoczesny park maszynowy, umożliwiający dużą elastyczność.

Druk cyfrowy – co trzeba o nim wiedzieć?

Drukarnia cyfrowa to drukarnia korzystająca ze specjalnych maszyn. Wykorzystując one do druku bezpośrednie dane przesyłane z komputera, co eliminuje konieczność stosowania form czy innych nośników pośrednich. Wpływa to znacząco na redukcję kosztów druku oraz czas jego przygotowania, ale daje także inne możliwości, niedostępne przy druku offsetowym. Jedną z nich jest zdolność do modyfikacji elementów każdej odbitki, dzięki czemu drukowane materiały mogą być personalizowane.

Dobra drukarnia cyfrowa może zaoferować kilka metod druku cyfrowego – od najpowszechniej spotykanego druku laserowego (czyli elektrograficznego), poprzez magnetograficzny, kończąc na natryskowym (polecany do druków wielkoformatowych).

Daje to bardzo szerokie pole do popisu – można wydrukować banery, ulotki czy książki cechując się różnymi właściwościami. W JKB Print stosowane są maszyny umożliwiające wydruk w bardzo wysokiej rozdzielczości UHD przy wykorzystaniu palety kolorów CMYK+. Dodatkowo ta drukarnia cyfrowa umożliwia wykańczanie na 15 różnych sposobów wydruków trybach inline oraz nearline.

Dlaczego warto wybrać druk cyfrowy?

Druk cyfrowy jest świetnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na czasie oraz chcesz mieć możliwość drukowania dowolnych nakładów. JKB Print w przypadku tego rodzaju technologii umożliwia wydruki już od… jednego egzemplarza. Jest to zarazem wygodne rozwiązanie jeśli chcesz przeprowadzić wydruk testowy i zobaczyć, czy przygotowany przez Ciebie układ publikacji (książki, katalogu reklamowego, magazynu, czasopisma itp.).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, drukarnia cyfrowa JKB Print zamieściła na swojej stronie wygodny w obsłudze formularz, pozwalający na wyliczenie kosztów wydruku cyfrowego przy wybranych przez Ciebie parametrach oraz nakładzie. Umożliwi Ci to poznanie konkretnego kosztu planowanego wydawnictwa.

JKB Print oferuje niezwykle atrakcyjne, przystępne ceny za druk cyfrowy. Dzięki temu cena może mile Cię zaskoczyć! Sprawdź już dzisiaj pełną ofertę tej profesjonalnej drukarni!

Powiązane artykuły