Home Kobieta w biznesie Zakupy przez internet

Zakupy przez internet

by Agata Kubiak
zakupy przez internet

Zakupy przez internet swobodne i bezpieczne.

Pandemia ugruntowała reputację zakupów online jako zdecydowanie najwygodniejszego sposobu kupowania towarów. E-commerce ciągle się zmienia i staje bardziej nowoczesny. Do znanych i stosowanych powszechnie metod płatności dołączyły niedawno kryptowaluty. Sprawiają one, że proces zakupu staje się jeszcze wygodniejszy, bardziej bezpieczny i globalny.

 

Po globalnym kryzysie finansowym z 2009 roku Satoshi Nakamoto wprowadził Bitcoin, pierwszą w historii kryptowalutę. Musiało upłynąć kilka lat, zanim ludzie przekonali się do wynalazku i dostrzegli potrzebę wprowadzenia kryptowaluty do szerszego użytku. Przesądziły o tym elementy praktyczne. Płatności krypto walutowe wyróżniają się większym bezpieczeństwem: żaden rząd nie może zablokować środków przechowywanych w krypto, a śledzenie płatności jest niezwykle trudne. Są wygodne: potrzebujesz tylko połączenia internetowego, aby uzyskać dostęp do swoich środków, a płatności są dokonywane za pomocą kodów QR lub kopiowania i wklejania adresu portfela.

zakupy przez internet

Krypto rewolucja

 

Transfery kryptowalut mogą być również bardzo szybkie! Np. w Exeno.com działa unikatowy system płatności, który pozwala przelać środki w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na całym świecie. Exeno jest światowym pionierem e-commerce w dziedzinie adopcji kryptowalut jako metody płatności.

Sklep akceptuje najpopularniejsze waluty: Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH), jak i te wykorzystujące dodatkowe zabezpieczenia Bitcoin Vault.(BTCV). Na żadnym etapie transakcji nie ma potrzeby konwertowania pieniędzy do waluty FIAT, dzięki czemu proces zakupu z szerokiej gamy produktów jest prostszy i tańszy niż w innych e-sklepach.

 

Szeroki asortyment w Exeno

 

Zakupy przez internetW Exeno każdy znajdzie coś dla siebie. Właściciele cyfrowych monet pochodzą z różnych krajów, kultur, grup społecznych i zawodów dlatego oferta musi być bogata i zróżnicowana.

Najnowsze gadżety, telefony komórkowe, komputery, najfajniejsze zestawy do gier, tablety, czytniki książek, drony, telewizory i wiele innych produktów dla geeków.

Twórcy sklepu pamiętali też o kategorii beauty, golarkach, depilatorach, monitory aktywności, maski antysmogowe praz plecaki i sprzęt dla ceniących aktywność fizyczną.

Specjalną kategorią wyróżniono miłośników fotografii, przedstawiając im najlepsze drukarki i aparaty. Na stronie znaleźć można również wiele akcesoriów inteligentnego domu: zestawy zabezpieczeń, sterowanie oświetleniem, mikrofony bezprzewodowe, inteligentne czujniki okienne. W sklepie nie brakuje również sprzętu AGD poczynając od ekspresów do kawy na lodówkach kończąc. Na Exeno.com możesz kupić również sprzęt do pielęgnacji ogrodu.

Zakupy z dostawą do domu

zakupy przez internet z dostawą do domuDzięki dynamicznym cenom kryptowalut klienci mają możliwość zakupu towarów po okazyjnych cenach. Najbardziej spektakularne transakcje są zawierane, jeśli kryptowaluta została kupiona po obniżonym kursie i wydana, gdy jej wartość wzrosła.

Posiadacze kryptowalut mają całkowitą kontrolę nad swoimi środkami i danymi. Dzięki technologii blockchain nie ma pośredników w transakcjach. Strony nie muszą się martwić o żadne problemy z procedurami bankowymi lub operacjami, takimi jak nieprzewidywalne anulowanie transakcji lub ograniczenia dotyczące przelewów.

Transakcje kryptowalutowe są całkowicie anonimowe: nie będziesz musiał ujawniać żadnych poufnych danych. Sklep Exeno prosi wyłącznie o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz adresu dostawy.

 

Nowoczesne rozwiązania

 

zakupy onlineIstnieją dwie główne obawy dotyczące metod płatności kryptowalutami: gwałtowne wahania kursów oraz konieczność płacenia wysokich prowizji przy wymianie na waluty FIAT. W Exeno udało się wyeliminować obie niedoskonałości. Zgodnie z dewizą firmy –  Buy By Crypto – każdy z klientów płaci bezpośrednio swoją kryptowalutą (BTC, ETH, BTCV).

Wymagana jest jedynie rejestracja na platformie i utworzenie portfeli Exeno (to tam przesyłane są kryptowaluty podczas zakupów w e-sklepie.). Z portfeli Exeno środki można wypłacić w dowolnym momencie. W całym procesie, na żadnym etapie kryptowaluty nie są konwertowane na waluty FIAT.

Dzięki temu klienci nie tracą środków na dodatkowe opłaty i przewalutowania. Cena w koszyku zakupowym Exeno, jest zaś tymczasowo blokowana do czasu dokonania płatności.

Zakupy w kryptowalutach

Zakupy w kryptowalutach mogą więc być łatwe, bezpieczne i bardzo wygodne. Potwierdza to rosnąca baza posiadaczy tego typu walut. Szacunkowa globalna baza użytkowników kryptowalut wzrosła o 190 procent między 2018 a 2020 rokiem. To z pewnością wskazówka dla całej branży e-commerce. Kryptowaluty i e-commerce idealnie do siebie pasują.

zakupy spożywcze

Powiązane artykuły