Home News Anna Dereszowska dzieci 3 ciąża

Anna Dereszowska dzieci 3 ciąża

by Agata Kubiak
anna dereszowska w 3 ciąży 2021

Anna Dereszowska dzieci to mój największy sukces. Nie wyobrażam sobie bez nich życia

Anna Dereszowska dzieci i macierzyństwo to najważniejsza rola w życiu Anny Dereszowskiej. Po pracy z przyjemnością wraca do swoich dzieci, bo przy nich psychicznie odpoczywa. Choć opieka nad nimi wymaga sporo trudu, to rekompensatą jest ich bliskość, uśmiech i energia do działania. Aktorka stara się tak gospodarować swoim czasem, by znaleźć też chwilę tylko dla siebie. Wtedy wymyka się na siłownię.

 

Anna Dereszowska ma bardzo racjonalne podejście do wychowywania dzieci i choć zdarza jej się rozpieszczać swoje pociechy, to potrafi też powiedzieć „nie”. Aktorka przyznaje, że macierzyństwo bardzo zmieniło jej podejście do życia.

– Dzieci sprawiają ogromną radość, chociaż – jak to mówią – jest to kolejny etat i człowiek nie jest w stanie odpocząć, to dają olbrzymią radość i w moim życiu są zdecydowanie najważniejsze. Ja życia sobie bez nich nie wyobrażam. Są moim największym sukcesem osobistym – mówi agencji Newseria Anna Dereszowska, aktorka.

Anna Dereszowska w 3 ciąży 2021

Dereszowska jest mamą 10-letniej Leny i 2,5-letniego Maksymiliana. Poświęca dzieciom maksymalnie dużo czasu, bo wie, że te relacje zaprocentują w przyszłości. Aktorka podkreśla, że mimo wielu obowiązków domowych i zawodowych stałym punktem jej dnia jest porcja ćwiczeń.

– Chętnie uprawiam sport, to mnie relaksuje. Z jednej strony mam poczucie, że robię coś fajnego dla siebie i nie tylko, bo dzięki temu jestem sprawniejsza i mogę dać więcej z siebie dzieciakom i państwu, a z drugiej strony – jest to czas wyłącznie dla mnie, kiedy mogę sobie pomyśleć o swoich sprawach, kiedy mogę sobie poplotkować z moją trenerką Gosią Gałkowską – mówi Anna Dereszowska.

Anna Dereszowska jest w ciąży

Do tej pory aktorka ćwiczyła sama i próbowała różnych dyscyplin sportu: tenis, bieganie, jazda konna. Teraz jednak dodatkowo zdecydowała się na regularne treningi na siłowni pod okiem specjalistki.

– Pierwszy raz mi się to zdarza, ale jest to bardzo ciekawe, bardzo fajne doświadczenie. Bardzo szybko czas mija, jak ma się kogoś, kto z człowiekiem porozmawia, kto pokaże, kto pomoże i kto dobierze odpowiednie ćwiczenia. Nagle się okazuje, że ta godzina, 1,5 godziny, na siłowni to chwila moment i się kończy. Chociaż czasem jak mnie przeczołga, to po schodach nie jestem w stanie zejść – mówi Anna Dereszowska.anna dereszowska w 3 ciąży

Pasją do sportu Dereszowska stara się też zarazić swoje dzieci. Często zabiera je na basen, z córką ćwiczy też jazdę konną i nurkowanie. Aktorka podkreśla, że rodzinne sporty to podstawa. Ona sama ruch ma w genach i wierzy, że jej dzieci również z czasem docenią zalety fizycznego wysiłku.

Dereszowska ciąża 2021

Anna Dereszowska wychowuje już 13-letnią córkę, będącą owocem w związku z Piotrem Grabowskim i 6-letniego syna, którego doczekała się wspólnie z aktualnym partnerem, Danielem Duniakiem. Wkrótce jej rodzina znów się powiększy!

Dereszowska jest w ciąży

Jak udało się nam dowiedzieć, Lena i Maks doczekają się niebawem… rodzeństwa, bowiem aktorka spodziewa się dziecka! W związku z tym, że jest to dopiero drugi trymestr ciąży, przyszła mama bez problemu może działać zawodowo. Aktualnie aktorka jest w trakcie zdjęć do serialu „Komisarz Mama”, w którym wciela się w postać inspektor Patrycji Madalińskiej.

Powiązane artykuły