Home Life Style Pralki slim – idealne do małych łazienek

Pralki slim – idealne do małych łazienek

by Agata Kubiak
Pralki slim

Zakup nowej pralki wymaga uwzględnienia wielu różnych czynników. Nie można również zapominać o najważniejszym, bez którego nie da się umieścić pralki w łazience, czyli o wymiarach sprzętu. Na szczęście producenci oferują obecnie sprzęt odpowiedni do potrzeb użytkownika niezależnie od tego, czy ma on dużą łazienkę, czy niewielkie pomieszczenie. Dzięki temu można kupić standardowy model lub urządzenie typu pralka slim, które zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

  1. Co musisz wiedzieć przy wyborze pralki slim?
  2. Jakie ma wymiary pralka slim?
  3. Jakie programy prania ma dobra pralka slim?
  4. Najpopularniejsze marki pralek slim

Jeżeli zastanawiasz się, czy prędkość wirowania ma znaczenie, jakie programy będą ci potrzebne lub jak wygląda aktualny ranking pralek slim, koniecznie sprawdź nasze porady. Dowiesz się między innymi, czy pralka ładowana będzie dla ciebie odpowiednia oraz tego, czy pojemność 6 kg jest wystarczająca przy codziennym użytkowaniu.

Co musisz wiedzieć przy wyborze pralki slim?

Pierwszą rzeczą, o której trzeba pomyśleć przy wyborze pralki slim, jest pojemność bębna. Oczywiście nie oznacza to, że musisz na siłę kupować dużą i nieporęczną pralkę, która nie będzie pasowała do małej łazienki. Warto po prostu dobrać ładowność bębna w taki sposób, aby była jak najwyższa przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych wymiarów całego urządzenia. Kolejną rzeczą, o której nie należy zapomnieć przy kupowaniu takiego sprzętu, są parametry cyklu prania. Inne opcje przydadzą się w domu, gdzie są zwierzęta, a inne komuś, kto zawsze chodzi w ciemnych ubraniach.

Nowoczesne pralki automatyczne mają wiele dodatkowych rozwiązań, które ułatwiają pranie, a jednocześnie są łatwe w użytkowaniu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że pralki wykonują optymalne ruchy piorące, co pozwala uzyskać dużo lepsze efekty. Upewnij się również, że interesująca cię pralka ma niskie roczne zużycie energii. W wielu sytuacjach tańsze urządzenia mają gorszą klasę energetyczną, więc wówczas bardziej opłacalne jest dopłacenie do innego modelu, który pozwoli obniżyć koszty energii oraz ograniczyć zużycie wody. Czasami odbywa się to kosztem wydłużenia czasu prania, ale to zazwyczaj nie stanowi problemu.

Jakie ma wymiary pralka slim?

Osoby ceniące sobie skuteczne pranie powinny zapoznać się z ofertą na pralki slim w neo24.pl. Są to nowoczesne urządzenia, które mają niskie roczne zużycie prądu, a pomimo niewielkich wymiarów pomieszczą duże ilości odzieży. Oczywiście warto sprawdzić ciężar wsadu, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia dobrej pralki. Większość modeli ma jednak przydatne funkcje, czego przykładem jest wyświetlenie komunikatu o przekroczeniu dopuszczalnej wagi. W zależności od wybranego modelu, wymiary pralki z tej serii mogą mieć na przykład 38 x 59,5 x 84,5.

Jest to optymalny wybór, który sprawdzi się nawet w takich miejscach jak ciasna łazienka. Specjalny silnik inwerterowy, jaki jest stosowany w tych urządzeniach, zwiększa ich żywotność. Należy więc sprawdzać, czy urządzenie posiada taki silnik. Wówczas na pewno będzie to model odpowiedni nawet dla osób, które regularnie robią duże ilości prania w celu pozbycia się uporczywych plam.

Jakie programy prania ma dobra pralka slim?

Wąskie pralki mają wszystkie przydatne programy, na które składają się standardowe opcje typu szybkie pranie, czyszczenie bębna, pranie delikatnych ubrań i wiele innych. Tylko najlepsze pralki slim mają natomiast funkcję parową, która jest bardzo przydatna. Nie musisz się obawiać, że wybierzesz program nieprzydatny w niskich temperaturach, bo nowoczesny wyświetlacz elektroniczny zawiera wszystkie potrzebne informacje.

Najpopularniejsze marki pralek slim

Oszczędność energii, świeżość ubrań i niewielkie wymiary oferują takie sprzęty jak pralka ELECTROLUX EW6S426BP, która obecnie kosztuje około 1349 złotych. Możesz również rozważyć wybór modelu F2WN2S6S3E od LG lub nieco droższą, ale za to wyróżniającą się designem pralkę ELECTROLUX EW6S306SPX.

Powiązane artykuły