Home Zdrowie Dlaczego wibrator dla par jest pierwszym wyborem w czasie wizyty w seks shopie?

Dlaczego wibrator dla par jest pierwszym wyborem w czasie wizyty w seks shopie?

by Agata Kubiak
wibrator

Seks shopy zyskują na popularności, a współżycie przestaje być tematem tabu! Przynajmniej wszystko na to wskazuje, że taki jest trend w społeczeństwie.

W każdym razie, coraz więcej par decyduje się na zakup akcesoriów erotycznych, a przyczyn takiej sytuacji jest bardzo dużo. Zaczynając od tego, że mogą one po prostu dodać czegoś nowego do współżycia kończąc na tym, iż bardzo często są to urządzenia ratujące związek przed rozpadem. Problemy w czasie seksu są coraz powszechniejsze i wiele osób uważa, że jest to jedna z najczęstszych przyczyn zdrad i chęci zmiany partnera. Całe szczęście można temu przeciwdziałać. Rozwiązaniem będzie wibrator dla par i nie tylko!

Gadżety erotyczne, które zrewolucjonizowały rynek

Bez wątpienia istnieje kilka takich zabawek dla dorosłych, które stały się prawdziwym evergreenem w swej dziedzinie. Mowa tu przede wszystkim o różnego rodzaju dildo i replikach męskich członków. Mężczyźni z kolei doskonale pamiętają dmuchane lale ze zdziwioną miną, które były bardzo częstym prezentem na osiemnaste urodziny dla najlepszego kumpla. Rynek akcesoriów erotycznych znacznie się zmienił i gdy w przeszłości był wypełniony kiczem, obecnie to urządzenia na wysokim poziomie, które należy traktować poważnie.

Warto zwrócić uwagę na wibrator dla par, który może okazać się zbawieniem w przypadku problemów powstających w sypialni. Bardzo częstym problemem, który w niektórych krajach jest istną plagą, jest przedwczesny finał. Ze względu na obecny styl życia i zbyt dużą ilość pornografii, wielu mężczyzn nie jest w stanie zadowolić swoich partnerek. Lekiem na całe zło może być właśnie urządzenie tego typu. Wibrator dla par jest skonstruowany najczęściej tak, że jednocześnie stymuluje punkt G i łechtaczkę.

Są to urządzenia bezprzewodowe, które steruje się za pomocą specjalnego pilota lub aplikacji w smartfonie. W ten sposób, mężczyzna może powoli dozować siłę masażu, przez co kobieta będzie odczuwała rosnącą przyjemność krok po kroku. Jednoczesny masaż dwóch tak czułych punktów sprawia, że doznania są naprawdę silne i warto zacząć przygodę z takim wibratorem spokojnie. Rozpoczynanie pieszczot od największej mocy może zniechęcić kobietę do stosowania tego typu akcesoriów. Mężczyźni nie pozostali jednak zapomnieni, gdyż na rynku pojawiają się również masturbatory tego typu właśnie dla nich. W ten sposób, to kobieta przejmuje pałeczkę i steruje siłą urządzenia, które stopniowo doprowadza mężczyznę do orgazmu. Można śmiało powiedzieć, że era zabawek erotycznych sterowanych na odległość dopiero się zaczyna i najlepsze ma jeszcze przed sobą. Czy niedługo będzie możliwe zadowalanie swojego partnera nawet z drugiego końca świata? Wszystko na to wskazuje!

Podsumowując, chcąc zrobić zakupy w seks shopie warto zacząć od wibratora dla par. Jest to bardzo funkcjonalne urządzenie, które może dać wszystkim wiele przyjemności i silnych doznań. Z tego powodu, warto wybrać właśnie ten gadżet bez względu na to czy w związku istnieją problemy z seksem czy też nie. Na pewno jest to dobry zakup, który znajdzie swoje zastosowanie w czasie współżycia.

Powiązane artykuły