Home Moda Jakie damskie okulary przeciwsłoneczne na lato 2022?

Jakie damskie okulary przeciwsłoneczne na lato 2022?

by Agata Kubiak
okulary przeciwsłoneczne na lato 2022

Złoto od wieków fascynuje i zachwyca ludzi. To jeden z tych kolorów, któremu nie mogą się oprzeć tak kobiety, jak i mężczyźni. Kolor złoty utożsamiany jest z bogactwem, luksusem, elegancją i dobrym stylem. Nic zatem dziwnego że biżuteria ze złota i męskie dodatki z tego kruszcu są tak popularne na całym świecie. Dziś przyjrzymy się jednak czemuś innemu, co również zyskuje coraz to większą popularność. Co to takiego? Okulary przeciwsłoneczne z metalowymi oprawkami w kolorze złotym.

 

Złote metalowe okulary przeciwsłoneczne na lato?

Chcąc się zaprezentować modnie w nadchodzące lato, koniecznie trzeba pamiętać o okularach. Nawet jeśli masz już kilka par, z których jesteś zadowolona, pamiętaj, że kolejna w kolekcji na pewno nie zaszkodzi. Jeśli będziesz kierować się tym, co uwzględniają styliści w swoich projektach na ten rok, masz szansę zyskać modne, niepowtarzalne i naprawdę ładne okulary.

Duże soczewki w okularach przeciwsłonecznych

Zapomnij o okularach przeciwsłonecznych z małymi soczewkami. Trendy są zupełnie odmienne. Im więcej twarzy zakrywają okulary przeciwsłoneczne tym lepiej. Nie tylko dla zdrowia skóry, ale również dla twojego wyglądu. Mocno przyciemnione lub cieniowane szkła gwarantują elegancki wygląd i nadadzą twojej twarzy tajemniczego wyglądu. Musisz pamiętać o tym, że im większe szkła w okularach, tym solidniejsze powinny być oprawki. To właśnie ona mają przenosić obciążenie z soczewek na zauszniki, mostek i noski, tak aby korzystanie z okularów było komfortowe i wygodne.

Oprawki okularów przeciwsłonecznych – tworzywo czy metal?

Kolejne wątpliwości mogą dotyczyć tego, z jakiego materiału powinny być wykonane oprawki w okularach damskich przeciwsłonecznych. Ponownie nie należy mieć wątpliwości – metal, metal i jeszcze raz metal. Owszem, okulary z oprawkami z tworzywa są bardzo popularne i przede wszystkim tanie. Stopy metali lekkich, z których produkowane są najwyższej jakości oprawki są kosztowniejsze w produkcji, co ma przełożenie na wyższą cenę. W ślad za nią podąża jednak wysoka jakość. Metalowe złote oprawki okularów są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, zapewniają również wysoki komfort noszenia. Pomimo tego, że mogą być cienkie i minimalistyczne, są niezwykle mocne, a przy tym subtelne i eleganckie. Dobrze komponują się z każdą odzieżową stylizacją, będąc uniwersalnym wyborem dla kobiet i mężczyzn.

W jakim kolorze damskie okulary przeciwsłoneczne?

Na sam koniec postaramy się udowodnić, że metalowe złote oprawki są najlepszym wyborem dla okularów przeciwsłonecznych. Szczególnie jeśli masz ciemniejszy fenotyp skóry, co zwykle wiąże się z szybszym opalaniem na ładny, czekoladowy kolor. Złoty jest dokładnie tym, co najlepiej komponuje się z twoją skórą i sprawia że poczujesz się naprawdę modnie i atrakcyjnie. Dodatkowo, jeśli preferujesz biżuterię w kolorze złotym – kolczyki, łańcuszki, pierścionki, to złote metalowe oprawki okularów ponownie są naturalnym wyborem, którego na pewno nie pożałujesz.

eOkulary

Powiązane artykuły