Home Life Style Uczestnicy projektu Genzie

Uczestnicy projektu Genzie

by Agata Kubiak
Genzie

Wygrali program „Twoje 5 minut” i podpisali kontrakt z Frizem. Kim są uczestnicy projektu Genzie?

Friz jeszcze całkiem niedawno był zwyczajnym nastolatkiem. Obecnie jest gwiazdą polskiego YouTuba i ma ogromną rzeszę fanów. Ponad 4 miliony subskrybentów nie zadowalają jednak Friza i jego ekipy.

młodszej grupy odbiorców treściWręcz przeciwnie. Działają dalej, a jednym z ich pomysłów był program „Twoje 5 minut”.

Co to za program? Co wydarzyło się w finale? Kim są zwycięzcy. Wszystko wyjaśni się po przeczytaniu tego tekstu!

„Twoje 5 minut” – co to za program?

Friz i jego ekipa, na swoim kanale znani są przede wszystkim z robienia tzw. pranków. Nic więc dziwnego, że projekt programu polegał na wykonaniu przeróżnych zadań przez uczestników.

instagramowych profilach twórcówCel był jeden: znaleźć osoby, które najlepiej poradzą sobie w show-biznesie i będą mogli zajmować się influerserstwem.

Cały program składał się z zaledwie 19 odcinków, a mimo to przyciągnął przed ekrany miliony osób.

Wszystko za sprawą wyzwań stawianych przed uczestnikami. Niektóre z nich były przyjemne, inne mniej, a tylko najlepsi dotrwali do końca i wystąpili przed widzami w finale.

„Twoje 5 minut” – co się wydarzyło w finale programu?

różne platformy społecznościoweFinałowy odcinek programu „Twoje 5 minut” wywołał wśród fanów wiele emocji. W ostatnim odcinku show pojawiły się 4 osoby: Faustyna, Hania, Patryk (Loczek) i Bartek.

Z początkowych założeń wynikało, że wyłonionych zostanie wyłącznie dwóch zwycięzców, ale wszystko zmieniło się właśnie w ostatnim odcinku.

Zadaniem uczestników było przygotowanie filmiku na podstawie serialu „Squid Game”. Mieli także przedstawić vlogi, na których widać kulisy programu. Rezultat okazał się bardzo zadowalający, ale nie wszystkim uczestnikom udało się zachwycić jurorów – Friza i Wujka Łukiego.

pomysłowy content genzieNajgorzej została oceniona praca Patryka, który przyznał otwarcie, że w ostatnich dniach jego stan psychiczny pozostawia wiele do życzenia.

Friz i Łuki ogłosili zwycięstwo dziewczyn, ale doszli do wniosku, że również Bartek powinien zająć miejsce na podium. Tym sposobem w projekcie Genzie wezmę udział 3 osoby.

Kim jest Hania z Genzie?

Hanna Puchalska to dwudziestodwuletnia mieszkanka Białegostoku. Na co dzień studiuje budownictwo, a swój wolny dwójka uznanych influencerówczas poświęca profilom w mediach społecznościowych.

Jeszcze do niedawna prowadziła również autorskiego bloga, na którym zamieszczała prywatne zdjęcia z podróży lub sesji zdjęciowych.

Dzięki udziałowi w projekcie liczba osób, które obserwują jej profile znacząco wzrosła, zanim dziewczyna doszła do finału. @hi_hania – to nazwa Hani na Instagramie.

Kim jest Faustyna z Genzie?

Faustyna Fugińska pochodzi z Kielc, ale mieszka w stolicy Polski. Dwudziestojednoletnia dziewczyna od 2019 roku studiuje na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w warszawskiej szkole.

domu influencerów powstanieNic więc dziwnego, że zdecydowała się sprawdzić swoich sił na ekranie.

Mimo że wcześniej miała już doświadczenie w branży filmowej, ponieważ współpracowała z firmą Vidoq, która zajmuje się kreacją i przygotowaniem m.in.: animacji, sesji zdjęciowych, czy też materiałów wizualnych.

Od samego początku programu Fausti (tak mówią na nią znajomi) zyskała sympatię widzów i utrzymała ją do samego końca. @faustynaf to jej profil na Instagramie.

Kim jest Bartek z Genzie?

Bartek Kubicki na krótko przed programem uczęszczał do Liceum Ogólnokształcącego imienia Juliusza Słowackiego w Kielcach. Tam też mieszkał dwudziestojednoletni chłopak pochodzący z niewielkiej miejscowości w województwie świętokrzyskim – Chęcin.

projekt frizaJuż od pierwszych odcinków to właśnie Bartek był faworytem do zwycięstwa.

Zarówno widzowie, jak i sami jurorzy wiedzieli, że chłopak musi znaleźć się w finale i tak też się stało.

Dopełnieniem było oczywiście to, że Bartek został jednym ze zwycięzców, co wywołało zadowolenie wśród osób śledzących program.

Na Instagramie Bartka można znaleźć pod nazwą @bartekkubicki.

Zwycięzcy programu Friza? Co będą robić dalej?

Od początku było wiadomo, że uczestnicy nie tylko chcieli wziąć udział w programie, ale przede wszystkim sięgnąć po główną nagrodę, czyli kontrakt z ekipą Fritza oraz możliwość wzięcia udziału w projekcie Genzie.

stąd nawiązanie współpracyGłównym jego założeniem jest umieszczenie uczestników w domu i zrealizowanie go na wzór tego, co robią członkowie ekipy.

Poza zwycięzcami programu „Twoje 5 minut” do załogi dołączyło dwóch znanych influencerów oraz partner jednej z uczestniczek.

Fritz nie obawia się, że jego ekipa straci swoich fanów, ponieważ w końcu to jego własny projekt, a przed nami pewnie jeszcze kolejne.

Co będą robić zwycięzcy po zakończeniu Genzie? Tego tak naprawdę nie wiadomo. Być może wrócą do swojej dotychczasowej codzienności, a może ich popularność sprawi, że podobnie jak Friz swoją karierę poświęcą mediom społecznościowym.

Na razie nie wiadomo, ale z całą pewnością czas pokaże, a fani otrzymają wszystkie odpowiedzi. Tak czy inaczej, mało prawdopodobne jest to, że zrezygnują z prowadzenia swoich profili i odetną się od followersów.

W końcu nie po to brali udział w programie. Niewątpliwie obserwatorzy nie byliby zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Oni każdego dnia sprawdzają tablice i czekają na najświeższe informacje z projektu Genzie.

Uczestnicy show T5M porównani do słynnych youtuberów

social mediówNie ma w tym nic dziwnego, że fani śledzą poczynania gwiazd YouTube, ale też uczestników „Twoje 5 minut”.

Ich spostrzegawczość jest na tyle dobra, że szybko zauważyli podobieństwa między obiema grupami.

Wszystko zaczęło się od piosenki „Genzie – 5 minut”, która brzmi podobnie jak „do Fury” Ekipy Friza.

Zresztą nie tylko. Zarówno laureaci programu, jak i trzech uczestników (Kinga, Mateusz i Patryk) według internautów są odzwierciedleniem członków Ekipy Friza.

Chociaż niektórzy tych podobieństw nie zauważają. Czy Kinga rzeczywiście jest jak Wersow? A Patryk jak Tromba? A może Hania do złudzenia przypomina Marcysię? Ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź, ale jedno jest pewne. Swojego sobowtóra nie zyskał Friz.

Friz kiedyś i dziś

Friz niegdyś był zwykłym chłopcem mającym klasyczne zainteresowania.

nowego projektu frizaNajbardziej lubił jeździć na rolkach. Zresztą jego poczynania nadal można zobaczyć w sieci, bo właśnie od takich nagrań rozpoczęła się jego kariera. Początkowo nie miał zbyt wielu odbiorców.

Jednak wszystko się zmieniło, kiedy zainteresował się popularną grą Pokemon Go. Zaczął nagrywać filmiki, co spotkało się z uznaniem internautów i tym samym zwiększyło popularność YouTubera.

W późniejszym czasie próbował swoich sił w różnych vlogach, ale ostatecznie padło na lifestyle. Wraz z Trombą i Wujkiem Łukim postanowił założyć Ekipę.

Teraz chłopak cieszy się ogromną popularności, sporymi zarobkami i gronem lojalnych przyjaciół. Poza kanałem swoją marką promują podczas sprzedaży ubrań i lodów. Swoją popularność zawdzięcza ciężkie pracy, kreatywności i samemu sobie.

Nie bez znaczenia jest też poczucie humoru i pomysłowość, których na szczęście nie brakuje Ekipie. Jej członkowie pewnie jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczą followersów.

Cały czas pracują, aby ich kanał oglądało jak najwięcej osób i niezaprzeczalnie im się to udaje.

Powiązane artykuły