Home Moda Najpopularniejsza biżuteria w świetle jupiterów — co noszą gwiazdy

Najpopularniejsza biżuteria w świetle jupiterów — co noszą gwiazdy

by Agata Kubiak
biżuteria

Każda kobieta lubi czuć się pięknie i wyjątkowo. Jednym ze sposobów, aby poczuć się w swoim ciele jeszcze lepiej, jest wybór odpowiedniej biżuterii, która dodaje uroku każdej kobiecie i podkreśla niejedną stylizację. Samopoczucie dodatkowo może poprawić fakt, że najsłynniejsze aktorki czy modelki korzystają z tych samych dodatków.

 

Jeśli nasze kolczyki czy naszyjnik znajdują się na pierwszych stronach magazynów, to może to znacząco poprawić samopoczucie. Największe wrażenie wywołuje biżuteria gwiazd. Świetnie dopasowana do okazji i stylizacji, jest wyznacznikiem trendów i dobrego stylu. Jednocześnie może być w zasięgu ręki każdej kobiety.

Celebrytki w świecie jubilerskim

Celebrytki określane również jako biżuteria gwiazd kojarzone są głównie z delikatnym łańcuszkiem srebrnym lub złotym i drobną zawieszką. Faktem jest jednak, że gwiazdy nie do końca wybierają właśnie taki zestaw. Większość światowych gwiazd wybiera na oficjalne uroczystości biżuterię z kamieniami naturalnymi.

W zależności od stylizacji mogą to być kamienie półszlachetne lub szlachetne. Jednym z lepiej prezentujących się i chętnie wybieranych kamieni jest szmaragd, który od wielu lat przywołuje skojarzenia z luksusem i bogactwem. Przez wieki stanowiły element biżuterii rodów królewskich i arystokracji. Obecnie po biżuterię z tym zielonym kamieniem sięgają również celebrytki. Wiele osób przyznaje, że biżuteria z kamieniami szlachetnymi uznawana jest właśnie za biżuterię celebrytek. Szmaragdy kochają kobiety i to z wzajemnością.

Zawieszki monety

Analizując biżuterię gwiazd, nie sposób nie wspomnieć o minimalistycznej propozycji dla pań, która pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno. Mowa o monetach, których różnorodność wzorów pozwala stworzyć wyjątkową biżuterię handmade.

Największą popularnością cieszą się monety z wizerunkiem królowej Elżbiety, ale dostępne są również wzory z runami, znakami zodiaku czy też średniowiecznymi wojownikami. Zawieszki i łączniki znajdują zastosowanie nie tylko w bransoletkach, ale też naszyjnikach czy kolczykach. W biżuterii modne są inspiracje starożytnymi wzorami, dlatego ogromną popularnością cieszą się specyficzne sploty łańcuszków czy „postarzane” monety.

Grube łańcuchy i emaliowana biżuteria

Kolejnym hitem wśród gwiazd są naszyjniki w formie łańcucha. Niemniej, minimalistyczne, oszczędne w formie dodatki dawno odeszły w niepamięć. Obecnie obowiązuje zasada: im grubsze, tym efektowniejsze. Warto zatem inwestować w naszyjniki-łańcuchy wykonane z prawdziwego złota, ponieważ są inwestycją na długie lata. Jak widać zarówno złoto, jak i łańcuchy świetnie utrzymują się w trendach. Dowodem tego są ostatnie stylizacje. Oprócz klasycznego złota gwiazdy uwielbiają kolorowe koraliki z kamieni półszlachetnych wraz z perłami. Do łask wraca również emaliowana biżuteria.

Podsumowując, biżuteria to ważny dodatek dla każdej kobiety, który uzupełnia stylizację i dodaje kobiecości, a także poprawia samopoczucie. W związku z tym warto ją dobierać, pamiętając także o uwzględnieniu aktualnych trendów.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z bovem.com.pl

Powiązane artykuły