Home Life Style Anna Korcz

Anna Korcz

by Agata Kubiak
Anna Korcz

Anna Korcz aktorka przyznaje, że choć udało jej się wygospodarować trochę czasu na wakacyjny wypoczynek, to jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Pojawiły się bowiem przeciwności, które zakłóciły jej urlop i nie pozwoliły do końca się zresetować.

Anna Korcz podkreśla, że musiała zorganizować wakacyjny wyjazd w czasie, kiedy jej nastoletni syn ma wolne od szkoły, po to by zapewnić mu jakieś atrakcje. Nie ukrywa jednak, że jej satysfakcja z tegorocznego wypoczynku jest umiarkowana.

Anna Korcz dumna mama

anna korcz

anna korcz

– Mam 11-letniego Jaśka, więc siłą rzeczy muszę zaspokajać jego potrzeby wypoczynkowe. Bardzo się cieszę, że mogłam troszkę odpocząć, natomiast wakacje były z różnych powodów nie do końca komfortowe, ale to już moja tajemnica, trochę pracy, ale trochę różnych innych problemów.

Dobrze, że wyglądam na wypoczętą, chociaż to złudzenie, bardzo gruby make-up – mówi agencji Newseria Lifestyle Anna Korcz.

Anna Korcz teatr współczesny

Anna Korcz teatr współczesny

 

Anna Korcz i jej biznes

Aktorka prowadzi malowniczy ośrodek Zacisze położony nad Wkrą w Pomiechówku. To idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym, rodzinny piknik, plażowanie czy firmowy wyjazd na ognisko. Niestety jako przedsiębiorca ma powody do zmartwień.

Kiedy skończył się lockdown i mogło się wydawać, że wszystko jest na dobrej drodze do tego, by to miejsce znów tętniło życiem, figle zaczęła płatać pogoda i najgorsze jest to, że nie ma się na to żadnego wpływu.

– Martwił mnie bardzo maj i sierpień, ponieważ u nas w Pomiechówku działa regularnie plaża, a jeżeli jest brzydka pogoda, to nie mamy gości, czyli nie mamy klientów. Z tego powodu jest mi trochę przykro, ale trzeba przeboleć – mówi Anna Korcz.

Sklep Anny Korcz

Aktorka prowadzi również sklep internetowy Moje Smaki  z domowymi ciastami oraz pieczonymi wędlinami i pasztetami, serwowanymi na przyjęciach weselnych w ośrodku Zacisze.

Powiązane artykuły