Home Life Style Jak sms-uje zakochany mężczyzna?

Jak sms-uje zakochany mężczyzna?

by Agata Kubiak
sms

10 sygnałów, których nie można przeoczyć. 

Technologia coraz bardziej przejmuje nasze życiew tym nasze związki. Na początku związku wiele par flirtuje ze sobą, wysyłając SMS lub wiadomości na Facebooku.

Czy nam się to podoba, czy nie sposób, w jaki piszemy i zwracamy się do siebie, może wiele powiedzieć o nas, a nawet więcej o samej osobie

Kobiety potrafią czytać między wierszami, ale ta metoda nie zawsze jest skuteczna w komunikacji z potencjalnymi partnerami. Ich komunikaty mogą być bardzo dosłowne (ale zawierające wiele treści i znaczeńlub banalne (ale wskazujące, że są bardzo zestresowani rozmową z Tobą).

zakochany facetJednak jak piszę sms mężczyzna, który czuję coś więcej niż przyjaźń? Jakie może dawać sygnały i w jaki sposób piszę do osoby dla nich ważnej? 

Mężczyzna zadaje mnóstwo pytań.

Zazwyczaj rozmowy w smsach nie są zbyt głębokie. Jednak jeśli mężczyzna jest tobą zainteresowany, będzie zadawał ci mnóstwo pytań.

Będzie używał smsów jako sposobu na lepsze poznanie Ciebie. Mężczyzna, który pyta Cię o Twoje plany, jest prawdopodobnie zdecydowany spotkać Cię gdzieś w najbliższej przyszłości, a nie jest tylko ciekawy. 

jego wiadomościCo najwyżej może zaplanować sobie, aby „przypadkowo” na Ciebie wpaść. Zakochany mężczyzna nie może być obojętny zarówno na Twoją najbliższą, jak i nieco bardziej odległą przyszłość.

Interesuje go, co robisz wieczorami i w weekendy. To nie znaczy, że człowiek jest wścibski i wtyka nos w cudze sprawy. Chce wiedzieć, co zamierzasz zrobić, bo na przykład chce Cię gdzieś zabrać.

Szybko Ci odpisuje.

Zakochany w Tobie mężczyzna nie zwraca uwagi na swoje otoczenie. W jego umyśle dominujesz tylko Ty. Marzy o tym, żeby jak najszybciej się z Tobą zobaczyć, albo chociaż porozmawiać i regularnie sprawdza swój telefon komórkowy.

wiadomości smsNic dziwnego, że chce pozostać z tobą w kontakcie, więc nie rozstaje się ze swoim telefonem komórkowym.

Nierzadko zdarza się, że zakochany mężczyzna czeka na odpowiedź na swoją ostatnią wiadomość. Wysyła wiadomości tak szybko, jak to możliwe, w skrytej nadziei, że na nie czekasz.

Niektórzy mężczyźni mają pokręcone, zabiegane życie. Nie panikuj, jeśli nie odpowie od razu. Natomiast mężczyzna, który zawsze szybko odpowiada na wiadomości, chce pokazać, jaki jest dobry, że mu na Tobie zależy i że możesz na nim polegać. 

facet wysyłaMężczyzna, któremu autentycznie zależy na Tobie, nie będzie wiecznie milczał, nawet jeśli jest w pracy lub na spotkaniu. Przecież odpisanie zajmuje chwilę, a nie godziny. 

Mężczyzna piszę jako pierwszy. 

Prawdziwi mężczyźni nie lubią czekać dni po randce na odpowiedź. Jeśli naprawdę Cię lubi, nie zawaha się napisać pierwszy. Potrafi bez problemu rozpocząć rozmowę, znaczy to, że mężczyzna jest naprawdę Tobą zainteresowany. 

Piszę do Ciebie, nawet gdy jest z kolegami. 

zakochany facetJeśli facet pisze SMS do Ciebie przy swoich kolegach,  to wyraźnie pokazuje, że Cię lubi. Jeśli jest z przyjaciółmi, powinien mieć czas dla swoich znajomych, ale zamiast tego pisze do Ciebie.

Mężczyźni zazwyczaj tego nie robią. Mówi się, że chłopak, który odkłada konsolę do gier i odpisuje do Ciebie, ma zadatki na męża.

Jest szansa, żcoś się dzieje. Ważne są priorytety. I w tym przypadku jesteś Ty tym priorytetem. 

Zakochany facet mówi Ci dużo o sobie.

Kiedy mężczyzna Cię lubi, chce, żebyś lepiej go poznała. Będzie chciał pokazać Ci różne strony, dlatego dużo mówi o sobie.

utrzymuje kontakt wzrokowyZwracaj również uwagę na to, co mówi, bo jego słowa mogą oznaczać coś dokładnie odwrotnego i zdradzać kompletny brak zainteresowania, jednak jeśli mężczyzna jest w Tobie zakochany, będzie chciał, żebyś wiedziała, czym się interesuję, co lubi robić w wolnym czasie.

To dla niego wówczas tak samo ważne, jak i dla Ciebie, żebyś lepiej go poznała i byście się do siebie zbliżyli. 

W wiadomościach używa emotikonek.

Często emotikony w SMS zastępują interpunkcję, najczęściej trafia się to jednak płci żeńskiej. Wiadomości z emotikonami wydają się brzmieć bardziej uczuciowo.

Mężczyźni mało kiedy używają ich w swoich wiadomościach, jednak robiąc to, chcą przekazać w sms-ach coś więcej, niż słowa. 

Zakochany mężczyzna nie wstydzi się wyrażać swoich uczuć poprzez sms-yRobi tyle emotikonek, ile potrzebuje, aby wyrazić swoje uczucia do Ciebie lub odpowiada emotikonami na Twoją wiadomość.

Zachęca Cię do spędzania wspólnie czasu.

naprawdę zakochanyPróbuje Cię przekonać do spędzenia wspólnie czasu na różne sposoby, przykładowo: „Jak się spotkamy, to pokażę Ci, jak to się robi”.

Zachęca to drugą osobę do inicjatywy spotkania się, a mężczyzna nie mówi wprost, że chce się spotkać. Facet, który mówi, że mu się podobasz, chce nawiązać z Tobą kontakt, nawet dzwoni, żeby usłyszeć Twój głos, by w końcu spotkać się z Tobą i wspólnie spędzić czas.

Sam inicjuje z Tobą rozmowy.

Nawet jeśli rozmowa stopniowo słabnie i kończą się mu tematynie ucinają tej konwersacji na cały dzień. Nawet jeśli nie odpiszą teraz, wrócą do rozmowy później.

jego zachowanieNie chcą kończyć rozmowy, nawet jeśli czują, że nie mają nic więcej do powiedzenia. Może się to wydawać zwykłą rozmową„, ale pokazuje, że naprawdę mu zależy. 

Dopytuje się o Twoje plany.

Pytając się o Twoje plany, jeśli masz podejrzenie, że mężczyzna się w Tobie kocha, to zazwyczaj nie chce być wścibski.

Po prostu czyniąc to, chcą mieć możliwość lepszego poznania Ciebie. Chce znaleźć przy okazji pretekst do niezapowiedzianego spotkania, aby przypadkowo na Ciebie wpaść. 

Piszę rano „Dzień dobry”, a wieczorem „Dobranoc”.

niektórzy mężczyźniOsoba, którą kochasz, chce mieć Tobą kontakt, więc zaraz po przebudzeniu wysyła Ci wiadomość. Chce to zrobić tak, abyś nigdy nie zapomniała o nim tego dnia.

Poranna wiadomość od mężczyzny wskazuje również na to, że jesteś w jego głowie i to nawet zaraz po przebudzeniu.

Nie może przestać o Tobie myśleć chce wrócić do ciebie jak najszybciej. Poranna wiadomość od ukochanego to także znak, że zastanawia się on, czy wszystko u Ciebie w porządku.

Wskazuje to, że jesteś największym jego skarbem, który chce cenić. Podkochuję się w Tobie tak bardzo, że martwi się o ciebie i myśli o cały czas.

pobyć razemRano ma czas na powitalne wiadomości, a wieczorem czas na pożegnanie.

Niestety, nie możecie spać i budzić się razem, więc chce, aby przynajmniej ta wiadomość skierowała Twoje myśli w jego stronę. Ma cichą nadzieję, że nie przestaniesz myśleć o nim w nocy. 

Wszystkie te powody sprawiają razem, że możesz być pewna, że mężczyzna, który się w ten sposób zachowuje, liczy na coś więcej, niż przyjaźń i jesteś mu bliższa niż Ci się wydaje. 

Powiązane artykuły