Home Life Style Najlepsze teksty na podryw chłopaka

Najlepsze teksty na podryw chłopaka

by Agata Kubiak
Najlepsze teksty na podryw chłopaka

słodkie tekstyPodrywanie to sztuka, której każdy chce się nauczyć. Nie ma jednej idealnej metody, która zadziała na każdego chłopaka, ale istnieją pewne teksty na podryw, które są bardziej skuteczne niż inne.

W tym artykule dowiesz się, jakie teksty na podryw warto zastosować, a jakie należy omijać szerokim łukiem.

Najlepsze teksty na podryw, które naprawdę działają

podryw najlepsze tekstyCzęsto słyszymy, że podrywanie to sztuka, a niektórzy uważają, że nie da się nauczyć dobrego teksty na podryw.

Jednak prawda jest taka, że istnieją pewne teksty, które są skuteczne i naprawdę działają.

Właściwe użycie słów i dobry timing może być kluczem do zainteresowania drugiej osoby i przyciągnięcia jej uwagi.

Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na zagadanie do osoby, którą widzisz po raz pierwszy, czy też chcesz zaproponować randkę swojemu znajomemu, te teksty na pewno pomogą Ci w podrywaniu.

Oto lista najlepszych tekstów na podryw, które można zastosować np. na ulicy:

 • „Hej, jestem ______ (podaj swoje imię). Widziałam cię wcześniej i muszę powiedzieć, że masz świetny styl ubierania się.”
 • „Cześć, jesteś z tej okolicy? Zastanawiałam się, czy wiesz, gdzie można dobrze zjeść w pobliżu.”
 • „Hej, zauważyłam, że czytasz książkę autorstwa ______ (wpisz imię autora). Właśnie przeczytałam jego ostatnią powieść i byłam pod wrażeniem. Masz jakieś ulubione dzieła?”
 • „Cześć, wiesz coś o tym wydarzeniu/koncercie/wystawie, które odbędzie się w tym tygodniu? Słyszałam, że jest to bardzo interesujące.”
 • „Hej, zdarzyło ci się kiedykolwiek rozmawiać z nieznajomymi na ulicy? Ja właśnie zaczynam.”

 

Śmieszne teksty na podryw, które rozbawią każdego

poderwać chłopakaKażdy wie, że humor jest najlepszym sposobem na przełamanie lodów i zrobienie dobrego wrażenia.

Nie ma nic lepszego niż rozbawienie kogoś i pokazanie, że potrafimy się dobrze bawić.

Przedstawiamy kilka przykładów śmiesznych tekstów na podryw, które są swego rodzaju klasykami i na pewno rozbawią każdego zwiększając Twoje szanse na zdobycie sympatii drugiej osoby.

Oto lista kilku tekstów, które na pewno sprawią, że twój rozmówca uśmiechnie się i poczuje się bardziej zrelaksowany w Twoim towarzystwie:

 • „Hej, czy twoja mama jest astronautką? Bo twoja uroda jest kosmiczna.”
 • „Cześć, jestem z policji. Mam kilka pytań do twojego serca.”
 • „Hej, czy twój tata jest złodziejem? Bo ktoś ukradł gwiazdy z twoich oczu.”
 • „Cześć, jestem ślepy. Czy mógłbyś mi pomóc znaleźć drogę do twojego serca?”
 • „Hej, czy twoja mama jest rzeźbiarką? Bo taki kawałek dzieła sztuki, jak Ty, musiał być stworzony przez prawdziwego artystę.”
 • „Hej, wiem, że składasz się głównie z wody, ale widzę w Tobie sam ogień.”

Najgorsze teksty – tak słabe i głupie, że lepiej ich unikać

Podrywanie to sztuka, ale są pewne teksty na podryw, które są tak słabe i głupie, że lepiej ich unikać. Oto kilka przykładów:

 • „Cześć, wiesz ile waży miś polarny? Tyle, ile zajmuje miejsca w moim sercu dla ciebie.”
 • „Hej, czy jesteś z księżyca? Bo twoja uroda jest nieziemskiego pochodzenia.”
 • Cześć, bolało jak spadłaś z nieba?
 • „Cześć, masz numer do swojego dentysty? Bo od twojego uśmiechu mi się rozszerzyły źrenice.”
 • „Hej, wiesz, co ma wspólnego mój telefon z tobą? Oboje jesteście hot spotami.”
 • „Cześć, jestem może modemem WiFi? Czuję między nami niesamowite połączenie.”

Teksty na podryw chłopaka

Nie ma uniwersalnej formuły, która zadziała w każdej sytuacji, ale warto skorzystać z kilku sprawdzonych sposobów. Oto kilka tekstów na podryw, które możesz wykorzystać:

 • „Hej, czy mógłbyś mi pomóc z jednym zadaniem? Muszę znaleźć najlepsze miejsce w mieście na pyszną pizzę i myślałam, że mógłbyś mi pomóc?”
 • „Cześć, nie mogłam nie zauważyć, że masz na sobie koszulkę z moją ulubioną drużyną. Jesteś kibicem?”
 • „Cześć, słyszałam, że jesteś bardzo dobry w gre w bilard. Myślałam, żeby poprosić cię o parę lekcji i wytłumaczenie mi jak to działa, bo sama kompletnie się nie znam na tym.”
 • „Hej, czy chcesz ze mną pójść na koncert zespołu XYZ? Słyszałam, że są naprawdę dobrzy na żywo.”
 • „Cześć, czy chcesz ze mną zobaczyć ten film? Widziałam, że lubisz kino akcji, a ten jest naprawdę świetny.”

romantyczne tekstyWarto jednak pamiętać, że najważniejsze to być autentycznym i nie udawać kogoś, kim się nie jest.

Szczerość i pozytywne podejście do drugiej osoby są kluczowe w podrywaniu chłopaka.

Jak zagadać do chłopaka przez internet?

Jeśli chcesz zagadać do chłopaka przez internet, to istnieją pewne sposoby, które mogą ci pomóc.

Po pierwsze, warto zadbać o to, aby twoja wiadomość była ciekawa i wyróżniała się spośród innych. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, jak zagadać do chłopaka przez internet:

 • Zapytaj o jego zainteresowania – jeśli widzisz, że chłopak lubi np. sport, to możesz zapytać go, jakie drużyny kibicuje, co sądzi o ostatnim meczu itp. To może prowadzić do ciekawej rozmowy.
 • Skomentuj coś, co widzisz na jego profilu – na przykład, jeśli chłopak wstawił zdjęcie z wakacji w Egipcie, możesz napisać, że też chciałabyś tam pojechać, albo jeśli tam byłaś, możesz zapytać go o wrażenia i wymienić się swoimi.
 • Zaproponuj wspólną aktywność – na przykład, możesz zaproponować, żebyście razem obejrzeli jakiś film lub serial, albo zagrali w grę online. To może być dobry sposób na zbliżenie się do niego.
 • Zadaj pytanie – możesz zapytać go o coś, co go interesuje lub czym się zajmuje. Ważne, aby było to pytanie, które wymaga dłuższej odpowiedzi niż tylko tak lub nie.
 • Użyj humoru – jeśli masz dobry zmysł humoru, to możesz spróbować zagaić go żartem lub anegdotą. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzać i nie być zbyt nachalna.

Jak zacząć rozmowę z nieznajomym na Tinderze?

dobre tekstyRozpoczęcie rozmowy z nieznajomym na Tinderze może wydawać się skomplikowane, ale warto pamiętać, że obie strony są tam po to, aby poznać nowych ludzi.

Jeśli chcesz więc zacząć rozmowę z nieznajomym na Tinderze, zawsze warto zacząć od prostych kwestii, które mogą pomóc w łatwym nawiązaniu rozmowy.

Zadanie pytania na temat jego zainteresowań lub ulubionych filmów może pomóc w łatwym nawiązaniu tematu, a wyrażenie swojej opinii na temat czegoś, co widzisz na profilu, może pokazać, że interesujesz się drugą osobą.teksty na podryw

Warto pamiętać, że najważniejsze jest po prostu podejście do tematu w sposób naturalny i niewymuszony, aby rozmowa z nieznajomym na Tinderze była jak najbardziej przyjemna i skuteczna.

Zaczęcie rozmowy z nieznajomym na Tinderze może być stresujące, ale kilka prostych trików może pomóc ci to ułatwić.

Oto kilka sposobów, jak zacząć rozmowę z nieznajomym na Tinderze:

 • Zaproponuj coś wspólnego, co widzicie na zdjęciu, np. pytając, gdzie zostało zrobione.
 • Zadaj pytanie na temat czegoś, co widzisz na profilu, np. o jego zainteresowania lub ulubione filmy.
 • Wyraź swoją opinię na temat czegoś, co widzisz na profilu, np. że podoba ci się jego styl lub zdjęcie z wakacji.

Jak zaproponować randkę znajomemu?

teksty na podryw chłopakaZaproponowanie randki znajomemu może być trudne, zwłaszcza jeśli boimy się, że nasze uczucia nie zostaną odwzajemnione lub nie chcemy niszczyć dobrej relacji, którą już zbudowaliśmy.

Jednak jeśli zdecydujemy się na ten krok, warto to zrobić w delikatny i subtelny sposób, aby nie zrobić naszego znajomego niekomfortowym.

Oto kilka sposobów, jak zaproponować randkę znajomemu:

 • Zaproponuj wspólną aktywność – jeśli nie chcesz od razu nazwać tego spotkaniem jako randka, to zaproponuj spotkanie, w którym będziecie mogli wspólnie spędzić czas. Możecie pójść na spacer w parku, wybrać się na wspólne gotowanie lub zagrać w grę planszową. Taka forma spotkania pozwoli wam spędzić czas razem, ale nie będzie naładowana emocjami związanymi z randką.
 • Zapytaj o wyjście na koncert lub do kina – jeśli wiecie, że macie wspólne zainteresowania, to może być dobry moment, aby zaproponować wspólne wyjście na koncert lub do kina. Złóż swojemu znajomemu propozycję, zapytaj, czy byłby zainteresowany takim wyjściem i poinformuj, że chciałbyś, aby było to randką.
 • Powiedz mu, że chcesz spędzić czas tylko z nim – jeśli nie boisz się nazwać tego spotkania randką, to możesz zdecydować się na prostą formułę i powiedzieć mu, że chcesz spędzić czas tylko z nim i zapytać, czy chciałbyś pójść z tobą na randkę. Pamiętaj jednak, że warto to zrobić w sposób subtelny i delikatny, aby nie zrobić niekomfortowej sytuacji dla was obojga.

Podrywanie to sztuka, ale z odpowiednim tekstem na podryw można ułatwić sobie sytuację. Warto pamiętać, że najlepsze teksty na podryw to te, które są szczere, zabawne i oryginalne. Unikaj zaś tekstów, które są słabe, głupie i nudne. Pamiętaj też, że podrywanie to tylko pierwszy krok – aby zbudować trwały związek, potrzebna jest dobra komunikacja i szczerość.

Powiązane artykuły