Home Life Style Jak flirtować przez SMS-y? Zasady, których się trzymaj!

Jak flirtować przez SMS-y? Zasady, których się trzymaj!

by Agata Kubiak
Jak flirtować przez SMS-y?

W obliczu dzisiejszego dynamicznego świata, gdzie komunikacja przeniosła się do przestrzeni cyfrowej, flirtowanie przez SMS stało się sztuką współczesnej sztuki uwodzenia. Opanowanie tej sztuki wymaga nie tylko używania odpowiednich słów, ale także zdolności do kreowania wiadomości, które rozpalą emocje drugiej osoby.

Jakie SMS-y lubią dostawać faceci?

mediach społecznościowychBez wątpienia, sztuka pisania idealnych SMS-ów dla mężczyzn nie jest łatwa, ale z pewnością warto poświęcić chwilę na zrozumienie, jakie wiadomości cieszą się największym uznaniem wśród panów.

Faceci z reguły doceniają bezpośredniość i prostotę komunikatu, dlatego najlepiej stawiać na jasne i zrozumiałe przekazy.

Wspólne zainteresowania, dowcipy czy odniesienia do wspólnych przeżyć z pewnością dodadzą wiadomości dodatkowego smaczku. Nie zapominajmy również o elementach zaskoczenia i spontaniczności, które potrafią rozśmieszyć czy zaskoczyć nawet najbardziej poważnych mężczyzn.

pierwszą wiadomośćWażne jest także dostosowanie tonu do charakteru relacji – czy to przyjacielskiej, romantycznej czy rodzinnej.

Długie monologi mogą zniechęcać, dlatego warto dbać o równowagę między treścią a formą, by utrzymać zainteresowanie.

Warto także pamiętać, że mężczyźni, tak samo jak kobiety, cenią osobiste podejście, więc nawet w krótkich wiadomościach warto włożyć trochę serca.

Kluczem do udanych SMS-ów dla panów jest zrozumienie ich gustu, szacunek dla ich czasu i umiejętność dostosowania się do konkretnego kontekstu komunikacyjnego.

20 wskazówek, które pomogą Ci flirtować przez SMS!

Flirtowanie przez SMS to niełatwe zadanie, które wymaga zarówno wyczucia, jak i umiejętności odpowiedniego stosowania słów. Oto dwadzieścia praktycznych wskazówek, które pomogą Ci opanować tę sztukę do perfekcji i stworzyć niezapomniane tekstowe doświadczenia.

 1. rozpocząć rozmowęZacznij od lekkiego żartu: Humor jest kluczem do wielu serc, także zacznij od lekkiego i inteligentnego żartu, który rozbawi odbiorcę.
 2. Personalizuj swoje wiadomości: Unikaj ogólników i stawiaj na personalizację. Wspomnij o wspólnych przeżyciach czy zainteresowaniach, aby budować silną więź.
 3. Nie przesadzaj z ilością wiadomości: Mniej niekiedy znaczy więcej. Nie zasypuj drugiej osoby setkami wiadomości. Pozwól na naturalny rozwój rozmowy.
 4. Używaj emotikon i emoji z umiarem: Emotikony i emoji mogą dodawać emocji do tekstu, ale używaj ich z umiarem, by uniknąć nadmiaru dodatków.
 5. Bądź tajemniczy: Nie zdradzaj wszystkiego od razu. Pozostaw trochę tajemnicy, aby utrzymać zainteresowanie drugiej osoby.
 6. Podkreślaj komplementy: Bez przesady, ale od czasu do czasu warto komplementować drugą osobę. To podnosi nastrój i sprawia, że rozmowa staje się bardziej pozytywna.
 7. łatwy sposóbUnikaj przesady: Flirtuj, ale nie przesadzaj. Zbyt nachalne podejście może zniechęcić drugą stronę.
 8. Odpowiadaj z zainteresowaniem: Pamiętaj, aby być aktywnie zaangażowanym w rozmowę. Odpowiadaj z zainteresowaniem na wiadomości drugiej osoby.
 9. Bądź autentyczny: Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Autentyczność przyciąga i buduje zaufanie na dłużej.
 10. Uważaj na długość wiadomości: Unikaj zbyt długich monologów. Stawiaj na krótkie, zwięzłe i proste w odbiorze wiadomości.
 11. Zwracaj uwagę na język ciała: Oczywiście, przez SMS nie widać języka ciała, ale zadbaj o pozytywny ton i wyrażenie emocji.
 12. Używaj dobrych zakończeń: Zakończ wiadomość pytaniem lub zaczepnym stwierdzeniem, aby kontynuować rozmowę.
 13. Nie bój się zmiany tematów: Staraj się unikać monotonii. Zmieniaj tematy rozmowy, aby utrzymać jej świeżość.
 14. Wysyłaj inspirujące cytaty: Od czasu do czasu możesz podzielić się inspirującym cytatem, który pasuje do sytuacji.
 15. Zadbaj o poprawność językową: Staraj się pisać poprawnie, by uniknąć nieporozumień wynikających z błędów językowych.
 16. sms yOdpowiadaj w miarę możliwości jak najszybciej: Choć nie zawsze możemy być dostępni, stawiaj na szybkie odpowiedzi. To buduje zaufanie.
 17. Zrób niespodziankę: Wysłanie niespodziewanej wiadomości czy zdjęcia może być przyjemnym zaskoczeniem dla każdego faceta.
 18. Zachowaj umiar w używaniu skrótów: Skróty mogą ułatwiać komunikację, ale używaj ich z umiarem, by uniknąć nieporozumień.
 19. Nie bój się inicjować: Jeśli czujesz, że nadszedł czas na bardziej odważne kroki, nie wahaj się inicjować rozmowy na tematy bliższe sercu.
 20. Zrozum kontekst rozmowy: Bądź wrażliwy na kontekst rozmowy. Niektóre tematy mogą być bardziej odpowiednie w danym momencie niż inne.

Przykładowe treści SMS-ów, które pomogą Ci flirtować

Flirtowanie przez SMS to subtelna sztuka, która wymaga zręczności w dozowaniu słów i zrozumienia, jak skonstruować wiadomość, która zaintryguje drugą osobę. Oto kilka przykładowych treści SMS-ów, które mogą pomóc Ci w sprytnym flirtowaniu,

 1. świetny sposóbLekki żart z odniesieniem do wcześniejszej rozmowy: „Hej! Dziś zastanawiałam się nad naszą rozmową z wczoraj. Twoje riposty zawsze sprawiają, że mam uśmiech na twarzy. Czy masz ukrytą skrzynkę z dowcipami, czy to naturalne pomysły twojego genialnego umysłu?”
 2. Romantyczne wspomnienie i pytanie o wspólne plany: „Pamiętasz, gdy razem oglądaliśmy zachód słońca nad tym magicznym wzgórzem? Było niesamowicie. Czy marzysz o wspólnych chwilach podobnych do tamtych? Może zorganizujemy coś wyjątkowego i niepowtarzalnego?”
 3. jego stylIntrygujące pytanie o marzenia i cele: „Ostatnio zastanawiałam się, co dla Ciebie jest najważniejsze w życiu. Masz jakieś wielkie marzenie, o którym zawsze chciałeś mi opowiedzieć? Chętnie poznam trochę więcej o Twoich planach na przyszłość”.
 4. Zachęta do wspólnego planowania przyszłości: „Zastanawiam się nad pomysłami na nasze wspólne przygody. Gdzie chciałbyś pojechać razem? Może podróż życia albo spontaniczny weekendowy wypad? Jesteś gotów na coś nowego?”
 5. Delikatne pytanie o dzień drugiej osoby: „Jak minął Twój dzień? Zawsze zastanawiam się, co u Ciebie słychać, bo za każdym razem potrafię się przy Tobie zrelaksować. Czy mogę jakoś polepszyć Ci humor?”
 6. wiadomości tekstoweUrocze wyznanie uczuć: „Musisz wiedzieć, że zawsze, gdy myślę o Tobie, rytm serca mi trochę przyspiesza. Nie chciałam być zbyt bezpośrednia, ale jesteś naprawdę wyjątkowy”.
 7. Przywołanie wspólnych wspomnień i propozycja spotkania: „Właśnie przeglądałam stare zdjęcia i natknęłam się na to, gdzie pierwszy raz się spotkaliśmy. Czy możemy to jakoś uczcić? Może wypad na wspólną kawę, albo może masz swój ciekawy pomysł?”
 8. Zaproponowanie wspólnej aktywności z nutką flirtu: „Słyszałam, że jesteś ekspertem kulinarnym. Czy nie chciałbyś podzielić się ze mną swoim tajemniczym przepisem na coś pysznego? Byłoby świetnie spędzić razem czas przy garnkach i ciekawej rozmowie”.
 9. Intymna refleksja i podziękowanie: „Czasem zamykam oczy i wspominam wszystkie nasze chwile spędzone razem. Dziękuję Ci za każdy uśmiech, każde podniesione ciśnienie i za to, że jesteś częścią mojego życia. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej niesamowitej historii”.
 10. własne życiePropozycja wspólnej pasji: „Ostatnio zaczęłam interesować się czymś, co wydaje mi się fascynujące. Chciałbyś do mnie dołączyć? Myślę, że razem moglibyśmy odkryć nowe horyzonty i spędzić fantastyczny czas na nieoczywistym hobby”.
 11. Niespodzianka na zakończenie dnia: „Chciałam zakończyć Twój dzień uśmiechem, więc wysyłam Ci wirtualny uścisk i buziaka. Mam nadzieję, że jutro będzie równie magiczny, jak dzisiejszy dzień”.
 12. Propozycja spontanicznego spotkania: „Mam ochotę na coś ekscytującego i spontanicznego. Co powiesz na niespodziewane spotkanie gdzieś na mieście? Niech nasze wspólne chwile będą pełne radości i niezapomnianych przeżyć”.
 13. Zachęta do marzenia wspólnie wyrażona w poetycki sposób: „Marzenia są jak gwiazdy – im wyższe, tym lepiej. Czy zechciałbyś marzyć ze mną? Razem możemy osiągnąć wszystko, co sobie wymarzymy”.
 14. Słodkie wyznanie z nutką humoru: „Wiesz, gdyby ktoś zapytał mnie, co lubię najbardziej, z pewnością powiedziałabym, że twoje żarty i twoją niepowtarzalną twarz. Jesteś jak kawa – bez Ciebie trudno mi sobie wyobrazić codzienność”.
 15. Dłuższa rozmowa o pasjach: „Opowiedz mi więcej o tym, co naprawdę kochasz robić w wolnym czasie. Chcę poznać Cię jeszcze lepiej. Może mamy wspólne zainteresowania, o których jeszcze nie wiemy?”

Powiązane artykuły