Home Life Style Na jakie imprezy warto zdecydować się na fotobudkę

Na jakie imprezy warto zdecydować się na fotobudkę

by Agata Kubiak
fotobudka

Fotobudka na wesele

Patrząc na ostatnie lata, organizacja wesel zmieniła się znacząco. Młode pary cały czas prześcigają się w kolejnych pomysłach na wyjątkowe atrakcje tak, aby ich wesele wyróżniło się na tle pozostałych i zapadło gościom w pamięć na lata. Nic dziwnego, w końcu wydajemy na nie sporo pieniędzy i chcemy, aby osoby zaproszone były zadowolone. Pytanie więc, czy fotobudka sprawdzi się na takiej imprezie? Oczywiście! Szczególnie, jeśli zdecydujesz się na ofertę jak ta: https://suszymyzabki.pl/fotobudka-radomsko, gdzie możesz skorzystać z nowoczesnej wersji fotobudki – interaktywnego i dotykowego fotolustra. Jest to jeszcze mało znana i oryginalna opcja na pamiątkowe zdjęcia z wyjątkowego dnia nie tylko dla gości, ale również dla Ciebie, ponieważ po odbytej imprezie dostaniesz komplet zdjęć, które możesz wywołać. Brzmi dobrze, prawda?

Fotobudka na osiemnastkę

Kolejną okazją, gdzie z pewnością sprawdzi się nowoczesne fotolustro to impreza urodzinowa. W Polsce zwykle najhuczniej wyprawiamy osiemnaste urodziny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić fotobudkę na każde inne urodziny! Jedyne o co musisz zadbać, to wygospodarowanie niewielkiej przestrzeni, aby rozstawić sprzęt – wtedy dobra zabawa i niezastąpiona pamiątka z urodzin będą murowane. Warto zaznaczyć, że większość firm posiadających fotobudki oferuje także indywidualne szablony wydruku, dzięki temu zdjęcia będą oryginalne, a ich wygląd będzie dopasowany do charakteru imprezy. Jest to idealna opcja szczególnie dla tych, którzy dbają o spójną oprawę wizualną urodzin – fotobudka i jej wydruki mogą się w nie dobrze wkomponować.

Fotobudka na komunię lub chrzciny

Fotobudka kradnie serca dorosłych i dzieci, dlatego jeśli właśnie organizujesz komunię lub chrzciny, sprawdź tą opcję! Średnia wieku gości nie ma znaczenia – przed obiektywem dobrze czują się zarówno dzieci jak i ich rodzice czy dziadkowie. Jest to więc dobry pomysł na uroczystość rodzinną, szczególnie jeśli nie planujemy żadnych innych atrakcji dla gości. Fotobudka zwykle bardzo angażuje dzieci, za co z pewnością podziękują rodzice. Z drugiej strony rodziny chętnie pozują w większych grupach i zawsze dobrze się przy tym bawią. Jest to idealny pomysł na przełamanie powagi uroczystości i na integrację gości. Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na księgę gości, Twoje dziecko zyska niezastąpioną pamiątkę z wyjątkowego dnia. Rozważ wynajęcie fotobudki, jeśli tylko masz wystarczająco miejsca, aby ją rozstawić i baw się razem ze swoimi gośćmi!

Powiązane artykuły