Home Life Style W jakim wieku najtrudniej znaleźć faceta

W jakim wieku najtrudniej znaleźć faceta

by Agata Kubiak
W jakim wieku najtrudniej znaleźć faceta

Miłość jest piękna. Nie brakuje osób, które zgodnie twierdzą, że poszukiwanie swojej drugiej połówki, dzielenie z nią życia, jest czymś, co jest w stanie zapewnić ogrom szczęścia. Czasem miłość pojawia się znienacka, a czasem – no cóż, trzeba się na nią długo naczekać. Czy łatwo jest znaleźć faceta? Czas poszukiwać odpowiedzi na to pytanie. W czasach, gdy do dyspozycji ma się ogrom różnych wynalazków, wydawałoby się, że zbudowanie prawdziwej i trwałej relacji nie powinno stanowić tak dużego problemu.

W jakim wieku najtrudniej znaleźć faceta? Eksperci odpowiadają

Okazuje się, że na ten temat zostały przeprowadzone badania naukowe. Okazuje się, że takim punktem krytycznym może okazać się 33 rok życia. Dlaczego?

Chodzi bowiem o to, że w tym wieku kobiety są już w pełni samodzielnie. To znaczy – mają nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale zdecydowana większość z nich może pochwalić się także dobrą pracą z godziwymi zarobkami. Dzięki temu są w pełni samowystarczalne i tak naprawdę facet nie jest im potrzebny do szczęścia. Na dodatek, jeżeli kobieta zarabia więcej od mężczyzny, może stanowić potencjalnego zagrożenie dla jego „męskości”. Niestety, ale w obecnych czasach bardzo często ma się do czynienia ze stereotypem, że to kobiety powinny zarabiać mniej od mężczyzn.

Oczywiście, nie wszyscy panowie tak myślą. Jest ich garstka, które z podziwem patrzą na płeć piękną wspinającą się mozolnie po ścieżkach kariery. Imponuje im to. Wręcz jest to dla nich prawdziwy afrodyzjak, który poniekąd może oznaczać to, jak kobieta będzie zachowywać się w łóżku. Jednak wciąż takim mężczyzn jest niewielka ilość osób. Zdecydowana większość z nich uważa, że kobiety znajdują się niżej w ich hierarchii zarobkowej. To dlatego tak wiele kobiet w wieku 33 lat ma problem z tym, aby znaleźć faceta.

Czasem bywa też tak, że kobiety w tym wieku może i nie robią zjawiskowych karier. Pracują w sklepie za ladą i tak naprawdę żyją z dnia na dzień. Mówiąc dosłownie – pogodziły się one ze swoim losem. Mężczyźni z kolei chcą znaleźć przebojowe dziewczyny, które w niczym nie przypominają „szarej myszki”. Takie, które każdego dnia pokazują, że chcą coś w swoim życiu osiągnąć. Niezależnie od statutu. z taką kobietą przyjemnie będzie się pokazać wśród swoich znajomych. Dla nich kobieta, która ma 33 lata i tkwi w jednym punkcie nie wydaje się wartościowym i atrakcyjnym obiektem. Brzmi brutalnie i jest to przykre, ale tak niestety wygląda smutna prawda.

Kiedy singielki mają najłatwiej?

Znalezienie dla siebie faceta w wieku ok. 25 lat zdaje się najłatwiejszym wyzwaniem. Dlaczego akurat w tym wieku?

Faceci wychodzą z założenia, że w tym wieku kobiety są już zdecydowanie bardziej dojrzalsze, a na dodatek nie są już na tyle młode, aby myśleć o bzdurach. Owszem, nie jest to encyklopedyczny przypadek. Zdarzają się takie 25-latki, które w ogóle nie myślą poważnie o życiu teraz lub później. Jednak zdecydowana większość kobiet w tym momencie dociera do ważnego dla siebie punktu, który oznacza wejście w poważny związek. Na dodatek kobiety są wciąż młode, a ich twarz nie pokrywa sieć zmarszczek.

Chociaż nie można powiedzieć, ze seniorki nie cieszą się powodzeniem. Okazuje się, że emerytki cieszą się równie dużym zainteresowaniem, dzięki czemu na swoje życie towarzyskie i seksualne nie narzekają. Wielu osobom wydawać się to może dziwne, ale historie z sanatoriów mówiące o tym co się tam faktycznie dzieje, w 90% są prawdziwie. I nie chodzi tu tylko o same wdowy. Również mężatki, które na chwilę opuściły swoje domy, chętnie się bawią w towarzystwie innych seniorów-emerytów. Dlaczego tak się dzieje?

No cóż, dzisiejsze czasy pokazują, że nobliwe babcie odeszły w zapomnienie. Dzisiejsze seniorki są aktywne i chętne do tego, aby z życia czerpać garściami. To dla mężczyzn taki dodatkowy bodziec, który chętnie spogląda na takie seniorki, jakie nie mają dużych zobowiązań. Zdecydowana większość seniorek, które są rozwódkami lub też wdowami, ma ogromne szanse na to, aby znaleźć dla siebie interesującego mężczyznę.

Kiedy najłatwiej znaleźć faceta? Kobiety w tym wieku mają największe powodzenie wśród mężczyzn

Czy łatwo znaleźć odpowiedzieć na pytanie kiedy najłatwiej znaleźć faceta? Oczywiście, że nie. W sumie to trzeba przyznać, że dużo uzależnione jest tutaj od samej kobiety. Od jej charakteru i zachowania.

Nie brakuje takich „dwudziestek” i „trzydziestek”, które żyją na uboczu i nie wykazują nawet chęci poznania kogokolwiek. Owszem, chodzą one do pracy, na zakupy, na spacer do parku, czasem do znajomych. Wciąż obracają się one w doskonale znanym środowisku, zachowując się nieco jak „mniszki”. W takim przypadku może być trudno znaleźć drugą połowę. Szczególnie, że każdy każdego zna. Nie jest to łatwe zadanie.

Wiele ich rówieśniczek żyje z kolei zupełnie inaczej. Pełne życia, radości, wciąż starają się pokazywać na imprezach, gdzie zawsze można poznać zupełnie nowe osoby. Do tego nie bronią się one przed tym, aby korzystać z aplikacji randkowych. Może nie jest powiedziane, że od razu uda im się kogoś znaleźć. Ba! Może się okazać, że w ogóle nie jest to możliwe, ale podejmują one próby, więc ich szanse są zdecydowanie większe na to, aby znaleźć dla siebie mężczyznę.

Kobiety ok. 30 roku życia mają największe powodzenie wśród mężczyzn. Szczególnie, jeżeli są zadbane. Nie musi to być od razu bardzo mocny makijaż, ale lekki i delikatny, który w sposób subtelny podkreśla urodę, jest jak najbardziej wskazany. Do tego modne ubrania, które będą w stanie podkreślić wszystkie atuty kobiecej sylwetki. Kobiety, które pokazują, że dbają o siebie, mają większe możliwości, aby znaleźć dla siebie odpowiedniego mężczyznę.

Tak jak było mówione – także seniorki mają duże powodzenie wśród mężczyzn. Nie tylko, jeżeli chodzi o równolatków. Wielu młodych mężczyzn patrzy pożądliwym wzrokiem na kobiety starsze, które mogą pochwalić się pewnym doświadczeniem życiowym. Mówi się, że tacy faceci szukają kogoś kto będzie im „matkował”, ale wcale to nie musi tego oznaczać. Mogą to być po prostu te osoby, które chcą być pewne tego, że trafi im się kobieta pewna siebie i przebojowa.

Sprawdzono, w jakim wieku najtrudniej znaleźć faceta. Przekroczyłaś tę „magiczną liczbę”?

Nawet jeżeli przekroczyłaś tę „magiczną liczbę” tak naprawdę nie powinnaś się tym przejmować. Są to tylko badania naukowe i żadna kobieta wcale nie musi być żywym dowodem na to, że tak faktycznie musi być. Wręcz przeciwnie można pokazać, że tak nie będzie i idzie się pod prąd. Nie oznacza to faktu, że w pośpiechu należy siedzieć i nic nie robić. Do dyspozycji jest wiele różnych sposobów na znalezienie faceta. Na pewno trzeba wyjść z domu. Nie można zamykać się w czterech ścianach i nic nie robić.

Jak już było wspomniane, do dyspozycji są różne aplikacje randkowe. Można ustawić tam specjalne filtry wyszukiwania, dzięki czemu będzie można znaleźć faceta w określonym wieku, z konkretnym wykształceniem lub w określonym zawodzie. Te aplikacje randkowe stworzone są w taki sposób, że można prawie znaleźć faceta „szytego na miarę”. Trzeba działać, ponieważ w różnych zakątkach czekają potencjalni kandydaci, którzy na pewno są zainteresowani nawiązaniem znajomości.

Co ważne, nie trzeba czekać aż owy mężczyzna samodzielnie zagada. Zawsze będzie można do niego samodzielnie zagadać. W obecnych czasach takie zachowania są dozwolone.

W jakim wieku najtrudniej znaleźć faceta?

Według badań naukowych jest to 33 rok życia. Zamiast jednak siedzieć i załamywać nad tym ręce, że „akurat mam tyle lat”, lepiej po prostu zabrać się za działanie! Nigdy nie jest za późno na to, aby znaleźć dla siebie mężczyznę. Jeżeli nie wyszło z jednym, mówi się trudno i żyje się dalej. Nie trzeba rzucać się w ramiona pierwszego lepszego gościa, ale ze spokojem poszukać kogoś na spacerze w parku lub w trakcie imprezy w klubie. Warto poprosić także o pomoc znajome osoby. Może będą one w stanie wskazać samotnego ze swoich znajomych, kto także szuka partnerki. Takie swatanie dzięki znajomym jest w modzie i daje szansę na znalezienie fajnego partnera.

Powiązane artykuły