Home Moda Marea – inteligentne zegarki z Barcelony

Marea – inteligentne zegarki z Barcelony

by Agata Kubiak
zegarki

Smartwatche to nic innego jak inteligentne zegarki, które w dzisiejszych czasach zdobią nadgarstki wielu osób. W dobie social media i rozpowszechnionego dostępu do internetu na popularności zyskują coraz to bardziej funkcjonalne i oryginalne urządzenia technologiczne. Jedną z firm oferujących smartwatche jest marka Marea, która dzięki interesującym projektom swoich produktów, szybko wybiła się na rynku.

Marea – kolorowe smartwatche prosto z Hiszpanii

Marea to hiszpańska firma istniejąca na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat. Po tak długim czasie funkcjonowania, marka postanowiła przenieść zdobyte doświadczenie do rzeczywistości. W ten sposób powstały innowacyjne smartwatche Marea. Świeże spojrzenie na obecną modę pozwoliło firmie na stworzenie nieprzeciętnie estetycznych zegarków, które ostatecznie pojawiły się na rynku w 2019 roku. Początkowo, design pierwszych pięciu modeli zegarków Marea przypominał wygląd  zegarków smartwatch od marki Apple, jednak w późniejszych liniach marka zdecydowanie rozwinęła się pod względem oryginalnych projektów i funkcji, dzięki czemu wybiła się na rynku i jest jednym z dominujących producentów zegarków. Charakterystyczne dla tej hiszpańskiej firmy jest różnorodność wypuszczanych produktów. W asortymencie znajdziemy sporo modeli inteligentnych zegarków w wielu kolorach, różnorodnych kształtach, a także z dopasowanymi do nich nowatorskimi funkcjami.

Marea - inteligentne zegarki z Barcelony

Stylowe smartwatche Marea dla kobiet

Damski smartwatch może być idealnym dopełnieniem codziennego, jak i eleganckiego kobiecego stroju. Liczne zalety damskich smartwachy marki Marea, sprawią, że urządzenie nie tylko będzie świetnie wyglądało na kobiecej dłoni, ale także ułatwi życie użytkowniczce. Szczególnie popularnymi modelami są projekty Fitness oraz Lady. Pierwszy z nich będzie idealnym smartwatchem dla kobiety aktywnej fizycznie i  pasjonującej się sportem. Ogromną zaletą tego projektu są przydatne zdrowotne funkcje między innymi  takie jak: licznik kalorii i kroków, automatyczny pomiar pulsu oraz tlenu we krwi, a także pomiar snu. Ponadto każdy zegarek damski Marea posiada standardowe opcje technologiczne takie jak synchronizacja z telefonem komórkowym, alarm, stoper, prognoza pogody, powiadomienia o wiadomościach oraz „Znajdź mój telefon”. Z kolei damski smartwatch Lady wyprodukowany przez markę Marea jest idealnym pomysłem dla kobiety potrzebującej technologicznego akcesorium, które będzie  dla niej pomocne w codziennym życiu. Smartwatch Lady posiada między innymi tryb sportowy, licznik kalorii oraz monitor snu.  Ponadto istnieje funkcja monitorowania cyklu miesiączkowego, która zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie. Oba projekty są dostępne w wielu kolorystykach, więc z pewnością każdy znajdzie coś, co mu odpowiada. Te dwa modele nie są jedynymi smartwatchami dla kobiet. Marka Marea oferuje także modele typu unisex, na przykład Smartwatch Marea Sport lub seria Smartband, które sprawdzą się u płci pięknej, jak i u mężczyzn.

Marea - inteligentne zegarki

Marea – casualowe smartwatche dla panów

Smartwatche męskie marki Marea doskonale będą zdobić męskie dłonie. Ich reprezentacyjny wygląd z pewnością  przyciągnie pozytywne spojrzenia wielu osób. Ponadto smartwatche dzięki swoim przydatnym funkcjom będą pełnić rolę osobistego asystenta, który może się okazać niezbędny w trakcie treningów, ważnych spotkań lub biznesowych podróży.  Najbardziej popularnymi modelami męskich zegarków są projekty Man oraz Active. Męski smartwatch Man to zegarek, który sprawdzi się nie tylko podczas treningów, ale także zwykłych codziennych dni. Uniwersalna stylistyka będzie pasować do większości stroi, a takie opcje jak licznik kalorii, przebytego dystansu i kroków, tryb sportowy,  monitor snu, automatyczny pomiar pulsu, pomiar poziomu tlenu we krwi, powiadomienia o połączeniach, z aplikacji i o wiadomościach tekstowych, alarm oraz sterowanie muzyką z telefonu zdecydowanie ułatwi życie osobie, które będzie go nosić. Kolejną propozycją smartwatcha dla panów jest model Marea Active. Ten zegarek będzie inteligentnym towarzyszem do aktywności fizycznej. Funkcje są szczególnie dopasowane do potrzeb sportowców i bardziej rozszerzone niż w przypadku modelu Marea Man. Oprócz właściwości zapewniających udany trening smartwatch marki Marea posiada standardowe technologiczne opcje smartwatcha. Ponadto popularne są także zegarki Smartwatch Marea Sport, które również sprawdzą się dla sportowców oraz seria Smartband.

Marea

Zegarki Marea, czyli inteligentny zegarek miejski

Marka Marea to obecnie jeden z najbardziej sprawdzonych producentów smartwatchy. Pozytywne opinie klientów, rosnący popyt na zegarki tej hiszpańskiej marki jest dowodem na to, że osoby kupujące smartwatche Marea, nie płacą wyłącznie za markę, ale także za innowacyjne funkcje, doskonałą jakość oraz oryginalny wygląd produktu. Męskie i damskie smartwatche są urządzeniami, które w dzisiejszych czasach są niezwykle przydatne.

Powiązane artykuły