Home Zdrowie Linia Anioła Stróża

Linia Anioła Stróża

by Agata Kubiak
Linia Anioła Stróża

Linia Anioła Stróża – czym jest?

Linia Anioła Stróża na dłoni ma naprawdę bardzo mało osób na świecie. Jej posiadacze są dużymi szczęściarzami i bez wątpienia mają spory powód do radości. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Linii Anioła Stróża.

Wróżenie z dłoni

Wróżenie z dłoni to chiromancja. Jej historia sięga aż do czasów starożytności. Już wtedy ludzie fascynowali się tym, co można odczytać z ludzkiej dłoni. Według starożytnych praktyk dłoń może dostarczyć wiele informacji o człowieku, których na pierwszy rzut oka nie widać.

Zdecydowana większość ludzi posiada tzw. linię życia, a także linię głowy, losu i słońca, a także linię Merkurego. jednak niektóre osoby, dodatkowo zostały obdarzone o wiele bardziej wyjątkowymi liniami. Przykładem może być Linia Anioła Stróża.

Co oznacza Linia Anioła Stróża?

linię anioła stróża

linię anioła stróża

Linia Anioła Stróża inaczej nazywana jest Linią Marsa.

Zgodnie z aktualną wiedzą, linia ta sprowadza szczęście na swoich posiadaczy. Osoby, które są nią obdarzone, są w specjalny sposób ochraniane przez całe życie.

Warto także zaznaczyć, że osoby, które posiadają Linię Anioła Stróżą, mają bardzo silny charakter, a także łatwo odnoszą sukcesy w życiu. W dążeniu do celu nie poddają się i są niezwykle wytrwali.

O osobach, które posiadają tę niezwykłą linię, mówi się, że przez cały czas trwania swojego życia, są otoczeni jakąś wyjątkową opieką.

Gdzie znajduje się Linia Anioła Stróża?

Linia Anioła Stróża znajduje się równolegle do linii życia, tylko bliżej kciuka. Zwykle jest ona dość krótka i niezbyt wyraźna, ale zakłada się, że im jest dłuższa, tym lepiej dla jej posiadacza.

Warto zaznaczyć, że Linia Anioła Stróża znajduje się na lewej dłoni już od momentu narodzin, natomiast na dłoni prawej może się pojawić później.

Linie w kształcie litery M

dłoni linia anioła stróża

równolegle do linii życia

Jeżeli dana osoba nie ma na swoje dłoni Linii Anioła Stróża, powinna także zwrócić uwagę na to, czy linie na jej dłoni nie układają się w kształt litery „M”.

Jeśli tak to jest to bardzo dobry znak. Linie układające się w „M” oznaczają sprzyjający los.

Takie ułożenie jest naprawdę bardzo rzadkie, a ludzie, którzy zostali obdarzeni takimi układami są utalentowani w sposób szczególny, a także posiadają dobrą intuicję i odnoszą sukcesy w życiu.

Mówi się, że linie ułożone w „M”, występowały przede wszystkim u wszelkich wielkich przywódców i proroków.

Ludzie, którzy posiadają takie linie mają też bardzo wyjątkową osobowość, tzw. szósty zmysł, a także wiele interesujących talentów. Z pewnością są to wyjątkowi szczęściarze.

Wyjątkowe życie

Osoby, którym uda się odnaleźć na swojej dłoni Linię Anioła Stróża, mają z pewnością bardzo duży powód do radości. Niektórzy uważają, że osoby posiadające tę linię w trakcie swojego życia mogą mieć do czynienia  z cudami. Są one w pewien sposób wyjątkowe.

Życie osób posiadających Linię Anioła Stróża jest niezwykle ciekawe i zaskakujące. Dodatkowo mają one wyjątkową intuicję oraz siłę pozwalającą pokonać wszelkie przeciwności.

Linia Anioła Stróża na prawej dłoni oznacza wyjątkową opiekę od dnia swoich urodzin, którą posiadacz otrzymał za swoje dobre życie. Natomiast linią na dłoni lewej to specjalna ochrona od narodzin, którą można odziedziczyć po przodkach.

Oprócz Linii Anioła Stróża na dłoni, duże znaczenie mają także linie, które znajdują się na nadgarstku, które są nazwane Liniami Rascetta. Im jest ich więcej tym ich życie będzie dłuższe.

Większość osób posiada trzy linie, cztery oznaczają długowieczność, a jedna szybką śmierć, jeszcze przed osiągnięciem trzydziestego roku życia.

Umiejętność czytania z linii znajdujących się na dłoni jest bardzo ważna. W ten sposób można dowiedzieć się o wielu interesujących kwestiach dotyczących swojego życia.

Warto sprawdzić, czy posiada się na swojej dłoni Linię Anioła Stróżą, wiele Linii Rascetta, a także inne znaczące linię, które mogą zwiastować duże szczęście.

Na rynku działa wielu specjalistów, którzy znają się na odczytywaniu informacji i wróżeniu z dłoni. Jak wspomniano wcześniej, niektóre linie pojawiają się na dłoniach dopiero z czasem.

Powiązane artykuły