Home Zdrowie Wózek sportowy – na trening i na co dzień

Wózek sportowy – na trening i na co dzień

by Agata Kubiak
Wózek sportowy

Gdy spodziewasz się dziecka i planujesz dalej żyć aktywnie, nie musisz inwestować w kilka osobnych sprzętów, które będą zajmowały mnóstwo miejsca w domu. Okazuje się, że wózek sportowy może być wykorzystywany zarówno w czasie treningów, jak i podczas codziennych spacerów czy zakupów. Dobrze jest wybrać model, który sprawdzi się na dłużej – najlepiej od 1. dnia do przynajmniej 3 roku życia. Na uwagę zasługuje wózek TFK Mono Combi, który stanowi odpowiedź na wszystkie potrzeby młodych rodziców. Przedstawiamy jego najważniejsze zalety.

 

Nowoczesny wózek sportowy Mono Combi jest przede wszystkim trwały i wygodny, ale także praktyczny w użytkowaniu. Jest wykonany z wodoodpornych materiałów i zostal wyposażony w dużą budkę, która chroni buzię dziecka przed słońcem. Co najważniejsze, może być wykorzystywany od 1. dnia życia, ponieważ posiada unikalną gondolę zmieniającą się w siedzisko. Maksymalne obciążenie do 27 kg sprawia, że można stosować go nawet przez 3 kolejne lata. Producent zadbał o rozwiązania, dzięki którym stanowi jednocześnie bardzo dobry wózek do biegania i umożliwia efektywny powrót do regularnych treningów. Poznaj jego najważniejsze zalety i przekonaj się, czy model Mono Combi sprawdzi się u Ciebie.

Wózek sportowy Mono Combi – zalety

Niewątpliwie najważniejszą zaletą modelu TFK Mono Combi jest opatentowana gondola, która sprawia, że wózek sportowy może być wykorzystywany już od 1. dnia życia. Gdy dziecko odrobinę podrośnie, w okolicach 5 miesiąca po narodzinach, gondola sprawnie zmienia się w komfortowe siedzisko. Z punktu widzenia wygody i praktyczności należy podkreślić, że może być montowana zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy – maluszek nie zawsze będzie chciał przyglądać się wyłącznie twarzy rodzica. Co istotne, wózek sportowy został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które wykorzystywane są w profesjonalnych fotelikach dla dzieci.

Należy podkreślić, że nowoczesny wózek sportowy Mono Combi to wygoda zarówno dla maluszka, jak i jego rodzica czy opiekuna. Jest zaprojektowany w taki sposób, by nie sprawiać trudności w obsłudze. Producent postawił na wysoce praktyczny wodoodporny materiał, dzięki któremu możliwe jest bezproblemowe wyczyszczenie każdego zabrudzenia. W wózku zastosowano opatentowany system składania, dzięki któremu trwa ono zaledwie kilka sekund, co jest bardzo ważne podczas załatwiania codziennych spraw. Doceni to każdy rodzic, który musi odwieźć dziecko do żłobka czy wyskoczyć z nim na zakupy. Wózek 2w1 Mono Combi to także dużo praktycznych schowków i bardzo pojemny kosz pod siedziskiem, w które można spakować wszystkie niezbędne w czasie spaceru rzeczy.

 

Kiedy wybierasz wózek dla dziecka, problemem mogą okazać się kółka. Nie wszystkie sprawdzają się na trudniejszym terenie, a te, które powstały z myślą o nim, niekoniecznie są odpowiednie dla rodziców mieszkających w mieście. Wózek sportowy Mono Combi może oferować komfort niezależnie od miejsca, po którym się poruszasz. Producent zadbał o to, by każdy rodzic mógł wybrać rozwiązanie najbardziej dopasowane do jego potrzeb. Udostępnia więc możliwość montażu kół komorowych, które są niezwykle trwałe lub kół pompowanych, dzięki którym poruszanie się po trudniejszym terenie jest bardzo komfortowe. Proponowany przez niego wózek 2w1 posiada również bardzo dobrą amortyzację – jazda przebiega więc łagodnie, a dziecko nie odczuwa wstrząsów.

Wózek sportowy – na spacery i do biegania

Nie sposób zaprzeczyć, że nowy model TFK Mono Combi to niezwykle praktyczny wózek 2w1, który może być z powodzeniem stosowany na co dzień. Rodzice doceniają to, że można korzystać z niego już od 1. dnia życia, a wygodę użytkowania wyraźnie podnoszą komfortowe rozwiązania zaproponowane przez producenta. To jednocześnie sprawdzony wózek do biegania z dzieckiem, który został zatwierdzony do użytku sportowego. Przy przednim kole znajduje się niezbędna blokada zapewniająca jazdę na wprost. Rodzic musi jedynie ustawić siedzisko w pozycji siedzącej, by spokojnie zacząć trening.

 

Powiązane artykuły