Home News Życzenia urodzinowe dla mężczyzny

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny

by Agata Kubiak
Życzenia urodzinowe

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny! Zainspiruj się najciekawszymi wierszykami

dniu urodzin życzęGdy zbliżają się urodziny mężczyzny, często nie wiemy, jakie życzenia urodzinowe byłyby z tej okazji najciekawsze.

Ważne jest jednak, aby były one w pełni dopasowane do tego, czym dany mężczyzna się interesuje, bądź też, jakie są jego plany na przyszłość.

Życzenia urodzinowe za każdym razem powinny być szczere, ponieważ tylko wtedy będziemy mieli gwarancję, że zostaną one dobrze odebrane przez adresata naszych życzeń

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny – od serca

 • Wszystkie najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrowia, szczęścia oraz pomyślności w życiu zawodowym. Obydniu twych urodzin zawsze na Twojej twarzy malował się uśmiech i obyś zawsze otaczał się tylko pozytywnymi ludźmi. Wszystko najlepszego, sto lat!
 • Mój kochany, z okazji Twojego święta życzę Ci wszystkiego, co najlepsze. Żebyś zawsze spełniał swoje marzenia. Dużo radości oraz miłości. 
 • Z okazji Twoich urodzin życzę Ci, aby nigdy nie opuszczał Cię uśmiech na twarzy oraz żebyś zawsze dążył do wyznaczonych sobie celów. Życzę Ci także wiele szczęścia, pomyślności oraz zdrowia.
 • Wszystkie najlepszego z okazji urodzin. Dużo miłości i radości. Spełnienia wszystkich marzeń i codziennego uśmiechu na twarzy. Sto lat!
 • Z okazji urodzin życzę Ci, byś zawsze spełniał swoje marzenia, dążył do osiągnięcia swoich celów i żebyś nigdy nie przestawał być takim radosnym człowiekiem, jakim jesteś na co dzień. Wszystkie najlepszego!

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny – zabawne

 • Wszystkiego najlepszego dla mojego zabawnego, mojego bardzo dobrego przyjaciela, niech twój dzień będzie taknajserdeczniejsze życzenia jasny, jak ty, niech będzie pełen dobroci i szczęścia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin przyjaciela! Sto lat!
 • Wszystkiego najlepszego. Wiele szczęśliwych powrotów dnia. Życząc ci długiego życia w dobrobycie. Starzej się z wdziękiem. Przepraszam za spóźnione życzenia. Wszystkiego najlepszego!
 • Ty, mój przyjacielu, jesteś prawdziwą inspiracją dla świata muzyki, a twoja pokora i styl są powiewem świeżego powietrza w zachmurzonym przemyśle! Mentor dla mas, „Pozytywna Siła” dla fanów, zwolenników i wszystkich, których dotykasz na całym świecie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 • W dniu twoich urodzin podzielę się sekretem pozostania młodym: kłamaniem na temat twojego wieku. Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu!
 • Gratulujemy, że w końcu dotarłeś do fazy lwiej paszczy w swoim życiu: jedna część ciebie pękła, a druga część ciebie się przeciąga. Sto lat!krótkie życzenia urodzinowe
 • Dzisiaj radziłbym ci być miłym dla swoich dzieci. Pamiętaj, że im jesteś starszy, tym bliżej tego, aby wybrali dobry dom opieki. Wszystkiego najlepszego!
 • To wyjątkowy dzień – Twoje urodziny! Wyjdźmy i świętujmy, że jesteś o rok bliżej usunięcia swojego wieku z profilu na Facebooku. Wszystkiego najlepszego mój przyjacielu! Sto lat!

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny – długie

 • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla miłości mojego życia, korony mojej głowy i radości mojego życia.śmieszne życzenia urodzinowe Wszystkie lata, w których byłem z wami, były wypełnione tak wielkim spokojem i szczęściem. Dziękuję, że wypełniłeś moje życie swoją tęczą. Czuję się spełniony miłością i uwagą, którą mnie obsypujesz. Jesteś marzeniem każdej kobiety i mam szczęście, że mam cię za swojego. Sto lat!
 • Zawsze jestem wdzięczny Bogu za to, że pobłogosławił mnie razem z tobą. Pokazałeś mi bezinteresowną miłość, ciężko pracowałeś, aby zobaczyć, że jestem lepszą wersją siebie. Miłość taka jak twoja jest tak rzadka i byłoby dla mnie wstydem, gdybym nie mógł zdać sobie sprawy, jakie mam szczęście, że cię mam. Znaczysz dla mnie wszystko i więcej, moja miłości. życzenia na urodzinyWszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moja tęczo, mam nadzieję, że ta nowa era przyniesie ci tyle miłości, ile mi pokazałeś, ponieważ zasługujesz na to, a nawet więcej. Wszystkiego najlepszego!
 • Dzisiejszy dzień to nie tylko twój wyjątkowy dzień; to także mój. To dzień, w którym urodziła się wyjątkowa osoba o wspaniałej osobowości i jest to błogosławiony dzień. Twoja obecność w moim życiu napełniła je tak wielką radością i jasnością. Uczyniłeś mój świat lepszym i nie potrafię cię wystarczająco docenić. Jesteś idealnym chłopakiem, o którego każdy mógłby poprosić w życiu. Wszystkiego najlepszego dla ciebie, moja kochany. Wszystkiego najlepszego!życzenia na urodziny
 • Wszystkiego najlepszego dla ciebie, moja tęczo. Niech wasza nowa epoka przyniesie nowe osiągnięcia, nową radość, nowy pokój i nową miłość w waszym życiu. Mam nadzieję, że jesteś pobłogosławiony dobrocią, którą mi pokazałeś. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie, kiedy cię potrzebuję. Obiecuję, że będę stał przy tobie na zawsze, nawet jeśli nie będę z tobą fizycznie. Baw się dobrze i nie zapominaj, że tak bardzo cię kocham. Sto lat!
 • Wszystkiego najlepszego z okazji spóźnionych urodzin, mój jaskier. Kiedy będziecie przeżywać nowy wiek, mam nadzieję, że wszystkie wasze ciche modlitwy zostaną wysłuchane. Obyś doświadczył całej miłości i szczęścia, na które zasługujesz, ponieważ jesteś niesamowity. Dziękuję za wszystkie lata, kiedy miałeś moje plecy i niestrudzenie mnie wspierałeś. życzenia urodzinowe dla facetaMoja miłość do was będzie szybować wyżej. Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem w twoim życiu i nie mogę się doczekać, aby zawsze być z tobą za każdym razem, gdy zegar nowej ery. Życzę wam długiego życia i pomyślności. Dziękuję! Wszystkiego najlepszego!
 • Ponieważ dzisiaj rozpoczyna się nowa era, mam nadzieję, że doświadczysz nowych rzeczy we wszystkich pozytywnych aspektach swojego życia. Niech ten dzień przyniesie radość i uczucie, które mi okazałeś. Uczyniłeś mnie szczęśliwą osobą i nie mogę zacząć mówić, jak bardzo jestem wdzięczny zaurodzinowe życzenia wszystkie twoje wpływy na moje życie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moja miłości. Życzę wam długiego życia, dobrego zdrowia i mówię amen do wszystkich waszych sekretnych modlitw. Wszystkiego najlepszego, sto lat!

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny – krótkie

 • Wszystkie najlepszego z okazji urodzin. Sto lat
 • Dużo zdrowia oraz szczęścia w tym szczególnym dla Ciebie dniu. Wszystkiego najlepszego!
 • Dużo miłości oraz radości. Sto lat!

Powiązane artykuły