Home Life Style Podziękowania za życzenia

Podziękowania za życzenia

by Agata Kubiak
Podziękowania za życzenia

Zdecydowana większość z nas lubi otrzymywać oraz składać życzenia. Okazji ku temu jest naprawdę sporo. Są to imieniny, urodziny, śluby, chrzciny, a także ważne jubileusze i rocznice. Złożenie życzeń wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Nie inaczej rzecz ma się z podziękowaniami za nie.życzenia pełne szczerych słów

Każdy z nas chce przecież, aby sprawiły one przyjemność osobie, która je przeczyta bądź usłyszy.

Nie warto zatem iść na tak zwaną łatwiznę i na każde życzenia odpowiadać prostym „dziękuję”. Wielu osobom takie formy wdzięczności mogą wydać się nieco banalne i oklepane.

Wydaje się, że najlepiej będzie się trochę postarać i poszukać podziękować, które naprawdę na długo zapadną w pamięć.

proste słowa przepełnione ciepłemMożemy postawić zarówno na te krótkie, jak i na nieco dłuższe. Nic nie stoi także na przeszkodzie temu, aby pokusić się o samodzielne przygotowanie podziękowań za złożone życzenia.

Jeżeli pobudzimy swoją wyobraźnię do działania, efekt na pewno będzie dla nas satysfakcjonujący.

Piękne podziękowania za życzenia urodzinowe

Wiele osób otrzymuje od swoich bliskich naprawdę piękne życzenia, a ich lektura nierzadko doprowadza do niemałych wzruszeń. Jeżeli jesteśmy adresatami takich życzeń, chcemy oczywiście złożyć stosowne podziękowania. A najpiękniejsze to oczywiście te, płynące prosto z serca.otrzymane życzenia

Jeżeli jednak nie masz pomysłu na piękne podziękowania za życzenia urodzinowe, możesz skorzystać z propozycji zaprezentowanych poniżej:

Nie ukrywam, że urodziny to dla mnie jeden z najważniejszych dni w roku. Cieszę się zatem, że jest to ważny dzień także dla Ciebie. Dziękuję nie tylko za pamięć, ale i za wysiłek włożony w skomponowanie tak pięknych życzeń. Mam nadzieję, że będę miała okazję odwdzięczyć Ci się w niedalekiej przyszłości. 

Najserdeczniejsze podziękowania za przepiękne życzenia urodzinowe. Jeżeli spełni się chociażby kilka z nich, będę bardzo szczęśliwą osobą! Najważniejsze to oczywiście mieć wokół siebie dobrych ludzi, a to już mam. 

Składam Ci najpiękniejszy bukiet podziękowań za pamięć i serce. Dzięki Twoim życzeniom zrozumiałem jak jestem dla Ciebie ważny. Nie każdy ma takie szczęście, dlatego życzę sobie już tylko zdrowia, bo przyjaźń już mam. serdeczne słowa

Wzruszyłam się czytając życzenia od Ciebie. Doskonale mnie znasz i wiesz, czego najbardziej pragnę! Taki przyjaciel to skarb!

Serdecznie dziękuję za życzenia zdrowia, bo bez niego nie można realizować wielu celów życiowych. Dziękuję za życzenia pieniędzy, bo często są pomostem do urzeczywistniania marzeń. Dziękuję też za życzenia długiego życia, bo jeśli spędzę je w otoczeniu takich ludzi jak Ty, na pewno będzie udane. 

Dziękuję z całego serduszka za urodzinowe życzenia! Dostałam ich całe mnóstwo, ale nie ukrywam, że to właśnie na Twoje czekałam najbardziej. I nie zawiodłam się. Sprawiłeś mi szczególną radość i nie mogę się doczekać, aż wyściskam Cię za te wszystkie piękne słowa, które od Ciebie otrzymałam. 

Nawet gdybym miała przez kilka godzin układać życzenia urodzinowe, nie udałoby mi się ułożyć tak pięknych, jakie otrzymałam od Ciebie. Nie mam pojęcia jak to możliwe, ale doskonale ubrałeś w słowa wszystko o to, czym marzę. Nie ukrywam, że liczę na małą pomoc w realizacji niektórych z nich. Mam nadzieję, że uda nam się wyruszyć w niejedną wspólną podróż! dzień urodzin

W życiu jest tak wiele dat, o których wypada pamiętać…Dziękuję Ci za to, że w Twojej pamięci znalazło się miejsce dla mnie. Twoje życzenia urodzinowe sprawiły, że uśmiechnęłam się szeroko i szczerze. Są jeszcze na tym świecie prawdziwi przyjaciele. Pozdrawiam najserdeczniej!

Przyjaźń z Tobą, to jedna z najlepszych rzeczy jakie mnie w życiu spotkały. Nie podejrzewałabym Cię oczywiście o to, że zapomnisz o moich urodzinach, ale w życiu nie pomyślałabym, że będą one aż tak cudowne! Życzyłeś mi tego, o czym skrycie i od dawna marzę. Jak to możliwe, że tak dobrze mnie znasz? Pozdrawiam gorąco!

Śmieszne podziękowania za życzenia urodzinowe

ciepłe słowaNiektóre życzenia urodzinowe mają to do siebie, że są utrzymane w żartobliwym tonie. Nie ma w tym oczywiście nic złego, zwłaszcza jeśli zna się poczucie humoru osoby, której się je składa.

Jeżeli otrzymaliśmy zabawne życzenia, zapewne zechcemy podziękować za nie w podobny, nieco śmieszny sposób. Warto zatem rozważyć skorzystanie z którejś z propozycji zaprezentowanej poniżej:

Serdeczne dzięki za życzenia! Idę liczyć te setki lat do przeżycia! 

Dziękuję za życzenia! Skoro pamiętałeś, to z Twoją koncentracją nie jest jeszcze tak źle! Mam nadzieję, że zdrowie, którego mi życzysz dopisze także Tobie, bo z kim innym mam robić te wszystkie szalone rzeczy?

Twoje życzenia doprowadziły mnie do łez! Śmiechu oczywiście. A śmiech to zdrowie, więc przeczytam je jeszcze kilkanaście razy i długość mojego życia automatycznie się wydłuży. Dzięki! 

Moje urodziny nie byłyby tak udane, gdyby nie Twoje życzenia starannie przygotowane. W Tobie mam przyjaciela, co życie me rozwesela!życzeń dzień urodzin byłby

Urodziny to nie jest dla mnie jakieś szczególnie miłe święto, bo z każdym rokiem robię się coraz starsza.

Miło jednak, że wciąż nie życzysz mi radości, bo to znaczy, że nie jestem jeszcze zgorzkniałą starą panną! Dziękuję pięknie za życzenia zdrowia i pieniędzy, bo przyjaźń przecież już mam! 

Krótkie podziękowania za życzenia urodzinowe

pragnę wyrazić wdzięcznośćNie każdy przepada za długimi życzeniami urodzinowymi. Niektórzy składają swojej rodzinie i znajomym życzenia krótkie.

Zwięzłość przekazu nie oznacza bynajmniej, że jest on nieszczery. Warto byłoby zatem w odpowiedni sposób za życzenia podziękować.

Najlepiej, jeżeli również zrobimy to krótko i konkretnie. Poniżej zaprezentowano kilka interesujących propozycji:

Najserdeczniej dziękuję za pamięć i życzenia.

Chcę wyrazić wdzięczność za pamięć o mnie i moim święcie. 

Przyjmij ode mnie serdeczne podziękowania za piękne życzenia urodzinowe. każde życzenia

Dzięki za życzenia! Mam nadzieję, że wszystkie się spełnią! 

Dziękuję za pamięć. Twoje życzenia umiliły mi dzień! 

Życzenia od Ciebie były wyjątkowe! Dawno się tak nie wzruszyłam, dziękuję!

Dziękuję za moc pięknych życzeń urodzinowych. Kiedy się spotkamy, mocno Cię uściskam!

Twoje życzenia urodzinowe dla mnie były tak trafne, że na długo pozostaną w mojej pamięci. Mam nadzieję, że chociaż część z nich się zrealizuje! 

Najwspanialsze jest to, że zawsze o mnie pamiętasz! Dziękuję za moc życzeń urodzinowych! 

Podziękowania za życzenia urodzinowe – cytaty

miłe słowa Wiele osób każdego dnia poszukuje inspirujących cytatów. Nie ma się temu co dziwić, bo wielcy poeci, pisarze czy naukowcy mają nam naprawdę wiele do zaoferowania.

Wplatanie cytatów z ich wypowiedzi w życzenia jest więc dosyć powszechną praktyką.

Nie ma także nic dziwnego w tym, że ludzie bardzo często składają podziękowania właśnie w formie cytatów. Poniżej zaprezentowano kilka podziękowań wykorzystujących słowa znanych ludzi:

Jak mówi cytat „przyjaźń jest najpiękniejszym z prezentów, który możemy ofiarować”. Dziękuję Ci za życzenia urodzinowe, które są doskonałym potwierdzeniem tego, że jestem Ci bliski. Mam nadzieję, że w kolejnych latach mojego życia również będziemy się tak głęboko przyjaźnić.

pozdrawiam serdecznie„Kim są przyjaciele? To jedna dusza zamieszkująca dwa ciała”. Tymi słowami pragnę podziękować Ci za najpiękniejsze życzenia urodzinowe jakie otrzymałam. Jestem spokojna o to, że się spełnią, bo szczere życzenia zawsze w końcu się urzeczywistniają. 

„Jeden oddany przyjaciel jest wart więcej jak tysiące krewnych.” Pozwól, że przy pomocy tego cytatu wyrażę moją wdzięczność za życzenia, które mi przesłałeś. Jeśli przez kolejne lata wciąż będę zasługiwać na tak miłe słowa od Ciebie, nie potrzeba mi niczego więcej.

Twoje życzenia wzruszyły mnie do łez, dlatego pragnę podziękować Ci pięknym cytatem. „Przyjaźń to subtelna rozkosz szlachetnych dusz.”

życzenia urodzinowe dziękujęJeśli Twoje oddanie będzie mi towarzyszyć, bez trudu poradzę sobie z każdym wyzwaniem, które czeka mnie w bliższej oraz dalszej przyszłości.

Jak powiedział Ignacy Krasicki; umiej być przyjacielem, a znajdziesz przyjaciela, tak ja mam nadzieję, że jestem dla Ciebie tak dobry i bliski jak Ty dla mnie. Dziękuję za cudowne życzenia urodzinowe, do których z chęcią powracam, bo to tak, jakbym miał Ciebie przed oczami. 

Podziękowania za życzenia przykłady

życzenia imieninowe Oczywiście, podziękowania za życzenia mogą być pięknym sposobem wyrażenia wdzięczności i docenienia. Oto kilka inspirujących słów:

„Dziękuję za życzenia, które dodają blasku mojemu dniu i ciepła mojemu sercu. Wasze słowa są jak promienie słońca, które rozświetlają mój świat. Jestem głęboko wdzięczny za waszą życzliwość.”

„Słowa nie wystarczą, aby wyrazić moją wdzięczność za wszystkie piękne życzenia, które otrzymałem. Wasza uprzejmość i troska sprawiły, że mój dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dziękuję z całego serca.”

„Doceniam każde życzenie, które otrzymałem od waszych serc. Wasza dobroć sprawia, że świat staje się piękniejszy. Dziękuję, że jesteście częścią mojego życia i dzielicie ze mną radość tego wyjątkowego dnia.”szczególną przyjemnością

„Wielkie dzięki za wszystkie życzenia, które otrzymałem od waszych serc. Wasze miłe słowa dodają mi skrzydeł i sprawiają, że czuję się kochany i doceniony. Dziękuję za to, że zawsze jesteście obok mnie.”

„Dziękuję za każde życzenie, które otrzymałem od was. Wasza życzliwość i wsparcie sprawiają, że czuję się bogaty w przyjaźń i miłość. Niech wasza dobroć wraca do was z podwójną siłą. Dziękuję.”

Podziękowania za życzenia mogą być naprawdę osobistym wyrazem wdzięczności. Ważne jest, aby wybrać słowa, które najlepiej oddają Twoje uczucia i podkreślają, jak bardzo doceniasz otrzymane życzenia.

Powiązane artykuły