Home Life Style Mężowie spod tych znaków zodiaku mają najgorszy charakter

Mężowie spod tych znaków zodiaku mają najgorszy charakter

by Agata Kubiak
Mężowie
Mężowie, czyli dopasowanie partnera życiowego może odbywać się na różne sposoby. Jak sprawdzić, czy ten właśnie wybrany mężczyzna nadaje się na męża?

Jedną ze wskazówek jest znak zodiaku. Data urodzenia może wiele powiedzieć o charakterze mężczyzny, jego predyspozycjach i zamiłowaniach.

Warto poznać zodiak przyszłego partnera, by po latach się nie rozczarować.
Bywa, że po pięknych miesiącach zakochania się nadchodzi gorzkie rozczarowanie, a wszystkiemu winien jest trudny charakter wybranka.
Mężowie spod tych znaków zodiaku mają najgorszy charakter.
Uważaj na panów spod znaku skorpiona, ryby i barana.
Przebojowy lew potrafi zdominować swoją wybrankę, a strzelec dąży do sławy. Na kogo warto uważać i czym się kierować przy wyborze męża? Oto znaki, na które trzeba uważać.

Mężowie spod tych znaków zodiaku mają najgorszy charakter – co zrobić, by nie żałować życiowej decyzji?

Wśród wielu znaków zodiaku niektóre wyróżniają się zdecydowanie negatywnymi cechami.

O ile podczas zakochania nie liczy się nic, tylko miłość, to po pewnym czasie, gdy emocje opadną i czar zauroczenia minie, przyjdzie żyć pod jednym dachem z kłopotliwym, męczącym człowiekiem.

Dlatego warto sprawdzić, czym charakteryzują się osoby spod konkretnych znaków zodiaku. Na początek sprawdźmy datę urodzenia wybranka i dopasujmy ją do konkretnego znaku. Warto też pamiętać, że pod danym znakiem kryją się różne odmiany charakterów.

znaku zodiaku

znaku zodiaku

Przykładowo, osoby urodzone na styku dwóch znaków mogą różnic się od tych, urodzonych w środkowej fazie. Jednak zasada odczytywania horoskopu dla danego znaku jest niezmienna od wieków.

Skorpion: męczący i obsesyjny mąż  

znaki zodiaku

znaki zodiaku

Mąż spod znaku skorpiona sprawi swojej wybrance wiele kłopotów. Będzie obsesyjnie kontrolował jej zachowanie, pracę i dom.

Prawdopodobnie sprawi, ze kobieta, która będzie w związku ze skorpionem poczuje się jak uwięziona w klatce. Skorpion jest kłótliwy, lubi wyolbrzymiać różne, nawet drobne sytuacje.

Do tego ma swoje humory, z którymi trudno wytrzymać. Jeśli liczysz na spokojny, pogodny związek, trzymaj się od Skorpiona daleko.

Będzie sprawdzał telefon swojej żony i wciąż przypominał o negatywnych zdarzeniach z przeszłości.

znaku zodiaku

znaku zodiaku

Wielbiciel porządku i rutyny, czyli Panna

jakim znakiem zodiaku jesteśmyZwiązek z Panną nie jest łatwy. Panowie spod tego znaku wyróżniają się zamiłowaniem do porządku.

W skrajnych sytuacjach dochodzi do tego, ze wręcz przejmują rolę żony.

W czasach równouprawnienia nie byłoby w tym nic złego. Jednak porządek, który lubi Panna ma wiele wspólnego z natręctwem.

Mąż spod znaku Panny ma swoje przyzwyczajenia, wpada w rutynę i nie lubi zmian.

Jeśli żona zechce go namówić na spontanicznypanna mężczyzna spod znaku wyjazd lub sama zechce o wszystkim decydować, wówczas kłótnia z Panną jest gwarantowana.

Rak: ambitny i toksyczny

mężczyzna spod znaku

 

Mąż spod znaku Raka żyje po części w swoim świecie.

Ma swoje plany, marzenia i przywiązuje do nich bardzo dużą wagę. Jeśli coś pójdzie nie po jego myśli, wówczas załamuje się, wpada w depresję, użala się nad sobą.

Trudno żyć z człowiekiem, który załamuje się po drobnych niepowodzeniach. Żona Raka musi być jak pielęgniarka, ciągle podnosić go na duchu i dbać o zdrowie psychiczne. Na dłuższy okres trudno wytrzymać z chwiejnym i marudzącym Rakiem.

Mężowie spod tych znaków zodiaku utrudniają żonom życie

znakiem zodiaku jesteśNajczęstszą przyczyną małżeńskich kłótni, a także separacji, zdrad i rozwodów jest trudny charakter partnera.

Uciążliwy mąż może popsuć rodzinne szczęście. Jest męczący dla zony oraz dla dzieci. Najgorsze trzy znaki zodiaku potrafią skutecznie zniweczyć nawet największą miłość.

Skorpion, Rak i Panna to zdecydowanie najgorsi życiowi partnerzy.jakim znakiem zodiaku jesteśmy Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi partnerami.

Bywają kłótliwi, zazdrośni, porywczy lub, jak Panna, wpadają w rutynę i zadręczają swoje żony codziennymi rytuałami.

Wybór męża może być prostszy, jeśli przyjrzymy się jego zodiakowi. Horoskopy mówią wprost i rzadko się mylą co do charakteru osób spod znaku Skorpiona, Raka i Panny.

Co prawda, również inne znaki mają negatywne cechy. Jednak właśnie te trzy w przypadku panów są najbardziej kłopotliwe i z dużą pewnością przyczynią się do małżeńskich kłótni i nieporozumień.

Powiązane artykuły