Home Moda Włosy doczepiane jako sposób na zmianę fryzury: Najnowsze trendy i inspiracje

Włosy doczepiane jako sposób na zmianę fryzury: Najnowsze trendy i inspiracje

by Agata Kubiak
Włosy doczepiane

Zapuszczanie włosów trwa długo i nie zawsze przynosi zadowalające rezultaty. Naturalne włosy rosną powoli, a rozdwajające się i łamliwe końcówki wymuszają ścinanie pasm. Z tego względu osiągnięcie pożądanej długości fryzury może zająć nawet kilka lat! Aby uniknąć tak długiego czekania, można zdecydować się na doczepienie sztucznych włosów. Jeśli zależy Ci na długich i pięknych pasmach, możesz skorzystać z doczepianych włosów. Dzięki nim w ciągu kilku godzin staniesz się posiadaczką pięknej, bujnej fryzury.

1. Naturalne włosy doczepiane

2. Włosy doczepiane na taśmach Clip In

3. Naturalne odcienie i trwałe włosy

4. Modne doczepy a’la kucyk Ariany Grande

5. Efektowne koki doczepiane

Długie włosy dodają wdzięku i sprawiają, że kobiety przykuwają uwagę płci przeciwnej. Panie czują się dzięki nim piękniejsze i seksowniejsze, dlatego chętnie je zapuszczają. Niestety, oczekiwanie na osiągnięcie odpowiedniej długości przez pasma trwa wiele miesięcy. Kosmyki są narażone na uszkodzenia w czasie zabiegów fryzjerskich, suszenia i prostowania oraz rozczesywania. Aby szybko uzyskać pożądaną długość fryzury, można skorzystać z doczepianych pasm. Dzięki nim w ciągu jednego dnia nawet bardzo krótkie włosy mogą zamienić się w długie pukle opadające na ramiona. Jakie modne fryzury można wykonać dzięki doczepianym włosom?

Naturalne włosy doczepiane

Doczepiane włosy Cameron Hair to nie tylko syntetyczne pukle. Panie równie dobrze mogą zdecydować się na naturalne pasma. Dzięki nim fryzura prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Co ważne, naturalne pukle można myć tak samo jak własne włosy, bez obaw, że dojdzie do ich uszkodzenia. Pasma są trwalsze i estetyczniejsze niż w przypadku syntetycznych. Z tego względu fryzura przez długi czas prezentuje się nieskazitelnie. Włosy doczepiane nie wymagają ściągania co wieczór, dlatego są wygodną alternatywą dla własnych zapuszczanych pasm.

Włosy doczepiane na taśmach Clip In

Taśmy Clip In zrewolucjonizowały wybór włosów doczepianych. Dzięki nim nie trzeba przedłużać włosów bolesnymi i inwazyjnymi metodami. Taśmy clip in umożliwiają założenie doczepów na naturalne, własne włosy bez ich uszkodzenia. Fryzura prezentuje się naturalnie i zdrowo, a przedłużone pukle nie spadają z głowy. Cechują się wysoką trwałością, a taśmę można w każdej chwili zdjąć i przywrócić włosom ich dotychczasową długość. Doczepy mogą być zatem przejściowym etapem podczas zapuszczania włosów, gdy fryzura traci kształt i jest trudna do ułożenia z powodu swojej długości. Włosy naturalne na taśmach mają od 35 do nawet 60 cm długości, dlatego można ich użyć do uzyskania pasm sięgających poniżej linii ramion, bądź nawet do pasa.

Naturalne odcienie i trwałe włosy

Naturalne odcienie włosów doczepianych sprawiają, że można łatwo dobrać je do koloru własnych pasm. Dzięki temu własne i doczepiane włosy są trudne do rozróżnienia. Pasma na taśmach clip in i flip in są trudne do zauważenia nawet dla wprawnego oka. Łączenia są dobrze ukryte, dlatego można je nosić na co dzień bez obaw, że ktoś je dostrzeże. Łączenia na włosach są nie tylko dyskretne, ale i solidne. Pasma nie zsuwają się w dół, dlatego dolna linia włosów nie tworzy nieestetycznych schodów na dole. Dodatkowo w miejscu łączenia nie pojawiają się trwałe uszkodzenia włosów. Po zdjęciu doczepów naturalne pasma są w dobrej kondycji, dlatego można układać z nich efektowne fryzury. Trwałe doczepy naturalne nie tracą blasku i koloru, dlatego stanowią ozdobę własnej fryzury przez długi czas.

Modne doczepy a’la kucyk Ariany Grande

Wśród najciekawszych inspiracji na doczepiane włosy znajdują się kucyki z włosów naturalnych, inspirowane postacią Ariany Grande. Piosenkarka pop wypromowała wysoko zaczesany kucyk, który sięga poniżej linii brody. Koński ogon jest wyjątkowo gęsty i puszysty, dlatego świetnie wpisuje się w młodzieńczy look. Dzięki niemu odejmuje się lat i optycznie poprawia się owal twarzy. Koński ogon wysmukla policzki i sprawia, że twarz wygląda naprawdę dziewczęco. Kucyk Ariany mogą nosić wszystkie panie, którym zależy na efektownej fryzurze na co dzień i większe wyjścia. Koński ogon sprawdza się w połączeniu z casualowymi stylizacjami do pracy, na randkę lub na wejście z przyjaciółmi, ale nie tylko. W towarzystwie sukienki retro i makijażu rodem z lat 60. pozwala stworzyć wizerunek młodej, niezależnej kobiety, która jest w pełni świadoma swojej wartości.

Efektowne koki doczepiane

Doczepiane włosy to również ponadczasowe koki. Kok świetnie sprawdza się w czasie większych imprez i podczas rodzinnych spotkań w dużym gronie. Dzięki niemu nawet prosta stylizacja nabiera klasy i staje się elegantsza. Koki doczepiane nie wymagają dużej wprawy w zakładaniu. Wystarczy zawinąć w nie naturalne pasma, by dodać fryzurze objętości. Fryzura wydaje się wyraźnie bardziej puszysta, a pasma wyglądają na gęstsze. Kok naturalny doczepiany dobrze sprawdza się również jako baza do wykonania fryzur weselnych lub sylwestrowych. Można wczepić w niego różne ozdoby oraz stworzyć wrażenie długich pasm, gdy na co dzień nosi się krótką fryzurę.

Powiązane artykuły