Home Fitness Domowe SPA z marką Crystallove – pozwól sobie na relaks!

Domowe SPA z marką Crystallove – pozwól sobie na relaks!

by Agata Kubiak
Domowe SPA

Szybki tryb życia z pewnością daje wiele satysfakcji, gdy udaje się sprostać wszystkim wyzwaniom, które stawia codzienność. W zachowaniu niezbędnego balansu i zaplanowaniu odpoczynku, jaki jest potrzebny po intensywnej pracy, pomoże marka Crystallove, dzięki której można wykreować w swoim domu strefę sprzyjającą relaksowi i rozluźnieniu.

Crystallove – z myślą o luksusie w codziennym wydaniu

Powstanie marki Crystallove jest efektem fascynacji mocą kamieni szlachetnych, jaką przejawiają jej właściciele. Nie ogranicza się ona jedynie do płynącej z nich energii, ale przede wszystkim do niezwykłej skuteczności terapii manualnej wykonywanej z ich użyciem.

Misja marki polega na kreowaniu rytuałów piękna, które – w długiej perspektywie – przyczynią się do poprawy nie tylko wyglądu, ale i kondycji skóry. Oferta jest mocno przesycona wpływami medycyny wschodniej, która jako pierwsza odkryła to, jak skuteczne może okazać się umiejętne uciskanie tkanek. Tego typu manualny masaż, wsparty odpowiednimi narzędziami, może  m.in.:

  • usuwać zastoje limfy,
  • wyprowadzać toksyny z organizmu,
  • stymulować produkcję kolagenu i elastyny,
  • poprawiać mikrokrążenie.

Crystallove korzysta jedynie z naturalnych materiałów, które są poddawane starannej selekcji pod kątem jakości.

Akcesoria kosmetyczne, które warto znać

Nie każdy może sobie pozwolić na to, by zostawić wszystko i wyjechać do SPA, gdy tylko poczuje napięcie i stres niepozwalające skupić na niczym myśli. Oferta Crystallove to akcesoria kosmetyczne, które zapewnią wyjątkowy relaks w zaciszu własnych czterech ścian, a do tego są dostępne w cenie na każdą kieszeń. Na taki niewielki luksus może sobie pozwolić każdy, niezależnie od zasobności portfela.

Kamienny roller czy płytka gua sha zapewnią większa skuteczność liftingującemu masażowi twarzy, który warto wykonywać codziennie. Maska na oczy z tego samego materiału schłodzi tę okolicę, a tym samym zmniejszy widoczność opuchlizny i cieni, przywracając spojrzeniu piękno. Akcesoria do włosów mają z kolei jeszcze prostszy cel: upiększyć fryzurę i sprawić, by mistyczna moc kamienia szlachetnego roztaczała się dookoła przez cały dzień.

Marka ma też w ofercie akcesoria kosmetyczne wykonane z innych naturalnych materiałów – z bambusa i agawy. Powstałe z nich szczotki świetnie sprawdzają się w roli profilaktyki antycellulitowej, jak również wtedy, gdy w grę wchodzi potrzeba delikatnego złuszczenia naskórka i poprawa jędrności.

Minisesja SPA każdego dnia

Crystallove zachęca do tego, by samodzielnie stworzyć taki rytuał pielęgnacyjny, jaki okaże się najbardziej skuteczny i relaksujący. Kluczem do sukcesu jest tutaj samodzielność, czyli przeznaczanie dla siebie codziennie choćby kilku czy kilkunastu minut.

Akcesoria marki są stworzone z myślą o holistycznym wspieraniu piękna i samopoczucia, dlatego można je swobodnie łączyć z każdą rutyną pielęgnacyjną. Jeśli są stosowane razem z kosmetykami, ułatwiają wchłanianie znajdujących się w nich substancji aktywnych, a tym samym pomagają zintensyfikować ich działanie.

 

Powiązane artykuły