Home Moda Znajdź perfumy na 2022 rok!

Znajdź perfumy na 2022 rok!

by Agata Kubiak
perfumy

Nowy Rok to nowe cele, marzenia, projekty. Wiele z nas spisuje je cierpliwie w kalendarzu, inne robią notatki w tajemnicy przed wszystkimi dookoła, inne otwarcie chwalą się swoimi celami na 2022. Nie towarzyszą nam jednak wyłącznie cele zawodowe czy biznesowe, ale i rodzinne, emocjonalne. Spora część z nas chce także bardziej o siebie zadbać. Doskonałym uzupełnieniem tych noworocznych postanowień może być znalezienie zapachu, który w realizacji tych celów będzie ci towarzyszył. Tylko jak go znaleźć?

Nowy Rok, nowe perfumy

Styczeń to doskonały czas, aby zacząć wprowadzać różnego rodzaju zmiany w swoim życiu. Gorąco namawiamy Was, aby była to lista realna, taka, która będzie motywować, a nie demotywować. Chodzi bowiem przede wszystkim o to, by cele można było stopniowo wykreślać, widząc tym samym wykonany progres. Doskonałym uzupełnieniem tego nowego pomysłu na siebie, swoich marzeń i pragnień będzie nowy zapach. Zapachy i aromaty bardzo silnie działają bowiem na nasze psyche, wiążemy z zapachami określonego rodzaju wspomnienia. Nasza emocjonalność potrafi zostać przez nie pobudzona. Jeśli jesteś gotowa do zmiany, to warto ją podkreślić nowym, dopasowanym do tej twojej determinacji i wizji siebie w kolejnym roku zapachem. Znajdź perfumy na 2022 rok!

Jak znaleźć idealny zapach?

Wybór perfum wcale nie jest taki prosty. Wiele oczywiście zależy od naszej znajomości samych siebie. Umiesz odpowiedzieć na pytanie, czy wolisz zapachy korzenne, czy akceptujesz piżmo w perfumach, czy wolisz aromaty cytrusowe lub owocowe? Często spora część z nas ma problem z podaniem podstawowych nut zapachowy, które najbardziej podobają nam się w konkretnych perfumach. Nie ma w tym nic dziwnego — większość z nas przyjmuje zapach jako całość i albo koresponduje on z naszym samopoczuciem i sposobem widzenia zapachu albo nie. Niestety poważnie utrudnia to znalezienie idealnego zapachu. Oczywiście możesz wejść od perfumerii i zacząć testować zapachy, efekt jednak będzie taki, że po 3 propozycji nie będziesz pamiętać, jaka była pierwsza. Problem z tego typu testowaniem jest również taki, że co do tego, czy zapach ci autentycznie odpowiada, możesz upewnić się, kiedy ponosisz go co najmniej kilka dni, zobaczysz, jak pracuje na twojej skórze. Trzeba bowiem pamiętać, że każda kompozycja nieco innej pachnie na konkretnej skórze. Sam pasek zapachowy przekaże nam więc jedynie połowiczną informację. Chodzić zaś codziennie do perfumerii i psikać się kolejnym zapachem, również wydaje się mało rozsądne. Z tego tez względu popularność zyskują przede wszystkim rozwiązania takie jak: https://przetestujperfumy.pl/

Testowanie perfum

Kobiety coraz bardziej świadomie wybierają zapachy, które noszą. Wynika to po części z większej świadomości samych siebie, jak i tego, że perfumy w nie mniejszym stopniu niż ubranie, makijaż czy biżuteria dopełniają obrazu kobiety jako całości. Powinny być więc zgodne z naszym charakterem, emocjonalnością, stylem życia. Ten świadomy wybór umożliwia także bogata oferta perfum. Obecnie nie brakuje różnego rodzaju zapachów, często skrajnie się od siebie różniących, ale i tych zróżnicowanych bardzo subtelnie. Wiele zapachów kwiatowych, cytrusowych, orientalnych, korzennych ma szereg odmian, które dają kobiecie szansę znalezienia tego, czego tak naprawdę szukają.

Nadal jednak pozostaje problem sposobu dopasowania zapachu do siebie. Oczywiście opis perfum może nam tutaj istotnie pomóc, szczególnie jeśli choć ogólnie wiemy, czego potrzebujemy, jaki rodzaj perfum nam odpowiada. Warto jednak poszukać takiego sposobu testowania perfum, który da możliwość „zaprzyjaźnienia się” z nimi i rozstrzygnięcia, czy jest to propozycja dla nas. Takim sposobem jest zakup próbek oryginalnych perfum, na przykład: https://przetestujperfumy.pl/198_versace

Możliwość zakupu oryginalnych perfum w mniejszych pojemnościach ( 2ml, 4 ml i 10 ml) w celu przetestowania zapachu przed zakupem pełnowymiarowego produktu to rozwiązanie, które sprawia, że masz okazję autentycznie przetestować perfumy, a nie tylko je powąchać. Warto jednak zwrócić uwagę, gdzie robisz takie zakupy. Ważne jest, aby każdy zakupiony perfum był przelewany z oryginalnej butelki do wybranej szklanej fiolki z atomizerem. Warto upewnić się, czy sprzedawca próbek gwarantuje, że produkty są kupowane w stacjonarnych perfumeriach w Polsce i Europie, a więc pochodzą od legalnych dystrybutorów danych marek.

Dlaczego warto testować perfumy?

Testowanie perfum przez zakup mniejszych fiolek z próbkami pozwala ci lepiej poznać zapach przed zakupem buteleczki o normalnej pojemności. W ten sposób nie tylko znajdziesz swój zapach, ale i przetestujesz nowości. Możesz bawić się różnymi nutami zapachowymi, czerpać inspiracje, łączyć ze sobą ulubione zapachy. Dzięki niewielkiej pojemności takie próbki perfum świetnie sprawdzą się jako perfumy na wakacje albo do torebki na co dzień. Dzięki małym próbkom w okazyjnych cenach możesz wymieniać zapachy, dobierać je nie tylko do górnej wizji siebie, ale i zmieniać w zależności od okoliczności, samopoczucia, pory roku.

Powiązane artykuły