Home Life Style Prezenty na rocznice ślubu

Prezenty na rocznice ślubu

by Agata Kubiak
prezenty

Prezenty, czyli pamięć o wspólnie przebytej ścieżce życia warto podkreślić, organizując coś zaskakującego i po darowując drugiej połówce przepiękny prezent. Wywoła to promienny uśmiech na jej twarzy i podkreśli siłę uczuć. rocznicę ślubu

W zależności od rodzaju rocznicy te upominki mogą nieco się od siebie różnić. Na jakie upominki warto postawić? Czy handmade jest dobrym pomysłem? Czy istnieją opcje uniwersalne w przypadku upominków na rocznicę ślubu?

 

Prezent na rocznicę ślubu: pierwsza rocznica

 

rocznicę ślubuPierwszy rok małżeństwa warto podkreślić, organizując coś, co zapadnie małżonce lub małżonkowi długo w pamięci. Bilet na niezapomniane wakacje jest tu nie najgorszym pomysłem. Wspólny wyjazd zapadnie w pamięci obojgu małżonków i podkreśli szczególny charakter tego dnia.

Wśród upominków dla drugiej połówki z okazji pierwszej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego polecić można różne ciekawe rzeczy. Piękna biżuteria z imiennym grawerem jest strzałem w dziesiątkę.rocznica ślubu

Ciekawostką jest tu możliwość personalizacji, ponieważ możemy się postarać zarówno o inicjały swojej bratniej duszy, ważną dla obojga sentencję, jak i fragment ulubionej piosenki. Do wyboru, do koloru.

Ciekawym pomysłem na pierwszorocznicowy prezent jest również rocznicę ślubugustowna ramka na wspólne zdjęcia. Wiele zależy od upodobań drugiej strony, ale jeśli jest ona zagorzałą czytelniczką to piękna, zdobiona zakładka do książek ucieszy ją na pewno.

 

Prezent na rocznicę ślubu: srebrna rocznica

 

rocznicę ślubuSrebrne gody to bardzo ważne wydarzenie w życiu małżonków. Pomimo 25 lat bycia razem, licznych wzlotów i upadków, kłótni i godzenia się i całej prozy życia, dwoje ludzi dalej się kocha i jest ze sobą.okazji rocznicy ślubu

Srebrna rocznica ślubu różni się pod kątem pomysłów na upominek, od pierwszej celebrowanej rocznicy. Mowa tu o ludziach dojrzałych, którzy cenią sobie pewien pragmatyzm w życiu.

Można więc śmiało postawić na jakiś przydatny sprzęt kuchenny, srebrne sztućce, zastawę stołową i tak dalej.

Niegłupim pomysłem, który spodoba się obojgu, jest voucher na kurs tańca, malarstwa i tak dalej. Pozwoli to poczuć się tym dwojgarocznicę ślubu ludziom młodo i wyzwoli w nich żar pierwotnych uczuć. Szukając czegoś dla współmałżonka, można pomyśleć o zaproszeniu na degustację trunków, a jeśli przypadkiem jest smakoszem whisky, sprezentować mu dobrą szkocką.

 

Prezent na rocznicę ślubu: perłowa rocznica

 

rocznicę ślubuOkrągła, 30 rocznica ślubu to nadzwyczajna okazja do zakupu niebanalnego prezentu dla dojrzałych już przecież ludzi. Fikuśne koszulki dla obojga będą ciekawym pomysłem na uczczenie perłowej rocznicy.

Myśląc o prezencie dla kobiety, można rozejrzeć się za skórzaną kosmetyczką lub ciekawym szlafrokiem. Imienny zegar na ścianę ucieszy z pewnością obojga. Wygrawerowana szklanka na whisky lub bourbona ucieszy z kolei męża. Podobnie jak w przypadku srebrnych godów liczy się tu pragmatyzm i pomysłowość.

 

Prezent na rocznicę ślubu: rubinowa rocznica

 

wyjątkowy prezentPo 40 latach małżeństwa i mąż, i żona chcieliby się poczuć znowu młodo. Każdy w tym wieku marzy o odjęciu sobie paru lat. Można to osiągnąć, a świetną do tego okazją są rubinowe gody.

Sprezentowanie małżonce pobytu w salonie odnowy biologicznej ucieszy ją na pewno. Ilość zabiegów relaksująco-odmładzających sprawi, że będzie się czuć znowu młodo i atrakcyjnie dla męża.

Jeśli jest łasuchem, można zamówić łakocie z dostawą do domu.praktyczny prezent

W przypadku męża warto odnieść się do jego upodobań. Wielu mężczyzn jest fanami motoryzacji.

Czemuż by nie podarować mężowi voucher na jazdę offroad albo na tor dla gokartów? Kurs salsy i rumby znowu odejmie obojgu trochę lat i pozwoli im zakochać się na nowo.

W ramach prezentu dla drugiej połówki z okazji rubinowych godów można zaprosić ją do eleganckiej restauracji. To pozwoli jej poczuć się wyjątkowo.

 

Prezent na rocznicę ślubu: złota rocznica

 

rocznicę ślubu rodzicówZłote Gody to inna nazwa 50 rocznicy ślubu. Tak długi staż w małżeństwie jest godny najwyższych pochwał. Przygotowując się na uroczystości rocznicowe, warto podejść do sprawy pragmatycznie i kupić jubilatom coś, co przyda im się w życiu codziennym. Może to być pomocny sprzęt AGD albo komplet jedwabnej pościeli.

Drobnym a wcale nie najgorszym pomysłem jest pozłacana ramkaszukasz prezentu na zdjęcia, obraz ich ulubionego artysty i dewocjonalia, jeśli oboje są ludźmi wierzącymi. Alternatywą, którą warto pod uwagę wziąć, jest bilet na wymarzone, a ciekawe wakacje. Nie dość, że pozwoli to małżonkom odpocząć, to sprawi, że zakochają się w sobie na nowo.

 

Prezent na rocznicę ślubu: uniwersalne opcje

 

prezent na rocznicę ślubuTak naprawdę pole do popisu w przypadku rocznic ślubu jest niezwykle szerokie. Można wykonać coś samemu. Co można podać za przykład? Foto-album ze zdjęciami z pierwszego roku małżeństwa albo z ostatnich 25 lat wspólnego pożycia. Wymaga to pewnego nakładu pracy i zaangażowania.

Podchodząc z sercem do tak ważnej dla siebie osoby, można wyzwolić płomień uczuć, które niegdyś połączyły. Handmade jestprezent na rocznicę ślubu jedną z uniwersalnych alternatyw. Oczywiście można też postawić na szeroko rozumiany pragmatyzm, co oboje małżonkowie docenią po długim stażu małżeńskim.

Zakup kursu tańca, malarstwa i tym podobne z pewnością ucieszy każdą małżonkę. Świetnym, a uniwersalnym pomysłem na uczczenie rocznicy ślubu jest zagraniczna wycieczka na dłużej. Narty w Szwajcarii albo Lazurowe Wybrzeże powinno ucieszyć oboje.

 

Powiązane artykuły