Home Moda Pielęgnacja włosów z zastosowanie nowoczesnych produktów kosmetycznych – gdzie wykonać zabieg i dlaczego?

Pielęgnacja włosów z zastosowanie nowoczesnych produktów kosmetycznych – gdzie wykonać zabieg i dlaczego?

by Agata Kubiak

Troska o włosy przekłada się na nasz wygląd. Gładkie, odpowiednio nawilżone i połyskujące pasma są zaletą wyglądu kobiet i mężczyzn. Niestety, domowe zabiegi i zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków drogeryjnych to za mało, żeby osiągnąć i utrzymać pożądany rezultat. Zobacz, na czym polega profesjonalna pielęgnacja włosów i sprawdź, dlaczego warto się na nią zdecydować. W artykule podpowiadamy także, które salony beauty świadczą najbardziej zaawansowane usługi w tym zakresie.

Dlaczego warto dbać o włosy? Regularna pielęgnacja pasm przedłuża trwałość zabiegów fryzjerskich

Wiele osób jest zdania, że regularne stosowanie odżywki wystarczy, żeby zachować pasma w doskonałej kondycji.Pielęgnacja włosów Niestety, korzystanie z przypadkowych, drogeryjnych kosmetyków może przynieść więcej szkód, niż pożytku. Pewną i bezpieczną alternatywą dla zabiegów w domu jest pielęgnacja włosów z zastosowaniem nowoczesnych produktów kosmetycznych. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Chociażby dlatego, że odżywione i odpowiednio nawilżone pasma są bardziej podatne na stylizację i zabiegi fryzjerskie (np. farbowanie włosów), a efekt tych zabiegów jest wyraźnie trwalszy. 

Czym jest profesjonalna pielęgnacja włosów? To zabieg dopasowany do potrzeb i kondycji pasm

Profesjonalna pielęgnacja włosów polega na oczyszczeniu skóry głowy i pasm (detoksykacja), nawilżeniu i odżywieniu. Mimo że nie jest ona nowością, obecnie branża fryzjerska może pochwalić się wyraźnie bogatszą i bardziej różnorodną ofertą zabiegów regeneracyjnych niż jeszcze niedawno. Najlepsze salony fryzjerskie i beauty proponują zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków uznanych na świecie marek, m.in. Lebel. Goldwell i Olaplex, a specjaliści dopasowują rodzaj pielęgnacji do indywidualnych potrzeb i kondycji pasm. 

Gdzie wykonać profesjonalną pielęgnację włosów? Na te cechy salonu beauty koniecznie zwróć uwagę

Decydując się na profesjonalną pielęgnację włosów, rozważnie wybierz salon, w którym zostanie przeprowadzony zabieg.Niestety, nie każda usługa gabinetowa może pochwalić się odpowiednio wysokim poziomem realizacji. A ten gwarantują m.in. wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra, doskonałe opinie klientów, szeroka oferta świadczonych usług, otwartość na nowe rozwiązania (np. opcję usług równoległych) i doskonałe jakościowo zaplecze, na które składają się nowoczesne sprzęty i urządzenia oraz kosmetyki

W Polsce powyższym standardom odpowiada salon beauty Fast Line Studio, zlokalizowany w Krakowie i Warszawie. Zabiegi pielęgnacyjne są tam wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnych i doskonałych jakościowo kosmetyków i mogą być realizowane w opcji usług równoległych. Oznacza to, poddając się regeneracji pasm, jednocześnie możesz skorzystać z zabiegu manicure z malowaniem lub manicure i pedicure z malowaniem. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie fotela każda z usług jest świadczona z taką samą starannością. 

 

Powiązane artykuły