Home Moda Bielizna termoaktywna, która najlepiej ochroni przed mrozem na stoku?

Bielizna termoaktywna, która najlepiej ochroni przed mrozem na stoku?

by Agata Kubiak
Bielizna termoaktywna

Każdy z nas podczas przygotowań na zimowy wyjazd zastanawiał się, czy jednak ta gruba kurtka, która poniekąd jest ciepła, nada się do wzmożonej aktywności fizycznej. Podczas zimowych aktywności, czy to na stoku, czy nawet na zwykłym spacerze, ważne jest, abyśmy czuli się komfortowo i posiadali swobodę ruchu. Podczas średniej lub wysokiej aktywności fizycznej najlepiej sprawdzi się bielizna termoaktywna. Markowe modele takiej bielizny świetnie sprawdzają się podczas nawet najgorszej pogody.

 

Bielizna termoaktywna damska i bielizna termoaktywna męska – najlepiej dopasowane komplety

Bielizna termoaktywna świetnie sprawdza się podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Jest to jednak tylko jedna z jej licznych funkcjonalności. Kolejną zaletą, którą posiada bielizna termoaktywna, jest niekrępująca ruchów konstrukcja oraz cienki materiał, z którego jest wykonana. Materiały takie jak poliamid czy poliester świetnie nadają się do takiego typu bielizny, ponieważ dobrze odprowadzają nadmiar ciepła oraz wilgoć na zewnątrz. Stanowi to fantastyczne uzupełnienie odzienia na stok lub na intensywniejsze spacery. Dłużej zachowamy suchość skóry, co łączy się z tym, że dłużej będziemy mogli przebywać na stoku podczas zjeżdżania na snowboardzie lub na nartach. Bielizna termoaktywna wykonana jest z cienkiego materiału, dzięki czemu nie krępuje naszych ruchów, doskonale przy tym izoluje, więc nie będziemy potrzebować grubej kurtki, co za tym idzie, nie musimy dźwigać dużego ciężaru. Dłuższy czas na stoku równa się możliwości dłuższej zabawy.

Warto wspomnieć, że bielizna termoaktywna powinna być bardzo dobrze dopasowana, żeby mogła spełniać wszystkie swoje funkcje. Grubość materiału, z którego wykonany jest nasz komplet, jest równie ważna. Zbyt cienka bielizna termoaktywna może nie sprawdzić się w niższych temperaturach, z kolei za gruba przy zbyt wysokiej temperaturze może powodować nadmierną potliwość i szybko może nas do siebie zrazić.

 

Bielizna termoaktywna dla dzieci, jak wybrać?

Szukając bielizny termoaktywnej dla swoich pociech najlepiej sprawdzić interesujący nas model na miejscu. Dzieci w różnym wieku posiadają różne budowy ciała, więc nie każda bielizna może na nie pasować. Dzieci również są delikatniejsze i mają większe skłonności alergiczne, więc warto rozglądać się za bielizną od producenta, który informuje nas o tym, że jego produkty są bezpieczne dla alergików. Bielizna termoaktywna przez internet dla dzieci może być dobrym wyborem, ponieważ nie narażamy dziecka na długie czekanie w sklepie, lub przymierzanie co chwilę nowej bielizny. Możemy sprawdzić wymiary swojej ulubionej bielizny w sieci na przykład na stronie Snoshop.pl i na podstawie wymiarów dziecka zamówić odpowiedni komplet. Opcja z zakupem przez internet nie odstaje od zakupów tradycyjnych, ponieważ jeżeli bielizna nie leży dobrze, możemy ją odesłać.

 

Gdzie kupić dobrej jakości bieliznę termoaktywną?

Gdańsk oraz Warszawa to miejscowości, gdzie znajdują się sklepy sieci Snowshop, w których będziemy mogli sprawdzić na sobie bieliznę termoaktywną wiodących marek w tej dziedzinie. Snowshop to nie tylko sklep, ale również doświadczeni sprzedawcy, którzy z chęcią pomogą nam w doborze odpowiedniej bielizny termoaktywnej. Bielizna termoaktywna Gdańsk do kupienia jest w sklepie SnopShop mieszczącym się w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Bielizna termoaktywna Warszawa dostępna jest w dwóch placówkach SnowShopu – przy ulicy Wrocławskiej 25 oraz Ostrobramskiej 38b. Przez internet, jak już wspomnieliśmy, dostępna jest bielizna termoaktywna online na stronie snowshop.pl.

 

Bielizna termoaktywna najlepiej będzie nadawała się do każdej aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, na przykład na intensywne spacery, czy na deskę snowboardową lub na narty. Ważne jest, aby wybrany przez nas komplet był dobrze dopasowany do naszego ciała, a także potrzeb i oczekiwań, dlatego warto skorzystać z pomocy w doborze w sklepie SnowShop.

 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

 

Powiązane artykuły