Home Zdrowie Co warto wiedzieć o kriolipolizie?

Co warto wiedzieć o kriolipolizie?

by Agata Kubiak
kriolipoliza

Co warto wiedzieć o kriolipolizie?

Wiele osób przez długi czas stosuje różne diety, kończąc niestety z tym samym efektem, a dokładnie z jego brakiem. Nawet jeśli komuś uda się pozbyć zbędnych kilogramów, to zwykle wynika to z utraty wody nagromadzonej w organizmie. Co więcej, przy nieprawidłowym odchudzaniu dochodzi też do zmniejszenia masy mięśniowej, co jest wręcz niekorzystne. Źle zbilansowana dieta i zbyt intensywne treningi to prosta droga do wystąpienia jeszcze większych problemów zdrowotnych. Warto zaufać profesjonalistom i skorzystać ze skutecznych metod takich jak wymrażanie tkanki tłuszczowej.

Czym jest kriolipoliza i dla kogo?

Nadmiar tkanki tłuszczowej nie wygląda estetyczne i niestety nie jest łatwo się go pozbyć nawet w kiedy prowadzi się zdrowy styl życia. Niektóre miejsca są szczególnie problematyczne, tkanka tłuszczowa gromadzi się przede wszystkim na brzuchu, udach, ramionach, pośladkach, biodrach, z których nadmiaru tkanki tłuszczowej jest najciężej się pozbyć.. Wiele osób, które mają pozornie szczupłą sylwetkę, boryka się z odstającym brzuchem lub masywnymi udami i nie potrafi pozbyć się nadmiaru zgromadzonej w organiźmie tkanki tłuszczowej. Niestety często pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej wiąże się z wieloma miesiącami restrykcyjnej diety i wyczerpiujących treningów. W niektórych przypadkach lepszym rozwiążaniem na pozbycie się tłuszczu z organizmu może okazać się kriolipoliza, czyli wymrażanie tkanki tłuszczowej. Przy użyciu specjalnego urządzenia możliwe staje się skuteczne i trwałe jej usunięcie, a odbywa się to w niskiej temperaturze.

W przypadku kriolipolizy nie należy obawiać się tego, że dojdzie do uszkodzenia okolicznych tkanek, ponieważ urządzenie, którym wykonywany jest zabieg działa wybiórczo, niszcząc wyłącznie komórki tłuszczowe. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe tracą możliwość powiększenia się, ważną informacją dla pacjentów jest to, że zabieg kriolipolizy nie ma negatywnego wpływu komórki skóry. Warto od razu podkreślić, że na efekty po zabiegu trzeba poczekać, ponieważ komórki tłuszczowe obumierają stopniowo i zajmuje to zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy. Jeśli ktoś ma problem z rozbudowaną warstwą tkanki tłuszczowej, a w jej usunięciu nie pomaga odpowiednia dieta ani regularna aktywność fizyczna, to warto zdecydować się na kriolipolizę Katowice. Za pomocą tej metody można zredukować tłuszcz w newralgicznych obszarach i to w całkowicie bezpieczny sposób, bez negatywnych skutków ubocznych, wyrzeczeń i efektu jo-jo.

Dlaczego kriolipoliza Katowice to dobry wybór? Jakich efektów można się spodziewać?

Kriolipoliza Katowice to bardzo skuteczny zabieg, można liczyć na wysoką efektywność działania, pozbycie się znienawidzonej i opornej tkanki tłuszczowej. Jest to sposób na zredukowanie nawet do 40% komórek tłuszczowych: bezinwazyjnie i bezboleśnie. Nie trzeba używać żadnych igieł, skalpela ani innych urządzeń, które naruszają ciągłość naskórka. Chociaż na efekt trzeba poczekać przeważnie do kilku tygodni, to pozytywne zmiany są widoczne już po pierwszym zabiegu. Kriolipoliza to godna polecenia metoda usuwania tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc ciała, w których odłożyły się ciężkie do usunięcia komórki tłuszczowe. Zabieg kriolipolizy zalecany jest także jako rozwiązanie pozwalające na pozbycie się dysproporcji w sylwetce.

Ogromnymi zaletami kriolipolizy Katowice są nienaruszenie skóry i brak rekonwalescencji po wykonaniu zabiegu. Pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z organizmu bez konieczności wyrzeczeń sprawia, że poprawa sylwetki może być łatwiejsza i przyjemniejsza. Po zabiegu kriolipolizy można liczyć na znaczącą i trwałą redukcję komórek tłuszczowych, co potwierdzają badania. Zostają one rozbite przy pomocy fali uderzeniowej, co wpływa na wysoką efektywność zabiegu. Chwilowy dyskomfort podczas jego wykonywania jest niczym w porównaniu do korzyści, które można uzyskać. Najważniejsze jest to, aby został on przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie przez osoby przeszkolone i mające doświadczenie.

 

Powiązane artykuły