Home Zdrowie Esperal Pruszków – zastosowanie w chorobie alkoholowej

Esperal Pruszków – zastosowanie w chorobie alkoholowej

by Agata Kubiak
Esperal Pruszków

Wszywka alkoholowa jest cenną metodą, która służy jak blokada. Nasz organizm produkuje odpowiednie enzymy, które umożliwiają rozkład alkoholu. Pod wpływem esperalu metabolizm zostaje wstrzymany.

 

Alkohol nie może zostać rozłożony na czynniki pierwsze, więc nie ma możliwości oczyszczenia organizmu. Kumulacja aldehydu octowego sprawia, że zaczyna się czuć znacznie gorzej. Skutki uboczne są na tyle poważne, że nie możemy wypić nawet kieliszka napoju alkoholowego. Cała kuracja ma się opierać na całkowitej trzeźwości, ponieważ skutki uboczne mogą się okazać bardzo groźne dla naszego zdrowia.

Co wpływa na popularność zabiegu implantacji wszywki alkoholowej?

Z pewnością użytkownicy wszywki alkoholowej mogą się pochwalić wielowymiarowymi efektami:

 • Niska, opłacalny koszt zabiegu,
 • Długie działanie sięgające 8 do 10 miesięcy,
 • Natychmiastowe uwolnienie się esperalu do organizmu,
 • Zabieg jest bezbolesny i wspomagany znieczuleniem miejscowym,
 • Esperal zostaje wszyty w niewidocznym miejscu, zapewniającym dyskrecję,
 • Ułatwienie życia w abstynencji,
 • Pełna efektywność już od pierwszych chwil po wyjściu z gabinetu.

Wszywka alkoholowa – okazja do zmiany nawyków

Esperal Pruszków stanowi pewnego rodzaju trening silnej woli. Podczas jej działania mamy okazję, aby wykorzystać ten czas na rozpoczęcie pracy na sobą. Każdy nałóg osłabia nasze funkcjonowanie i utrudnia życia. Uzależnienie sprawia, że naszym życiem zaczyna rządzić używka, a nie my sami. Wyrwanie się z takiego stanu wymaga odpowiednich starań. Z początku abstynencja wymaga stałej kontroli naszego zachowania. Najłatwiej jest znaleźć coś, co będzie działało bez przerwy przez całą dobę. Wszywka alkoholowa będzie z nami ciągle, dlatego łatwiej będzie zmierzyć się z pokusami, którymi nasze życie jest przepełnione.

Ciągle czegoś pragniemy. Jeśli tego nie otrzymamy, odczuwamy frustrację. Alkoholizm jest powiązany z naszą sferą emocjonalną. Każda sytuacja trudna lub stresowa może wpłynąć na rozwój choroby. Kiedy życie stawia przed nami problem, zaczynamy poszukiwać rozwiązań. Alkohol to wybór drogi na skróty. W łatwy sposób możemy pozbyć się złego humoru, mimo że jest to tylko pozorne odczucie. Minimalizacja i redukcja nieprzyjemnych uczuć pozwala nam na lepsze życie. Pod wpływem działania wszywki alkoholowej nie możemy się poddawać wszystkim swoim nagłym pragnieniom. Kuracja musi przebiegać bez spożywania alkoholu, a my za wszelką cenę musimy się trzymać zasad. Zabieg jest dostosowany do naszych potrzeb. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, możemy od razu zgłosić się na wyjęcie esperalu. Nie każdy pacjent jest w stanie utrzymać trzeźwość. Zwykle jednak mierzymy się z własnymi pragnieniami i przezwyciężamy każdą chęć złamania zakazu. Wszystko spowodowane jest zagrożeniem interakcji alkoholu i esperalu.

Wszywka alkoholowa jest do naszej dyspozycji o każdej porze, każdego dnia przez około 8 do 10 miesięcy. Nie ma chwili, w której leczenie zostałoby nagle przerwane, chyba, że zdecydujemy się na wyjęcie leku. Esperal daje nam ciągłość, która sprzyja nowym nawykom. Łatwiej jest się czegoś nauczyć, gdy nie mamy szansy na poddanie się przez wiele miesięcy. Wszywka alkoholowa służy pomocy, dlatego warto zacząć ją postrzegać jako coś pozytywnego. Leczenie jest dobrowolne, dlatego nie warto się do niego zmuszać. Kuracja jest skuteczna wtedy, gdy nasze podejście będzie odpowiednie.

Oferta implantacji wszywki alkoholowej jest coraz popularniejsza. Stosują ją duża liczba klinik, które chcą pomóc osobom uzależnionym od alkoholu. Alkoholizm to poważna choroba. Nieleczona zaprowadzi nas prosto do śmierci, a przed tym zniszczy całe życie. Pacjenci którzy zdają sobie sprawę z konsekwencji choroby, zgłaszają się na zabieg, aby zadziałać na uzależnienie z każdej strony. Odpowiednia terapia uzależnień w połączeniu z esperalem mogą uczynić nas silnymi w obecności używki. Niektórzy klienci odczuwają wstyd, w związku z koniecznością wszywania leku. Lekarze zadbali o to, aby zabieg zapewniał maksymalne poczucie dyskrecji. Z tego względu esperal umiejscowiony zostaje w mało widocznym miejscu – pośladki lub łopatka. Dzięki temu jest również bezpiecznie.

Jak wygląda wizyta na zabieg implantacji wszywki alkoholowej?

Wszywka alkoholowa zostaje umieszczona pod skórą w formie tabletek. Chirurg ma proste zadanie, do którego niezbędne są podstawowe narzędzia chirurgiczne. Wszystko trwa jedynie 30 minut. Zabieg nie posiada długiego procesu rekonwalescencji – po wyjściu z gabinetu możemy wrócić do domu.

 

 • Pierwszy najważniejszy etap obejmuje konsultację lekarską. Doświadczony specjalista musi sprawdzić nasz stan zdrowia, aby mógł zakwalifikować do zabiegu. Dawka esperalu zostaje dobra indywidualnie, na podstawie wieku, wagi i ogólnego zdrowia. W ten sposób maksymalizuje się uzyskane efekty,
 • Zanim rozpocznie się zabieg, lekarz aplikuje pacjentom znieczulenie miejscowe. W ten sposób pozbywamy się stresu, dyskomfortu oraz ewentualnego bólu,
 • Chirurg wybiera lokalizację – pośladek lub okolica łopatki i umieszcza tam zwykle 8 do 10 tabletek,
 • Każdy zabieg kończy się założeniem szwów. Coraz częściej możemy skorzystać z nowoczesnych szwów rozpuszczalnych, które nie wymagają kolejnej wizyty,
 • Wychodząc z gabinetu lekarskiego stajemy się odporni na wszelkie pokusy, ponieważ esperal zaczyna działać, a my otrzymujemy zalecenie, aby w żadnej sytuacji, do momentu zaprzestania działania leku, nie pić alkoholu.

Zabieg implantacji wszywki alkoholowej musi być przeprowadzony przez doświadczonych lekarzy. Metoda stosowania esperalu jest bezpieczna i sprawdzona. Nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, jeżeli sumiennie podchodzimy do zaleceń lekarza. Konsultacja to czas analizy, dzięki której możliwe jest zyskanie najlepszych efektów.

Na skuteczność wszywki alkoholowej składa się wiele czynników. Nie możemy po prostu iść na zabieg i oczekiwać spektakularnych efektów. Nadal potrzeba naszej pracy, a przede wszystkim nie można rezygnować z terapii. Wszywka alkoholowa wspomaga leczenie, ale nie może być jedyną metodą na pozbywanie się uzależnienia. Każde przyzwyczajenie jest do pokonania.

Zwalcz głód alkoholowy za pomocą wszywki alkoholowej

Wszywka alkoholowa nie ma mocy, która usuwałaby głód alkoholowy. Usuwamy go my, poprzez działanie esperalu. Metoda ma bardzo interesujący mechanizm działania, który opiera się w dużej mierze na naszej zdolności do oceny sytuacji oraz regulacji emocji. To my musimy postarać się o to, aby alkohol zniknął z naszego życia. A eliminujemy go, ponieważ stanowi on zagrożenie dla naszego zdrowia.

Głód alkoholowy jest bardzo uciążliwy, ale możliwy do pokonania. Z wszywką alkoholową każdy dzień będzie okazją do zwalczenia wszelkich przeciwności losu i stawienia czoła wszystkim naszym zachciankom. Z czasem abstynencja stanie się naszym sposobem na życie. Musimy jednak dać sobie trochę czasu, aby przystosować się do nowej sytuacji. Dlatego kuracja trwa tyle miesięcy. Podczas ich trwania możemy raz na zawsze odzwyczaić się od alkoholu i rozpocząć nowe życie.

Powiązane artykuły