Home Life Style Young Leosia – co słychać u gwiazdy? Dzieje się naprawdę bardzo dużo!

Young Leosia – co słychać u gwiazdy? Dzieje się naprawdę bardzo dużo!

by Agata Kubiak
Young Leosia

Fani młodej artystki na pewno nie narzekają na monotonię. W ostatnim czasie wokół Young Leosi zrobił się szczególnie duży szum. Wokalistka m.in. była w szpitalu, co zapoczątkowało dramę z Janem Śpiewakiem.

Poza tym gwiazda rapu otrzymała nominacje do Fryderyków. Sprawdź szczegóły wszystkich istotnych wydarzeń związanych z 23-letnią artystką.

 

Kim jest, Young Leosia?

 

jungle girl

Young Leosia / instagram

Interesuje Cię to, dlaczego ta postać jest tak popularna?

O młodej wokalistce głośno zrobiło się już tak naprawdę kilka lat temu. Young Leosia (a właściwie Sara Leokadia Sudoł) urodziła się 13 sierpnia 1998 roku.

Obserwatorzy sceny rapowej na poważnie dostrzegli ją w 2020 roku. Wtedy to szczecinianka zadebiutowała na oficjalnym kanale Żabsona (Mateusza Zawistowskiego) nutą „Wyspy”.

Prawdziwe trzęsienie ziemi było jednak dopiero przed nią. Utwór „Szklanki” wdarł się na szczyty list w rozmaitych serwisach (m.in. chodzi o Spotify).

trasę koncertową

Young Leosia / instagram

Aktualnie ta piosenka Young Leosi ma… ponad 32 miliony wyświetleń na platformie Youtube.

W poprzednim roku młoda gwiazda sceny rapowej gościła u Kuby Wojewódzkiego na jego słynnej kanapie.

We wrześniu zadebiutowała zaś albumem „Hulanki”, który… jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał miano platynowej płyty.

Obecnie Young Leosia jest przedstawicielką Internaziomale i aktywnie współpracuje m.in. z Żabsonem.

Na co dzień nie tylko rapuje, ale także pisze teksty (jak przyznała u Kuby Wojewódzkiego, jest z nich bardzo zadowolona). Co ciekawe, szczecinianka uczyła się śpiewu pod okiem Elżbiety Zapendowskiej (jurorka Idola, czy Must Be the Music).

Jej Instagram (@youngleosia) obserwuje blisko 750 tysięcy osób (stan na 25 marca 2022 roku).

 

Young Leosia w szpitalu… Co się stało?!

 

polskim internecie

Young Leosia / instagram

Kiedy fani młodej gwiazdy rapu zobaczyli jej zdjęcie ze szpitala (bez dokładnej znajomości kontekstu) pewnie o wiele szybciej zabiło im serce…

Chcemy jednak każdego uspokoić. Z Young Leosią na szczęście nie stało się nic poważnego, chociaż fotografie mogły wzbudzać rozmaite wątpliwości.

Raperka po prostu zdecydowała się na zabieg powiększenia piersi, który wywołał wiele kontrowersji (zostań z nami, by dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat).

23-latka już od dawna o tym myślała. W końcu postawiła zaś konkretne kroki w tym temacie. Ciekawostką jest to, że w tym samym czasie na ten zabieg zdecydowała się także Lila Janowska.

baila ella

Young Leosia / instagram

Jest to nie tylko koleżanka Young Leosi, ale także prywatnie dziewczyna Żabsona, z którym raperka bardzo często kooperuje na scenie muzycznej.

Co ważne, 23-latka napisała, że wszystko jest w porządku, a obie czują się nie tylko dobrze, ale przede wszystkim szczęśliwie. Wychodzi zatem na to, że zabiegi obyły się bez żadnych komplikacji.

 

Young Leosia vs Jan Śpiewak, czyli nowa drama w Internecie

 

clip path

Young Leosia / instagram

Jak to w życiu bywa, decyzja Young Leosi o wykonaniu zabiegu powiększenia piersi podzieliła fanów. Większość gratuluje młodej artystce podjęcia odważnego kroku.

Można jednak natknąć się także na nieprzychylne recenzje. Jedną z nich wygłosił Jan Śpiewak.

Znany m.in. ze swojej działalności społecznej 34-latek jest oburzony może nie tyle samym zabiegiem, ale przekazem od Young Leosi. Nie da się ukryć, że raperka ma wiele młodych fanek.

Janowi Śpiewakowi nie spodobało się to, że „głos pokolenia” (jak ją określił) jest szczęśliwy, że powiększył sobie biust. „Nic dawno tak

jungle girl

Young Leosia / instagram

przykrego nie widziałem”, „Co młode dziewczyny maja myśleć o sobie po takim Stories” – to najmocniejsze cytaty (pisownia oryginalna).

34-latek zasugerował też, że wiadomość młodej artystki może wpłynąć negatywnie na fanki, które także będą chciały wykonać ten zabieg, co jeszcze bardziej nakręci działalność podmiotów z zakresu medycyny estetycznej.

Poglądy Jana Śpiewaka zostały już mocno skrytykowane m.in. przez Maję Staśko na łamach portalu online Krytyka Polityczna.

 

Co zaczęła promować ostatnio Young Leosia?

 

publikujemy najbardziej grzejące rzeczy

Young Leosia / instagram

Czy raperka przejęła się opinią Jana Śpiewaka? Podejrzewamy, że nieszczególnie. Zwłaszcza że młoda artystka ma na swojej głowie wiele obowiązków.

Ostatnio wokalistka zaprezentowała się w kampanii reklamowej cenionej sieci sklepów SNIPES.

Przedstawicielka Internaziomale promuje obuwie Karl Kani 89 LXRY. Jej spot na Instagramie jest bardzo popularny.

Artystka opowiada w nim o tym, że nawet praca na zmywaku nie przeszkodziła jej dojść do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Promocja obuwia została zakończona hasłem „Young Leosia nosi Kani”.

 

Young Leosia nominowana do Fryderyków

 

Ostatnie miesiące w wykonaniu Young Leosi to pasmo sukcesów. Młoda artystka jest doceniana za swoją działalność, co potwierdzają niedawne wydarzenia… Kilka dni temu 23-latka została nominowana do Fryderyków 2022.

Young Leosia

Young Leosia / instagram

ma szansę wygrać w kategoriach „Fonograficzny Debiut Roku” oraz „Artystka Roku”. Walka o prym szczególnie w tym drugim przypadku zapowiada się pasjonująco.

Young Leosia powalczy o końcowy triumf z Darią Zawiałow, Kaśką Sochacką, Mery Spolsky i Sanah. Co ciekawe, tegoroczna gala odbędzie się w… Szczecinie. Jeszcze nie znamy dokładnej daty wydarzenia, ale najprawdopodobniej wszystko rozstrzygnie się w kwietniu.

Powiązane artykuły