Home Life Style Czar ekipy.pl

Czar ekipy.pl

by Agata Kubiak
Ekipa-Friza

Czar ekipy.pl Sklep i Działania w sieci

Czar ekipy.pl zespółu Friza bije obecnie rekord popularności w Internecie. Lody produkowane przez zespół we współpracy z Koralem zostały wyprzedane w całej Polsce, a lider  coraz częściej trafia na nagłówki tabloidów. W marcu firma weszła na giełdę. Kto stoi za zespołem

Friz? Drużyna Friza – kim jest Friz?

Założycielem grupy jest Karol „Friz” Wiśniewski (ur. 1996) z Krakowa. Zdobył uznanie dzięki filmom o grach komputerowych i popularnych internetowych wyzwaniach. Swój kanał założył ponad 10 lat temu i od tego czasu wspina się po szczeblach kariery. Na przestrzeni lat często zmieniał koncepcję obsługi kanałów.

Początkowo publikował relacje z wydarzeń takich jak wideoblogi. Później zaczął tworzyć filmy o grze Pokémon Go, co niewątpliwie przyniosło mu większy rozgłos. Do udziału w jego nagraniu zaprosił inne znane osoby ze świata Pokémon Go. Kiedy gra straciła na popularności, Friz zwrócił się w stronę rozrywki na swoim kanale – zaczął publikować różne wyzwania i blogi wideo, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Obecnie Friz ma 4,3 mln subskrypcji na YouTube, co stawia go w pierwszej trójce najpopularniejszych użytkowników YouTube w Polsce.Czar ekipy.pl

Drużyna Friza – kim oni są?

Zespół Friz ma 11 przyjaciół, którzy mieszkają razem, nagrywają filmy i relacjonują swoje życie w Internecie. Kanał EKIPA istnieje na platformie YouTube od 2018 roku, a obecnie ma blisko 1,5 miliona subskrybentów i ponad 100 milionów wyświetleń.

Obecnie w skład ekipy Friza, oprócz samego Karola Wiśniewskiego, wchodzą również: Wersow  dziewczyna Friza, Wujek Łuki kierownik zespołu, Tromba, Mini Majk, życzliwy Krzychu , Nowciax, Murcix , Patec Wariatec , Marcysia

Posiadają oni własny intuicyjny sklep o wdzięcznej nazwie ekipa.pl w którym można dostać wszystkie ich gadżety przykładem są plany lekcji czy plecaki ekipy oraz płyty i koszulki.

Drużyna Friza-Album „3 SEZON”

Zespół planuje również podbój polskiego rynku muzycznego. ukazała się już płyta„3 SEASON”, który prawdopodobnie odtworzy sukces zespołu z lodami. dlaczego? Pierwszy singiel „3KIPA” w ponad miesiąc po premierze uzyskał ponad 45 milionów wyświetleń.

Ekipa Friza i wszystko, co się wokół niego dzieje, to obecnie jeden z najgorętszych tematów poruszających się po polskim YouTube. Karol Wiśniewski (Karol Wiśniewski) od lat robił szum, a teraz zbiera zasłużone plony, on i jego ekipa również poszerzają zakres swojej działalności – do niedawna ukazał się album Rapowy i współpraca z lodami Koral.

Zespół jest obecnie najpopularniejszym polskim składem twórców YouTube Single z ich nadchodzącego albumu pobiły rekord popularności na YouTube, a lody wyprodukowane we współpracy z Koralem wyprzedały się w bardzo szybkim tempie. Każdy kanał członka Crew ma setki tysięcy (a nawet miliony widzów) subskrybujących. W Polsce jest to zjawisko bez precedensu

Karol „Friz” Wiśniewski

Jest obecnie najpopularniejszą postacią na YouTube w Polsce. W ostatnich tygodniach mówi się o tym głośno z dwóch powodów. Pierwszy to album hip-hopowy „SEZON 3” nagrany przez wszystkich członków. Pierwszy singiel „3KIPA” uzyskał 40 milionów wyświetleń na YouTube ponad miesiąc po premierze. Drugi singiel „Zaebiste” otrzymał prawie 10 000 wyświetleń z Qry Chillwagon pięć dni po premierze.

Stworzony przez ekipę film pozwala widzom poczuć towarzystwo twórcy w życiu prywatnym, a także zapewnia mnóstwo rozrywki. Inni Youtuberzy chwalili ich konsekwencję, kreatywność, wyczucie trendów i tworzenie materiałów, które nie są specyficzne dla grup wiekowych.

Są to filmy oglądane głównie przez nastolatków, ale psikusy i wyzwania ekipy są nieszkodliwe i nie promują złych wzorców – wszystko dzieje się w bezpiecznym środowisku (bezpiecznym, ale nie rób tego w domu, w sytuacjach, gdy ich akrobacje są trudne Wszystko jest odpowiednio zabezpieczone).ekipa.pl

Youtube a ekipa.pl

YouTube jest rdzeniem działań ekipy ale jego członkowie z powodzeniem uczestniczyli również w wydarzeniach pobocznych, które gwarantują wzrost popularności i duży zastrzyk gotówki. W sklepie EKIPA.pl możemy zaopatrzyć się w elementy garderoby zaprojektowane przez członków zespołu.

Oprócz wspomnianej już lodowej współpracy z Koralem, członkowie zespołu współpracowali także z marką na internetowych celebrytach (Friz, Wersow i Tromba znajdują się w pierwszej dziesiątce TOP 100 na Instagramie w Polsce). Nie tak dawno sam Fritz opublikował poradnik „Jak być numerem jeden na YouTube”.

Obecnie oferta nie jest już dostępna, ale jej standardowa cena to 999 zł. Mówiąc o innowacyjnym ruchu osób, które wychowały się na YouTube w Polsce, warto wspomnieć o pomyśle wejścia na giełdę ze spółką.

W domu ekipy można usłyszeć własne życie autora

czar ekipyBiznesplan, a także zakulisowe nagrania pierwszego utworu w dokumencie „Influencer bez cenzury”. Krzysztof Gonciarz również przebywał w domu Crew przez jeden dzień i był pod ogromnym wrażeniem zaangażowania mieszkańców w produkcję filmową oraz ogromu psychofizycznej pracy, jaką Friz wykonał, aby zapanować nad całym projektem.

Mamy nadzieję, że osiągnie większy sukces w równowadze praca-życie. Karol „Friz” Wiśniewski  jest bardzo popularny w filmie o mobilnej grze Pokemon GO. W 2016 roku zawartość przechwytywania Pokemonów była bardzo popularna, a jako doświadczony gracz (nagrał również film o Minecrafcie), Friz był w stanie przyciągnąć widzów na swój kanał, organizować pokazy na żywo i wchodzić w interakcje z innymi graczami Wywiady i tak dalej.

Ekipa.pl

Inną ważną częścią treści jego kanału jest seria filmów wyprodukowanych ze znajomymi, inspirowana przez Jacka Paula, Brovicka, Rezima i Stu. Ten pomysł zadziałał tak dobrze, że Friz postanowił przenieść go na prawdziwie amerykański poziom organizacyjny i zamieszkać z grupą przyjaciół w willi pod Krakowem.

Kanał EKIPA powstał w sierpniu 2018 roku i skupia najbardziej spektakularne i wykwintne filmy – obecnie ogląda go blisko 1,4 mln osób a to jeszcze nie koniec poczynań tego młodego człowieka.

Sukces jaki osiągnął zawdzięcza swojej ciężkiej pracy i całej ekipie przyjaciół jaką ma wokół siebie co daje mu niesamowite możliwości.

Powiązane artykuły