Home News Odkryj stymulację intymną, która odmieni Twoje życie erotyczne

Odkryj stymulację intymną, która odmieni Twoje życie erotyczne

by Agata Kubiak
Odkryj stymulację intymną, która odmieni Twoje życie erotyczne

Od klamerek na sutki po masaże erotyczne i elektrostymulację, te sposoby pozwolą Ci na odkrycie nowych form rozkoszy i intensyfikację doznań podczas seksu. Nie tylko pomogą w poprawie Twojego życia erotycznego, ale też wniosą nieco pikanterii do Twojego związku. Czytaj dalej i sprawdź, jakie niezwykłe doświadczenia czekają na odkrycie.

 

Dlaczego stymulacja erotyczna wznosi doznania na wyższy poziom?

W interakcję ze światem wchodzimy za pomocą wielu zmysłów, głównie dotyku, zapachu, dźwięku, smaku i wzroku. To one odgrywają ogromną rolę w sposobie, w jaki doświadczamy uczuć takich jak podniecenie i rozkosz. A jednak wciąż wielu ludzi ogranicza się w pobudzaniu zmysłów podczas zabaw seksualnych.

Kreatywna stymulacja intymna pozwala osiągnąć nowe formy przyjemności i zwiększyć zadowolenie z życia seksualnego. Czemu więc nie spróbować?

Stymulacja za pomocą zabawek erotycznychstymulacja intymna

Nie da się ukryć, że do zabaw oralnych i manualnych wymagana jest odpowiednia technika. Zdolność do skutecznej stymulacji siebie lub partnera zwykle przychodzi z czasem i doświadczeniem.

Bywa też, że w aktywnym życiu seksualnym zaczyna pojawiać się nuda. Wówczas pobudzanie zmysłów za pomocą dłoni, ust, czy języka przestaje być wystarczające dla jednego lub obojga partnerów.

W obu tych przypadkach pomocne mogą okazać się seks-zabawki dostępne w sklepach erotycznych. Spory asortyment gadżetów do stymulacji znajdziesz na przykład w SexShop112. Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy ofertę tego sprzedawcy i wybraliśmy kilka sprawdzonych gadżetów.

Dla Niego

Wspominając zabawki do stymulacji, nie mamy tu na myśli masturbatorów, które w pełni mogą zastąpić cały akt seksualny, a akcesoria, które urozmaicą zabawy erotyczne lub grę wstępną.

W tej roli świetnie może się sprawdzić pas erekcyjny, który wniesie do sypialni elementy seksu BDSM i dominacji. Uprzęże tego typu działają poprzez uciskanie podstawy penisa i zatrzymanie krwi w ciele jamistym, co pozwala na uzyskanie i utrzymanie silnej i długotrwałej erekcji. Akcesorium te wpływa też na wrażenia wzrokowe. Niejedna Pani chciałaby zobaczyć swojego faceta w uległej roli.

Jeżeli szukasz przyrządów do intensywnej stymulacji penisa, sprawdź gadżety wyposażone w funkcję E-Stim (electric stimulation). Jest to rodzaj zabawek erotycznych, które wykorzystują impuls elektryczny do stymulacji narządów płciowych i innych wrażliwych obszarów ciała.

Dla Niej

W przypadku większości kobiet stymulacja łechtaczki okazuje się skuteczniejszym sposobem na wywołanie orgazmu niż penetracja. Z tego względu w sklepach erotycznych znajdziesz mnóstwo akcesoriów przeznaczonych do pieszczot właśnie tych okolic. Wśród najpopularniejszych znajdują się pompki z masażerem, zawieszki na łechtaczkę i przyssawki.

Jednocześnie mnóstwo kobiet uwielbia stymulację piersi. Panie chętnie sięgają po klamerki na sutki, niekiedy wyposażone w dodatkową funkcję podgrzewania lub wibracji. Popularność zyskują łańcuszki zaciskowe, które partner może delikatnie szarpać w trakcie zabaw. W tej kategorii produktów warto sprawdzić również stymulatory w formie przyssawek na piersi. Nasutniki z piórkami oraz zdobione łańcuszki są dodatkową atrakcją dla partnera, który może podziwiać piersi partnerki przyozdobione w seksowne gadżety.

Dla obojga

Słyszałeś kiedyś o kołach Wartenberga? To jedna z najbardziej polecanych zabawek do pobudzania bodźców czuciowych. Ten ręczny masażer ma kształt kolczastego wiatraczka i może być używany na całym ciele. Jego kolce są wystarczająco ostre, aby pozostawić ślady na skórze, ale nie na tyle, aby ją uszkodzić. Testując różne poziomy nacisku, możesz zapewnić niezapomniane wrażenia sobie lub partnerowi/partnerce.

Ciekawym sposobem na pobudzenie z użyciem zmysłu słuchu są sesje ASMR – szeptanie sobie sprośności potrafi naprawdę pobudzić ciało i wyobraźnię. Stymulację smakową natomiast możecie osiągnąć dzięki lubrykantom smakowym.

Prostym sposobem na pobudzenie zmysłu dotyku i powonienia jest sięgnięcie po erotyczne świecie zapachowe. Oblewanie się woskiem należy do częstych praktyk BDSM, po które chętnie sięgają też osoby preferujące zwykle klasyczny seks waniliowy. Warto przetestować ten rodzaj stymulacji, aby sprawdzić, czy to coś dla Was.

Stymulacja intymna to sposób na ciągłe odkrywanie nowych form rozkoszy. Nie bój się eksperymentować. To może być niezapomniane doświadczenie, które pozwoli Ci poszerzyć erotyczne horyzonty i poprawić jakość Twojego życia seksualnego.

Powiązane artykuły