Home Life Style MyBestBeauty – nowa definicja piękna

MyBestBeauty – nowa definicja piękna

by Agata Kubiak
MyBestBeauty - nowa definicja piękna

Chcesz jednocześnie zadbać o wzmocnienie swoich włosów, poprawę kondycji skóry i regenerację paznokci? Nie potrzebujesz oddzielnych suplementów na wszystkie te potrzeby. Poznaj MyBestBeauty – preparat o najbogatszym składzie w swojej kategorii, który przynosi realne efekty, potwierdzone badaniami.

 

Bogactwo najlepszych naturalnych składników

MyBestBeauty to aż 24 naturalne, wysoko skoncentrowane, bezpieczne składniki aktywne, które wpływają korzystnie na prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci, wspomagają krążenie krwi, prawidłowy metabolizm energetyczny, przyczyniają się do odbudowywania struktury paznokci i nawodnienia skóry od wewnątrz. 

Na 24 składniki aktywne składa się 19 substancji wspierających skórę, 17 składników wpływających na włosy i paznokcie, 12 antyoksydantów, 14 witamin, minerałów i aminokwasów.

W preparacie znajdziesz substancje takie jak: kolagen rybi NatiCol ® 4000, MSM, ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej, ekstrakt ze skrzypu polnego, ekstrakt z pędów bambusa, L-cysteina, L-metionina, niacyna, kwas hialuronowy, ekstrakt z drożdży, ekstrakt z korzenia kurkumy, ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej, selen, witaminy: A, C, E, D, mangan, miedź, kwas foliowy, biotyna, ryboflawina, cynk, molibden.

Bezpieczeństwo i efekty potwierdzone badaniami

Bezpieczeństwo i wysoka standaryzacja preparatu została dokładnie przebadania przez niezależne, akredytowane laboratorium Eurofins Polska. Jego skuteczność natomiast znajduje potwierdzenie w efektach setek kobiet. Siedemdziesiąt z nich wzięło udział w akcji MyBestChallenge i testowało MyBestBeauty przez trzy miesiące. 

  • 96% kobiet potwierdziło wzmocnienie się włosów,
  • 92% badanych zauważyło powstawanie “baby hair”,
  • 86% testerek potwierdziło szybszy wzrost włosów,
  • 92% kobiet zadeklarowało wzmocnienie i szybszy wzrost paznokci,
  • 79% badanych potwierdziło redukcję zmian skórnych i stanów zapalnych.

MyBestBeauty to wpływ jakiego nie daje żadna odżywka stosowana z zewnątrz, więc jeśli zależy Ci na realnych efektach to jest to suplement, który powinnaś przetestować.

 

Powiązane artykuły