Home News Prezenty dla mężczyzn z pasją – co podarować miłośnikowi sportu, podróży, kinomaniakowi?

Prezenty dla mężczyzn z pasją – co podarować miłośnikowi sportu, podróży, kinomaniakowi?

by Agata Kubiak
Prezenty dla mężczyzn

Wybieranie prezentów może być przyjemne i satysfakcjonujące, ale czasami jest też wyzwaniem. Szczególnie trudno jest kupić upominek mężczyźnie, który „ma już wszystko”. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest postawienie na prezent powiązany z pasją i zainteresowaniami obdarowywanego. W ramach takiego upominku można mu wręczyć praktyczny gadżet powiązany z hobby lub też voucher pozwalający zrealizować marzenie związane z posiadaną pasją. Zobacz jakie prezenty są tymi idealnymi dla miłośników sportu, podróży czy konesera kultury.

 

Czy warto kupować prezenty powiązane z hobby i pasją?

Prezenty powiązane z zainteresowaniami to zawsze jedne z najbardziej udanych i trafionych. Sprawdzają się w przypadku mężczyzn w każdym wieku oraz na każdą okazję. Na https://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-mezczyzn znajdziesz też prezent dla mężczyzn bez względu na to, jaka więź Was łączy. Voucher na przeżycia możesz podarować tacie, partnerowii, bratu, koledze, szefowi czy teściowi. Z takim upominkiem nigdy nie popełnisz fax pass i zawsze wywołasz uśmiech na twarzy obdarowywanego. Zakup prezentu powiązanego z hobby będzie też dużym ułatwieniem dla Ciebie – pozwoli szybciej i sprawniej zakupić podarunek i zyskać pewność, że on się spodoba.

Jakie prezenty ucieszą fana sportów?

Vouchery na przeżycia sportowe to szeroka kategoria przeżyć. To, na jaki się zdecydujesz, zależy od tego czy obdarowywany mężczyzna woli sporty wodne, powietrzne czy naziemne.

Jeśli te pierwsze idealnym wyborem będzie kurs pływania skuterami wodnymi lub lekcja windsurfingu. Miłośnik wody i adrenaliny ucieszy się natomiast z możliwości wypróbowania flaybordingu czy też uczestnictwa w ekstremalnych spływach kajakowych. Panów, którzy od wody wolą powietrze warto obdarować natomiast atrakcjami związanymi z lataniem. Prezentem, który zapamiętają na długo, będzie, chociażby lot paralotnią czy motolotnią. Dla fanów sportów powietrznych prawdziwą gratką będzie natomiast pełnowymiarowy kurs pilotażu. Ciekawe propozycje prezentów dla mężczyzny są też w kategorii sportów na ziemnych. Lekcja gry w tenisa lub squasha, ekstremalny off road, gokarty, jazda czołgiem to tylko niektóre z najczęściej wybieranych upominków.  

Jakie prezenty dla mężczyzny – podróżnika są najlepsze?

Podróże to piękna pasja, którą warto pielęgnować. Jeśli znasz mężczyznę, który każdą wolną chwilę przeznacza na zwiedzanie świata, to upominek związany z podróżami będzie dla niego strzałem w dziesiątkę. Jeśli dysponujesz większym budżetem, możesz podarować mu wycieczkę zagraniczną. Sprawdzone rozwiązania to city break do Pragi, Wenecji, Lizbony czy Madrytu. Dysponujesz mniejszą kwotą? Rozważ wycieczki jednodniowe lub weekendowe po Polsce. Mazury, góry, morze, a może weekend w Krakowie lub Warszawie? Decyzja należy tylko do Ciebie.

Pamiętaj, że prezenty związane z podróżami to nie tylko vouchery na wyjazdy. Każdy podróżnik ucieszy się też z kursu fotografii, który pozwoli mu przywozić piękne zdjęcia z wojaży czy lekcji gotowania dań z ulubionego kraju.

Jaki prezent podarować mężczyźnie – koneserowi kultury?

W orbicie zainteresowania mężczyzny, któremu chcesz wręczyć prezent, leży szeroko rozumiana kultura? Dobrym wyborem będą bilety do kina, na koncert lub do teatru. Wyjście na film lub przedstawienie możesz połączyć z romantyczną kolacją lub też wyjazdem np. do innego miasta. Jeśli preferujesz upominki z serii tych budżetowych, przyjrzyj się biletom do kina 7D lub voucherem na kręgle lub bilard czy też kursom gry na gitarze. 

 

Powiązane artykuły