Home News Facet za tobą tęskni

Facet za tobą tęskni

by Agata Kubiak
Facet za tobą tęskni

6 oznak, że facet za tobą tęskni

Jeśli zastanawiasz się, ile czasu zajmuje mężczyźnie tęsknota za kobietą po zerwaniu, odpowiedź na to pytanie zależy od tego, o jakim rodzaju tęsknoty mówisz. Jeśli mówisz o tęsknocie za tobą jako towarzyszem, może to potrwać tak długo, jak facetowi zajmie przetworzenie tłumiących emocji zerwania.

facet zaczyna żałować rozstaniaDla większości facetów trwa to zwykle 3-6 miesięcy, ponieważ tyle czasu zajmuje im pozbycie się urazy i dotarcie do swojego byłego. Ale jeśli masz nadzieję, że mężczyzna będzie tęsknił za tobą jako romantycznym partnerem, to jest to coś, co może potrwać miesiące, a nawet lata.

Z moich obserwacji wynika, że większość facetów, którzy wracają, robi to po tym, jak odbiją się od niewłaściwej osoby. Ale oczywiście są też faceci, którzy umawiają się z dwiema lub trzema kobietami po swoim byłym, a następnie zdają sobie sprawę, że problem nie był z ich byłym, ale z nimi.

mężczyzna tęskniTacy faceci nie mają doświadczenia w dziedzinie randek i zwykle potrzebują lat, zanim będą mieli objawienie i zdadzą sobie sprawę, że zrezygnowali ze swojego byłego, ponieważ brakowało im cierpliwości i zrozumienia.

Więc jeśli chcesz wiedzieć, ile czasu zajmuje mężczyźnie romantyczna tęsknota za kobietą, pamiętaj, że jego tęsknota za tobą zależy od wielu rzeczy, począwszy od tego, jak dobry był związek, jak zajęty i szczęśliwy jest twój były po zerwaniu, a co najważniejsze, jak dobrzy są jego nowi kandydaci na randki.

 

Pisze do ciebie o wszystkim

Facet, który tęskni za kobietą stara się za wszelką cenę nawiązywać z nią kontakt również ten za pośrednictwem social mediów i SMS. Stara się pisać do ciebie, aby tylko trzymać z Tobą kontakt i Cię całkowicie nie stracić. Kiedy milczysz na temat mężczyzny, sprawia, że bardziej za tobą tęskni i myśli o tym, jak do ciebie wrócić.

mężczyzna zaczyna tęsknićRzeczywiście, cisza po zerwaniu jest zwykle frustrująca i myląca dla każdego; a co dopiero dla mężczyzny.

Mężczyźni reagują emocjonalnie na ciszę i dystans. Kiedy nie słyszą od ciebie przez jakiś czas, ich męski instynkt popycha ich, aby cię znaleźć i wiedzieć, jak się czujesz.

Chcą zobaczyć, czy wszystko z tobą w porządku, czy za nimi tęsknisz lub czy cenisz ich istnienie. O dziwo, nie ma znaczenia, czy go lubisz, że nie. Nagłe milczenie na temat mężczyzny pozostawi go z wieloma dręczącymi pytaniami.

Pomyśl o tym, mówiłeś wcześniej, a on ma do ciebie dostęp. Wtedy nigdzie cię nie znajdziesz. To wystarczy, aby ktokolwiek za tobą tęsknił i próbował cię zobaczyć.

Dzwoni, kiedy jest pod wpływem…

facet zaczyna tęsknić Mężczyzna, kiedy dzwonie do Ciebie, gdy jest pod wpływem robi to podświadomie, ponieważ za Tobą nadal tęskni. I odczuwa brak obecności Twojej osoby w swoim życiu. 

Władza milczenia nad człowiekiem jest niewytłumaczalna. Jednego dnia cieszysz się czasem z kobietą swoich marzeń, a następnego tygodnia milknie po zerwaniu.

Po raz pierwszy nie usłyszysz od swojej kobiety ani nie dowiesz się, gdzie się znajduje. Więc dobrze jest za nią tęsknić. Kiedy dajesz facetowi przestrzeń, by za tobą tęsknił, nie ma pojęcia, czy nadal go kochasz, czy też jesteś na niego zła. Oczekiwanie i niepewność wystarczą, by doprowadzić go do szaleństwa.

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzna szybko za tobą tęskni, jeśli zda sobie sprawę z tego, co stracił. Zwykle dzieje się tak, gdy kobieta wpływa na życie mężczyzny. Na przykład pomaganie swojemu mężczyźnie w jednej lub dwóch czynnościach sprawi, że będzie za tobą tęsknił wkrótce po zerwaniu.

facet mówiPoza tym, jeśli oboje macie nawyki, które robicie razem, szybko będzie za tobą tęsknił. Ponadto, im bardziej jesteś emocjonalnie przywiązany do swojego partnera, tym szybciej za tobą tęskni. Dlatego może minąć od tygodni do miesięcy, zanim facet za tobą tęskni.

 

Lajkuje twoje stare zdjęcia

Mężczyzna, który tęskni będzie lajkował twoje stare zdjęcia, na dowód tego, że nadal mu się podobasz i jesteś w jakimś stopniu dla niego ważna. Jeśli chcesz wiedzieć, co sprawia, że mężczyzna za tobą tęskni, zachowaj się, gdy w końcu spotkasz się lub porozmawiasz po tym, jak milczysz po zerwaniu.

facet tęskniTo normalne, że czujesz jakieś uczucie, słysząc jego głos ponownie lub widząc go po kilku dniach. Jednak nie wchodź sobie w głowę.

Zachowuj się tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem lub jakąkolwiek inną osobą.

Sprawia wrażenie, że wszystko jest normalne. Z kolei zastanawia się, czy w ogóle za nim tęsknisz, czy nadal się nim interesujesz.

 

Planuje spotkania z tobą

swoich uczuciachMężczyzna, który tęskni za wszelką cenę będzie mimo wszystko planować zaaranżować spotkania z Tobą. 

Chociaż kuszące jest, aby chcieć dotrzeć do swojego byłego po zerwaniu, możesz zwolnić.

Najlepiej odejść na chwilę, aby za tobą tęsknił. Nie dzwoń, nie wysyłaj SMS-ów ani nie wysyłaj do niego wiadomości na platformach społecznościowych.

Jeśli nadal utrzymujesz z nim kontakt po zerwaniu, nie dajesz mu nic do przegapienia. Jednak milczenie na jego temat sprawia, że zastanawia się, czy nadal go kochasz, czy nie.

życie osobisteMusisz to zrobić całym sercem, kiedy decydujesz się milczeć na temat mężczyzny. Oznacza to unikanie wszelkich środków komunikacji z nim i milczenie w mediach społecznościowych. To jedyny sposób, aby w pełni wykorzystać moc ciszy po zerwaniu.

 

Od razu odpisuje

Mężczyzna, który tęskni niemalże zawsze od razu odpisuje na Twoje wiadomości i stara się, abyś czuła się, że jesteś dla niego na pierwszym miejscu. Za każdym razem, gdy działasz przeciwko swojemu byłemu lub robisz coś, czego twój były nie lubi, zasadniczo popełniasz błąd zerwania i zmniejszasz swoje szanse na kontakt z byłym w przyszłości.

miłe wspomnieniaWięc jeśli masz nadzieję odzyskać swojego byłego, wiedz, że twój były nie będzie za tobą tęsknił (lub częścią twojego związku), jeśli całkowicie zignorujesz jego potrzeby po zerwaniu (potrzeba przestrzeni i wolności).

W rzeczywistości utrudnisz mu robienie tego, co mu się podoba i stracisz pozostały szacunek.

Zawsze pamiętaj, że twój były chłopak ma nad tobą władzę i że nie możesz dawać mu więcej swojej osobistej mocy. Jeśli chcesz tego, co najlepsze dla niego i dla siebie, musisz powoli mu to odebrać, ponieważ kiedy to zrobisz, twój były będzie mógł zobaczyć cię jako równego i szanować cię.

 

Wypytuje, jak spędziłaś dzień

swego rodzaju wskaźnikiemMężczyzna, który tęskni będzie zainteresowany tym jak spędziłaś dzień, będzie starał się zachować z Tobą jakikolwiek kontakt. 

Kiedy wymieniasz wiadomości po tym, jak milczysz na jego temat po zerwaniu, możesz poczuć się zagubiony w rozmowie.

Ale zasadą używania ciszy po zerwaniu jest nie opuszczanie czujności.

Bez względu na to, jak słodka jest dyskusja, nie zapomnij poinformować go, że istnieje granica. To, co tutaj robisz, to dać mu przedsmak tego, co przegapił i pozostawić mu pragnienie więcej. Na przykład możesz mu powiedzieć, że miło było z nim rozmawiać, ale musisz się zająć.

Powiązane artykuły