Home Life Style Malik Montana żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

Malik Montana żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

by Agata Kubiak
Malik Montana

Malik Montana nowa twarz rapu.

Malik Montana żonaNie da się ukryć, że obecnie w show-biznesie pojawiło się wiele nowych twarzy. Każda z nich ma bowiem konkretny cel, którym jest przede wszystkim zabłyśnięcie przed kamerami i zdobycie szybkiej popularności.

Większość takich celebrytów niestety, nie może wyróżnić się specjalnymi talentami czy umiejętnościami, jednak bez wątpienia są oni wstanie przyciągnąć do siebie szerokie grono zwolenników. Jednym z nich jest z pewnością raper Malik Montana. Co więc warto o nim wiedzieć?

Malik Montana- żona i dzieci

Malik Montana dzieciMalik Montana to chyba obecnie jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Jest to bez wątpienia postać niezwykle charakterystyczna, a także i niezwykle interesująca.

Malik jest bowiem nie tylko raperem, ale także i szefem wytwórni oraz właścicielem freak-fightowej federacji High League. Z pewnością warto się bardziej przyjrzeć jego postaci.

Tak więc czy Malik Montana ma żonę i dzieci? Otóż jest to raper, który większość swoich utworów poświęcił na to, by wyrazić miłość do swojej kobiety, a także i do swoich dzieci. Tak więc raper prywatnie jest żonaty, a także jest szczęśliwym tatą dwójki dzieci- syna Ilyasema oraz córki Eliany, które wychowuje w Warszawie razem ze swoją drugą połówką.

Malik Montana – imię i nazwisko

Malik Montana to niezwykle barwna postać na polskiej rap-scenie. Z pewnością wszyscy zdają sobie doskonale sprawę z Mosa Ghawsitego, że raperzy rzadko kiedy posługują się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Zwykle wybierają sobie pseudonimy, które są również dla nich swoistym alter-ego.

Tak więc Malik Montana to jedynie pseudonim, stąd też wiele osób się zastanawia, jakie są prawdziwe dane osobowe rapera. Otóż warto więc przyjrzeć się temu, jakie informacje widnieją w jego dowodzie osobistym.

Jako imię i nazwisko wpisane są tam bowiem: Mosa Ghawsi. Tak więc jest to prawdziwe imię i nazwisko rapera ukrywającego się pod pseudonimem Malik Montana.

Malik Montana – wzrost

Malik Montana wzrostWiele osób chce niezwykle dokładnie poznać sławne postacie show-biznesu. Z tego też względu w sieci poszukują o danych osobistościach najdokładniejszych informacji, jakie tylko są możliwe do znalezienia.

Wiemy już jak nazywa się raper o pseudonimie Malik Montana, a także zdajemy sobie sprawę z jego statusu cywilnego.

Niemniej jednak dla wielu osób taka informacja nie jest jeszcze wystarczająca. Wiele fanów chce się dowiedzieć o raperze znacznie więcej i poznać, chociażby jego wzrost. Otóż okazuje się, że raper nigdy dokładnie nie ujawnił swojego wzrostu.

Niemniej jednak wiele osób, które widziało rapera na żywo, z pewnością zauważyło, że wzrost jest jego znakiem szczególnym. Wiele osób więc podaje, że ma on około 190 centymetrów wzrostu, co z powodzeniem wyróżnia go np. na tle innych gwiazd, które walczą w jego federacji.

Malik Montana – wiek

Malik Montana wiekJedną z najbardziej poszukiwanych informacji odnośnie rapera, jest jego wiek. Sam Malik Montana wiecznie podkreśla, że czuje się on młody i tak też wygląda.

Niemniej jednak internauci nie spoczywają na laurach i skrupulatnie próbowali odszukać dokładnej daty urodzenia Malika Montany.

Tak więc raper przyszedł na świat dokładnie 11 marca 1989 roku. W praktyce oznacza to, że już w tym roku, za kilka dni będzie świętował swoje 32 urodziny.

Malik Montana – MMA

Malik Montana MMAWiele fanów Malika Montany wie, że na co dzień nie zajmuje się on jedynie twórczością muzyczną. Okazuje się, że raper bacznie obserwuje kierunki rozwoju rynku MMA.

Tak więc z racji tego, że frak-fightowe walki stały się niezwykle popularne, Malik zdecydował się na otworzenie własnej federacji. Raper nazwał ją dumnie federacją High League i już od pierwszej gali, zawiesił fighterom niezwykle wysoką poprzeczkę.

Warto więc wiedzieć, że debiutancka walka w federacji Malika Montany High League miała miejsce w Trójmieście, a dokładnie w Ergo Arenie. Co więcej, wzięły w niej udział najbardziej rozpoznawalne twarze polskiego Internetu.

Na gali w roli uczestników pojawili się chociażby Bonus BGC, Lil Masti, Medusa, Lexy Chaplin czy też sam Japczan. Co więcej widzowie po raz pierwszy w historii mogli również podziwiać walkę trzech zawodników, która została rozegrana w systemie każdy na każdego. Było to niezwykle imponujące widowisko, które przyniosło raperowi jeszcze większą sławę.

Malik Montana – pochodzenie

Malik MontanaMalik Montana nigdy wprost nie mówił o swoim pochodzeniu. Niemniej jednak wnioskując po jego imieniu i nazwisku, można dowiedzieć się, że jego rodzice najprawdopodobniej pochodzili z bliskiego wschodu. W dokumentach rapera jednak, jako oficjalne miejsce urodzenia widnieje Hamburg, który jeszcze w 1989 roku przynależał administracyjnie do RFN. Niemniej jednak raper w 2004 roku, gdy miał ukończone 15 lat zdecydował się przenieść do Polski, gdzie nastąpił niezwykle dynamiczny rozwój jego kariery.

Malik Montana – zarobki

Malik Montana zarobkiMalik Montana nigdy oficjalnie nie ujawnił swoich zarobków. Co więcej, raper również nie chętnie o nich mówi i się nimi nie chwali. Jednocześnie zawsze podkreśla, że centrum jego zainteresowania stanowią luksusowe ubrania, samochody, a także „pliki gotówki”.

Patrząc na to jakim samochodem jeździ Malik Montana, a także na ciuchy od najlepszych projektantów, śmiało można mieć wrażenie, że jego zarobki nie należą do niskich.

W jednym wywiadzie, raper podkreślił, że bez ochrony, za jedną noc jest wstanie zainkasować nawet 30 tysięcy złotych.

Gdzie mieszka Malik Montana?

Malik Montana jest dumny ze swojego luksusowego mieszkania w Warszawie. To właśnie tam obecnie mieszka wraz ze swoją żoną i dwójką swoich dzieci. Dokładny adres rapera oczywiście nie jest podany do wiadomości publicznej.

Malik Montana – Fame MMA

Malik Montana – Fame MMAMalik Montana uczynił prawdziwą konkurencję Fame MMA. Nowa gala rapera High League cieszy się obecnie znacznie większą popularnością. Co ciekawe, wiele osób zarzuciło raperowi, że jedynie kopiuje Fame MMA, jednak to właśnie jego High League ma ogromne szanse na to, że znacznie przewyższy popularność i prestiż Fame MMA.

Już coraz więcej gwiazd i znanych postaci polskiego Internetu, decyduje się właśnie na walki w jego organizacji.

Powiązane artykuły