Home News Walentynkowy horoskop miłosny

Walentynkowy horoskop miłosny

by Agata Kubiak
Walentynkowy horoskop miłosny

Horoskop walentynkowy 2023

Marzysz o tym, żeby 14 lutego w tym roku pozostawił przyjemne wspomnienia, które zostaną z Tobą na długo? Nieważne czy jesteś osobą samotną, czy masz już partnera, z którym będziesz spędzać dzień znany jako Święto Miłości, astrologia przychodzi Ci z pomocą w zaplanowaniu jego idealnego przebiegu.horoskop miłosny

Horoskop miłosny 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co czeka w tegoroczne Walentynki osoby spod każdego znaku zodiaku, zrobisz to, zaznajamiając się z poniższym opisem dla każdego z nich.

Być może oprócz informacji dotyczących Twojego znaku przydatne okażą się te odnoszące się do kogoś obdarzonego przez Ciebie specjalnym uczuciem? Spróbuj przekonać się, że wystarczy odrobina odwagi do otwartości na zmiany, a marzenia będą mogły się ziścić.

Baran

sprawdź horoskop walentynkowyTrudno o lepszą okazję dla zodiakalnego Barana, żeby okazać swoje uczucia ukochanej osobie.

Dodatkowo charakterystyczna dla niego spontaniczność może sprawić, że zdobędzie się na hojny gest, a jego samolubność i egocentryzm zejdzie tego dnia na dalszy plan.

W realizacji śmiałych planów pomoże mu także wrodzona odwaga i zdecydowanie w wykonywaniu wcześniejszych założeń.

Na szczęście, jeśli coś nie potoczy się zgodnie z jego myślami, od razu o tym zapomina i nie rozpamiętuje tego długimi miesiącami. Chcąc wprawić go w dobry nastrój, wystarczy nagrodzić go pochwałą, a efekt będzie piorunujący.

Byk

horoskop dziennyKolejnym znakiem zodiaku, dla którego Walentynki są lubianym świętem, jest Byk.

Tak bardzo łaknący atencji, właśnie tego dnia ma sposobność do flirtowania. Nie potrafi się oprzeć temu, nawet mając partnera, choć oczywiście zdrada nie leży w jego naturze.

Samotnym Bykom natrafia się okazja na przyciągnięcie uwagi tych osób, których jeszcze nie poznały, a skutkować to może znalezieniem właśnie tej miłości, której szukają.

Wierność i stabilność tak wysoko stojące w ich hierarchii wartości są najlepszą zapłatą ze strony partnera obdarowanego przez Byka maksimum swojej uwagi.

Bliźnięta

znaki zodiakuTowarzyska natura Bliźniąt objawia się również w Walentynki. Chętnie spędzą one ten czas w gronie rodziny swojego partnera, a te samotne spotkają się ze znajomymi lub zdecydują się na randkę z zupełnie obcą osobą.

Jedno jest pewne, tego dnia samotność będzie ostatnią rzeczą, która będzie ich dotyczyć.

Wynikać to może z potrzeby poczucia bezpieczeństwa i bycia otoczonymi troską, ale nigdy się do tego nie przyznają.

Wysokie wymagania dotyczące partnera biorą się z zainteresowania ludźmi o przybliżonym poziomie intelektualnym, którzy nie boją się podejmowania kolejnych wyzwań na drodze do własnego dalszego rozwoju.

Rak

znak zodiakuJeśli chcielibyśmy odnaleźć między znakami zodiaku ten, który pośród wszystkich nich ceni Walentynki najbardziej, bez wątpienia jest to Rak.

Jest to dla niego jeden z tych dni w roku, w trakcie których podczas obdarowywania prezentami i romansowania da z siebie wszystko.

Pragnienie wyjątkowości tego dnia i chęć zapisania go w pamięci na długo doprowadzi również do lawiny wdzięczności wobec ukochanej osoby za wszystko, co dla niego robi na czele z okazywaną miłością.

Wiązać się może to zapewne z jego wrodzoną empatią i wrażliwością, ale te cechy, które sprawiają, że na co dzień związek z nim przypomina chodzenie po cienkim lodzie, tego dnia wznoszą miłość na wyższy poziom.

Lew

swojego znaku zodiakuPokaźne grono adoratorów i wielbicieli, nie tylko płci przeciwnej, sprawia, że również w Walentynki zodiakalnemu Lwu nie grozi samotność.

Te Lwy, które nie mają partnera bez problemu znajdą osobę, z którą spędzą ten dzień.

Z jego charakteru wynika to, że bardzo dobrze czuje się podczas takich dni, a w połączeniu, z tym że potrafi zarazić swoim entuzjazmem osoby, z którymi przebywa, daje to przepis na wspaniały czas.

Prawdopodobnie jest tak dlatego, że pośród wszystkich znaków zodiaku trudno znaleźć taki, który odznacza się większą charyzmą niż on.

Panna

prawdziwa miłośćSzukając znaku zodiaku, dla którego Walentynki należą do niezbyt przyjemnych dni, natrafimy na Pannę.

Spowodowane jest to tym, że nie lubią one mówić o swoich uczuciach i otwierać się przed innymi.

Choć wyjście poza własną strefę komfortu jest dla niej męczące, kiedy się na to zdecyduje, ma szansę na to, żeby naprawdę poczuć, o co chodzi w miłości.

Jeżeli trafi dobrze i polubi to, spowoduje to przełom w jej życiu, na który tak długo oczekuje.

Osoba, która da Pannie poczucie, że nawiązywana znajomość ma swobodny charakter, będzie mogła cieszyć się wzajemnym coraz dokładniejszym poznawaniem się i uniknie jej obaw dotyczących większego zaangażowania.

Waga

walentynkowy wieczór Jeżeli chcesz przeżyć wyjątkowe Walentynki zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, musisz spędzić je z zodiakalną Wagą.

Zamiłowanie do eksperymentowania połączone z wrodzoną kreatywnością z pewnością zaowocuje niezapomnianym przebiegiem Dnia Zakochanych.

Dodatkowymi cechami charakteru wydającymi zagwarantować się wprost idealny czas są prawdziwy entuzjazm, skłonność do poświęceń w stosunku do partnera i dostosowanie się do jego pragnień oraz fakt, iż nie znosi konfliktów.

Łyżką dziegciu w tej beczce miodu jest jej przerażenie na myśl o stabilizacji w obawie o utratę niezależności i wolności.

Skorpion

horoskop miłosnyNatura Skorpiona nie pozwala mu na zbytnie okazywanie swoich uczuć. Kojarzy to mu się z okazywaniem słabości, a na to przecież nie może sobie pozwolić.

Pomimo tego świetnie bawi się w Walentynki, ale woli, żeby to partner okazywał mu należną atencję, o czym jasno da mu do zrozumienia.

Samotne Skorpiony, które szukają partnera, zwrócą uwagę na osoby o niezbyt dużych oczekiwaniach, zdolne do całkowitego podporządkowania się jemu.

Wynika to z ich bezkompromisowości oraz indywidualizmu, które to cechy powodują, że doceniają one własne towarzystwo oraz nigdy nie nudzą się same ze sobą.

Strzelec

horoskop dziennyDla zodiakalnych Strzelców, które będą pamiętać o obietnicach, które złożyli, jest szansa na wspaniałe pełne niezapomnianych przeżyć Walentynki. Istnieje jednak ryzyko, że jego maksymalizm w okazywaniu uczuć nie zostanie doceniony w takim stopniu, na jaki liczy.

Spowodowane to może być obdarowaniem ukochanej osoby zbyt ekstrawaganckim prezentem albo czynnościami, w których nie uwzględnił on w wystarczającym stopniu jej potrzeb oraz pragnień.

Chyba nie ma osób, które nie lubią przebywać w towarzystwie Strzelca. Zawdzięczają one to swojej niezwykle ciepłej i radosnej naturze.

Koziorożec

horoskop walentynkowyMimo tego, że Koziorożec na co dzień skupia się zwykle na zagadnieniach związanych z własną karierą, to znajdzie on czas w Walentynki na te związane ze sferą miłosną.

Wykorzysta Dzień Zakochanych do wzmocnienia relacji ze swoją drugą połówką i będzie w stanie zrobić praktycznie wszystko, żeby jej to udowodnić.

Choć czasem można by go posądzić nawet o oschłość okazywaną partnerowi, to właśnie w takie dni jak ten ujawnia się jego druga natura.

Kiedy pozwala sobie w tych intymnych chwilach na odrobinę luzu, daje się poznać jako pełen namiętności i wrażliwy romantyk.

Wodnik

musisz szukać miłościChociaż Wodnik nie potrzebuje specjalnego dnia, by okazywać, jak ważna jest dla niego miłość, to właśnie Walentynki są dla niego szczególnym dniem.

Świadomość, że tego dnia może przytrafić się jakaś romantyczna i fascynująca przygoda, decyduje o jego gotowości do dobrej zabawy.

Partner towarzyszący mu w tym czasie zaskoczony może zostać przez niebanalne pomysły.

Samotny Wodnik poszukuje kogoś wyróżniającego się z tłumu, ponieważ sam jest ekscentrykiem i nie zainteresuje się kimś przeciętnym. Jego idealizm sprawia, że wierzy w prawdziwą miłość i chce on znaleźć bratnią duszę i przyjaciela w jednym.

Ryby

horoskop dziennyCzy można wytypować lepszy dzień w roku, w którym szczęście może pomóc miłości, niż Walentynki?

To właśnie wtedy zodiakalne Ryby mogą przenieść pomysły ze swojego świata fantazji i marzeń do tego realnego.

Za pomocą swojej kreatywności wprawią w zdumienie swojego partnera jak bardzo to, co przygotowały współgra z jego oczekiwaniami.

Wyczucie Ryb dotyczące romantycznych zagadnień stoi na bardzo wysokim poziomie. Zapewne spowodowane jest to ich wrodzoną czułością, która powoduje, że zarówno łatwo przychodzi im uwodzenie, jak i lubią być uwodzone.

Powiązane artykuły