Home Life Style Kobiety spod znaku Ryby

Kobiety spod znaku Ryby

by Agata Kubiak
Kobiety spod znaku Ryby

Kobieta spod znaku Ryby – charakterystyka

Kobieta ryba to pozytywna osoba posiadająca wiele zalet w swoich cechach charakteru. Jest bardzo wrażliwa, dlatego jest chętna nieść pomoc innym. Dla kobiety ryby ważna jest więź rodzinna, dla której z chęcią się poświęca i pragnie dla niej jak najlepiej. Jest dobrą matką a dzieci darzą ją wielkim zaufaniem, ponieważ wiedzą, że w każdej sytuacji mogą na nią liczyć.

znaku rybKobieta ryba potrzebuje bezpieczeństwa i stabilności w życiu osobistym, jak i w swoich finansach. Łatwo poddaje się manipulacjom przez swoje emocjonalne podejście.

Jest osobą o bujnej wyobraźni dzięki, której łatwo potrafi zostawić problemy na boku np. czytając książki czy spełniając się artystycznie. Te czynności pozwalają jej oderwać się od rzeczywistości i zrelaksować się w swoim świecie. 

Ryby

Ryby to dwunasty znak zodiaku, który jest zmiennym znakiem wodnym. Ryby rodzą się na przełomie zimy i wiosny czyli od 20 lutego do 20 marca. Z tego powodu może wynikać ich niejednoznaczność.

kobieta rybyDodatkowo symbolem tego znaku są dwie ryby skierowane w dwie różne strony, dlatego czasami ich ciekawa natura nie będzie opierała się na rutynowym zachowaniu i wyuczonych nawykach, a każda decyzja będzie inna w zależności od sytuacji.

Ryby objawiają pewnego rodzaju dwoistość, ponieważ znak zodiaku jest przepełniony wieloma emocjami.

Ryby potrafią zaadaptować się w każdym środowisku poprzez swoje emocjonalne podejście, które pozwala zobaczyć im więcej niż osobie, która opiera swoje spostrzeżenia na faktach. Są często marzycielami i mają bujną wyobraźnie.

Ryby łatwo się angażują i potrafią przekraczać niektóre granice, co niekiedy utrudnia im relacje międzyludzkie.

Charakterystyka kobiet spod znaku Ryby

dziecko spod znaku rybKobiety spod znaku Ryby to świetne partnerki do bliższych relacji. Są delikatne i łagodne.

Stawiają życie rodzinne ponad wszystko, ponieważ cenią i szanują swoich najbliższych. W przyjaźni zawsze można na nie polegać ze względu na swoją uczynność.

Uwielbiają uciekać do innego swojego świata wyobraźni, gdzie odprężają i odrywają się od rzeczywistości.

Przede wszystkim są bardzo cierpliwe. Ogólnie mówiąc można uznać je za oazę spokoju. Dostrzegają dobre uczynki w ich stronę od otoczenia, które doceniają i zawsze starają się odwdzięczyć.

Kobiety spod tego znaku to dobre i kochane osoby. Nie oceniają innych i akceptują każdego, ponieważ są bardzo tolerancyjne. Są romantyczne i bardzo czułe.

Pani Ryba w sypialni

znakiem rybKobieta spod znaku Ryby jest niezwykle romantyczna, a rozkochanie jej nie jest takie łatwe. Trzeba pokazać jej, poprzez wiele czynów, chęć spędzenia z nią całego życia. 

Zanim dojdzie do bliskości trzeba być cierpliwym i adorować stale swoją wybrankę spod znaku Ryby. Wiadomo już, że pani Ryba jest łagodna z charakteru, więc i stosunki są z nią czułe i delikatne.

Ze względu na swój duży romantyzm, wybranka docenia czułe gesty takie jak ciche szepty do ucha.

Gra wstępna pełni dla niej ważna i kluczową rolę w łóżku. Uwielbia namiętny dotyk, rozkoszujące pocałunki, a także czułe pieszczoty.

To pozwala jej spełnić się w łóżku i czerpać ogromną przyjemność. Im dłuższa gra wstępna tym pani Ryba jest bardziej spełniona. Po takim początku jest chętna do większych doznań, pobudzając fantazję i odpływając. 

Jak poderwać Panią Rybę?

spod znaku rybPanią Rybę nie jest łatwo poderwać i uwieść. Potrzeba dużo cierpliwości, czasu i zaangażowania, aby rozkochać ją w sobie.

Ze względu na to, że jest bardzo romantyczna oczekuje wiele czułych gestów w jej stronę. Kobieta spod znaku Ryba uwielbia komplementy i miłe słowa w swoim kierunku.

Liczy na stabilność i długoletni związek, dlatego Pani Ryba nie zgodzi się na jednorazową przygodę i szalony związek. Kocha być adorowana i doceniania przez adoratorów.

Jednak musi być to wszystko czynione w delikatny sposób, aby jej nie urazić. Panie spod znaku Ryby są bardzo pamiętliwe i ciężko im o niektórych sytuacjach zapomnieć, więc jeden mały błąd może przekreślić adoratora ubiegającego się o ich względy.

Kochają miłe i romantyczne czyny, ponieważ są marzycielskie. Panie Ryby lubią być zaskakiwane w pozytywny sposób, bo nie lubią rutyny. Dostrzegając starania innych, odwdzięczą się tym samym. 

Pomimo zdobycia względów Panny Ryby, trzeba codziennie pielęgnować dalsze etapy związku, aby ją utrzymać przy sobie.

Pani Ryba na co dzień

zodiakalne rybyPani Ryba jest bardzo delikatna i łagodna. W sytuacjach codziennych jest bardzo cierpliwa, nie zdenerwują ją kolejki czy korki, ponieważ nie lubi pośpiechu.

Kiedy potrzebna jest pomoc najlepiej zwrócić się do Pani Ryby, gdyż nigdy nie zostawi nikogo w potrzebie, nawet kiedy będzie zajęta. Odnosi się to szczególnie do bliskich osób, których Ryba ceni najbardziej. 

Ze względu na swój spokojny charakter, w codziennym rodzinnym życiu, będzie zawsze troskliwa. Jej dzieci zawsze mają śmiałość zwrócenia się do niej, ponieważ nie ocenia ani nie reaguje nerwowo, tylko okazuje w pełni zrozumienie. Każdy problem jest dla niej do rozwiązania.

Sumiennie wykonuje obowiązki w pracy. Nie znosi konfliktów, więc stara się unikać różnych sporów, wprowadzając przyjemną atmosferę. Jednak, jeżeli dojdzie do zdenerwowania pani Ryby, to złość i gniew szybko jej mija. Liczy na bezpieczeństwo i stabilność w codziennym życiu.

Sławne Ryby

Sławne osoby spod znaku Ryby:

Andrzej Wajda – reżyser filmowy i teatralny;

Rihanna – piosenkarka, modelka, aktorka i projektantka mody;

Justin Bieber – kanadyjski piosenkarz, wykonawca muzyki pop;

Fryderyk Chopin – polski pianista i kompozytor;

Chuck Norris – amerykański aktor oraz mistrz sztuki walki;

Andrzej Grabowski – polski aktor filmowy, teatralny, kabaretowy i telewizyjny;

Albert Einstein – niemiecki fizyk żydowskiego pochodzenia, który jest laureatem Nagrody Nobla.

Relacje partnerskie Ryby z innymi znakami Zodiaku

mężczyzna rybyPanie spod znaku Ryby najlepiej dogadują się z panami spod tego samego znaku, tworząc długotrwałe i szczęśliwe relacje. Ryby są wstanie wypełnić swoje wzajemne potrzeby i czuć się spełnione.

znaku zodiakuDodatkowo relacje Ryb będą również owocne i dobre z innymi znakami żywiołu wodnego, do których należą Skorpion oraz Rak.

Z nimi mogą rozwijać swoje zainteresowania i spędzać miło czas. Skorpiony, tak samo jak Ryby potrafią dużo poświęcić dla ważnych celów. Rak również ceni sobie rodzinę, a jego mocną stroną jest lojalność.

Również Waga dogada się z osobami spod znaku Ryb, gdyż jest dość ustabilizowana i spokojna. 

Ryby z Bykiem są też w stanie stworzyć szczęśliwy związek, pomimo różnych żywiołów. Obydwoje pragną bezpieczeństwa, stabilności oraz niezwykle romantycznej miłości. Nie lubią zmian w związkach, dążą do długoletniej relacji.

Osoby spod znaku Panna, Strzelca i Barana nie dogadają się z Rybami. Trudno jest stworzyć wspólną relację przez te znaki ze względu na odmienne poglądy i charaktery.

Ryby nie zostaną w pełni zaspokojone w związku, a ze względu na swoją emocjonalność będą cierpiały i czuły się zagubione. Panna jest nietolerancyjna i krytyczna. Strzelec jest spontanicznie energiczny i przemądrzały, a Baran jest samodzielny i nie lubi się przywiązywać.

Powiązane artykuły