Home Life Style Waga znak zodiaku

Waga znak zodiaku

by Agata Kubiak
Waga znak zodiaku

Waga znak zodiaku. Każdy z nas ma przypisany znak zodiaku, dlatego też dobrze jest wiedzieć, co oznacza dany znak i jakie znakiem wagisą najlepsze dla niego kolory, dni, czy prace.

Dzięki temu osoba spod znaku wagi będzie wiedziała, czy robi wszystko to, co jest zgodne z jej przeznaczeniem.

Warto zatem wiedzieć, jaka jest zodiakalna waga.

Jaka jest zodiakalna Waga?

Waga to znak, który jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Z racji tego, że jej żywiołem jest powietrze, to osoby spod tego znaku są uważane za nieco oderwane od rzeczywistości i spraw przyziemnych.

Osoby spod tego znaku zodiaku są także bardzo chaotyczne, wszędzie ich pełno oraz potrafią nie dotrzymać obietnic, znak zodiaku złożonaco może im przysporzyć odrobinę kłopotów.

Wagi są także zazwyczaj bardzo inteligentnymi osobami, co przydaje się zarówno w życiu szkolnym, jak i w życiu dorosłym.

Należy też pamiętać, że osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo rozmowne i mogą porozmawiać na każdy temat, dlatego też rodzinne obiady zawsze kończą się długimi rozmowami.

Zawsze można w Wadze znaleźć towarzysza do ciekawych i długich rozmów. Jest to osoba, która na pewno nie będzie się nudzić w towarzystwie i zawsze będzie umiała rozkręcić każdą imprezę.

Zodiakalna Waga – charakterystyka. Jaka jest Waga?

Waga to znak zodiaku dla osób, które urodziły się na przełomie 23 września – 22 października. Wagi najbardziej cenią sobie kobieta wagaharmonię, mimo iż z natury są dość chaotyczne.

Są to także osoby, które są wrażliwe na piękno i unikają konfliktów w rodzinie oraz w pracy.

Warto też dodać, że zodiakalna waga stara się być dla wszystkich uprzejma i miła oraz serdeczna. Ma jednak dość spory problem z podejmowaniem decyzji.

Należy też pamiętać, że wszystkie osoby spod tego znaku cieszą się życiem i chcą czerpać z niego jak najwięcej. Wagi z reguły wolą stateczność i nie chcą ponosić ryzyka, dlatego wolą mieć stałą pracę niż szukać nowych wyzwań, które mogłyby się skończyć niepowodzeniem.

Waga – Kolor, kamień, kwiat

Jak już wcześniej wspomniano żywiołem Wagi, jest powietrze, a jej kolorem jest niebieski, który kojarzy się jednocześnie z niebem, chmurami oraz wodą.

mężczyzna wagaPlanetą Wagi jest Wenus, a kwiat, który najbardziej pasuje do osób spod tego znaku i przynosi im szczęście to malwy, aloes i figowiec pospolity. Warto także poznać szczęśliwe kamienie Wagi, którymi są: szafir, opal, szmaragd i diament.

Należy też pamiętać, że Waga lubi dostawać prezenty, a ich najbardziej ulubionymi prezentami są: czekoladki, wycieczki luksusowe, oraz kwiaty i kosmetyki. Dzięki temu będzie nam łatwiej wybrać prezent dla osób, które są spod tego znaku.

Choroby, które dopadają osoby spod znaku Wagi

zmienność nastrojówJak każdy człowiek, to również osoby spod znaku Wagi, także chorują. Warto więc wiedzieć, na jakie choroby są narażone zodiakalne wagi.

Między innymi są to choroby takie jak: choroby układu moczowego, nerki, kamienie nerkowe oraz wielomocz.

Dlatego też osoby spod tego znaku zodiaku powinny uważać na siebie i starać się o to, by nie przeziębiać nerek, a w zimę dobrze zakrywać swoje ciało. Dzięki temu można zadbać o swoje nerki i zapobiec niechcianym chorobom, które będą utrudniać normalne funkcjonowanie.

Wagi w związkach z innymi znakami zodiaku

Gdy chcemy związać się z osobą spod znaku wagi, to nie możemy narzekać na nudę. Należy mieć na uwadze zmienność nastroju oraz nieprzewidywalność.

Wagi często wybierają na swoich partnerów osoby, które są opanowane i łatwo podejmują decyzję. Dzięki temu Waga jest znak zodiaku wagazwolniona z obowiązku podejmowania decyzji, a trzeba pamiętać, że jest to coś, czego ona nie lubi robić.

Gdy wiążemy się z wagą, to także musimy mieć na uwadze to, że osoby te lubią robić ogromne awantury.

Dlatego dobrze jest, by druga osoba nie miała aż tak wybuchowego charakteru. Wagi najlepiej łączą się z Bliźniętami i Wodnikami. Dobrze jest, by osoby spod znaku Wagi unikały łączenia się z Koziorożcami, Rakami oraz Baranami.

Warto dodać, że Waga i Bliźnięta to połączenie idealne, gdyż osoby spod tego znaku zodiaku są wzajemnie w sobie zakochane, dzięki czemu życie płynie im najczęściej bez żadnych awantur. Świetnie się między sobą dogadują w każdej kwestii, czy to prywatnej, czy zawodowej.

wyrażanej chociażby wyszukaną grzecznościąWarto też rozważyć połączenie Wagi z Wagą, gdyż dzięki temu osoby te będą mogły porozumieć się  ze sobą pod każdym względem. Jeśli będziemy chcieli związać się z Rakiem, to musimy mieć na uwadze to, że Rak, gdy poczuje, iż uczucia Wagi mogą być za słabe, to będzie bardzo zraniony, co może wiązać się z kłótniami i nieporozumieniami.

Natomiast Waga i Koziorożec to osoby o zupełnie innych poglądach i dobrze jest raczej unikać takiego połączenia, gdyż mogą być wówczas w domu dość częste kłótnie.

Jaka praca jest najlepsza dla Wagi?

Jak każdy człowiek, to także osoby spod znaku Wagi muszą pracować. Dobrze jest wiedzieć zatem, jaka praca jest najważniejsza dla tego znaku zodiaku.

Wagi mogą pracować jako radca prawny, kompozytor, psycholog. Są to zawody niecodzienne, które wyróżniają Wagi spośród innych osób. Osoby spod tego znaku świetnie sprawdzą się jako muzyk, pisarz tekstów, czy może pomagać ludziom w różnych sprawach sądowych lub psychologicznych.

Warto zająć się także projektowaniem strojów, czy biżuterii. Wagi mają także ogromny talent plastyczny, dlatego dobrze jest pomyśleć o malowaniu, jako pracy stałej lub dorywczej.

Waga – finanse

Warto też dodać, że osoby spod tego znaku są bardzo odpowiedzialne i dbają o swój majątek i dorobek życia. Waga potrzebuje psychicznego komfortu i życia na poziomie, dlatego też dąży do tego, by mieć takie życie, na jakim im odpowiada.

Wagi lubią mieć stabilne życie finansowe. Należy też pamiętać, że Wagi nie lubią ryzyka finansowego i nie będą ryzykować żadnych kwot na niesprawdzonych interesach.

Jednak Wagi nie są zachłanne i wiedzą, kiedy należy sobie odpuścić, nawet w kwestii finansowej. Dlatego też Wagi mają takie niezwykłe możliwości zawodowe, by mogły się spełniać finansowo.

Sławne Wagi

Osoby spod znaku Wagi rodzą się na całym świecie, dlatego też jest wiele sławnych osób, którym udało się odnieść w życiu ogromne sukcesy. Między innymi do takich osób zalicza się:

 • Oskar Wilde,
 • John Lennon,
 • Lech Wałęsa,
 • Katarzyna Cichopek,
 • Will Smith,
 • Tim Robbins,
 • Maria Dąbrowska,
 • Snopp Dogg,
 • Kate Winslet,
 • Roger Moore,
 • Dennis Diderot,
 • Rita Hayworth,
 • Romy Schmeider

Oznacza to, że niezależnie od miejsca urodzenia można dość taką drogę, by osiągnąć w życiu różne rzeczy. Trzeba tylko cierpliwości i umiejętności, by wykorzystać maksymalnie swoje zalety.

Jakie osoby o znaku Wagi są w rodzinie?

Waga pragnie, by jej rodzina była szczęśliwa i miała życie na odpowiednim poziomie. Warto też dodać, że osoby spod tego znaku solidnie pracują i są sumienne, co skutkuje tym, że szybko mogą osiągać sukcesy zawodowe.

znaki zodiakuWagi dbają o swoje dzieci oraz o partnera tak, by życie rodzinne było na pierwszym miejscu, niczym niezmącone. Osoby te dbają również o wnętrze domu i lubią dobierać różne rzeczy i ozdoby, które utrzymają dom w harmonii.

Dzięki temu dom zawsze będzie pełen miłości, przytulności i cały czas będzie także zadbane każde pomieszczenie.

Można zapomnieć o bałaganie, gdyż Wagi mimo swojej chaotyczności wolą spokój i harmonię, dlatego dbanie o dom i rodzinę jest ich nadrzędnym obowiązkiem.

Odżywianie Wagi

Waga ma dość delikatny organizm i powinna jeść rzeczy, które są dobre dla osób wrażliwych. Osoby spod tego znaku lubią także stołować się w restauracjach i dobrych klubach, w których podawane jest dobre jedzenie.

Waga prowadzi różny tryb życia i jedzenia, jednak gdy zaczynają pojawiać się kłopoty zdrowotne, to wtedy Wagi zaczynają o siebie bardzo dbać i przestrzegają wszystkich zaleceń.

Wagi lubią także jeść różnego rodzaju egzotyczne potrawy, które jest ciężko dostać. Lubią również próbować nowych rzeczy, które są serwowane w restauracjach. Wagi lubią również różne trunki i nie zaspokoi się byle jakim alkoholem, musi to być trunek z górnej półki.

Osoby spod znaku Wagi są bardzo inteligentne, rodzinne, umiejące zadbać o swoje rodziny oraz finanse. Jeśli dobrze zostaną poprowadzone w życiu, to mogą osiągnąć wielkie sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Mimo swoich wad będą mogły osiągać wyznaczone cele.

Powiązane artykuły