Home Life Style Znaki zodiaku 6 najbardziej toksycznych par

Znaki zodiaku 6 najbardziej toksycznych par

by Agata Kubiak
Znaki zodiaku 6 najbardziej toksycznych par

6 najbardziej toksycznych par. Te znaki zodiaku do siebie absolutnie nie pasują.

W swoim życiu osobistym każdy z nas napotyka wiele różnych ciekawych osobowości. Wchodząc w nową relację nie zastanawiamy się, jaki znak zodiaku ma druga osoba. A może powinniśmy? Jak się okazuje, każdą relację da się zbadać pod kątem zgodności zodiakalnej między dwoma znakami. Poniżej prezentujemy kilka par, które z pewnością się ze sobą nie dogadają!

 

Baran i Byk

znaki zodiaku kompletnieOsoby urodzone pod znakiem Barana są wybuchowe, gwałtowne. Określamy je jako pełne energii i temperamentu.

Ich żywiołem jest ogień, który świadczy o niestabilności i nieprzewidywalności, a planetą Mars – jako mitologiczny bóg wojny daje im siłę do walki.

Jak przekłada się to na życie codzienne?

Osoby spod znaku Barana uwielbiają wszelkiego rodzaju podboje – geograficzne, a także te w karierze. Ich silna determinacja sprawia, że uparcie dążą do celu, bez uznawania jakichkolwiek kompromisów. Są też pewne własnej nieomylności.

Z drugiej strony jawią się zodiakalne byki – ich żywiołem jest ziemia, mówiąca o stałości w uczuciach, a planetą – Wenus. Wenus rządzi pięknem, miłością i finansami. Baran i byk to ciężkie, ale energiczne połączenie.

Baran może z pewnością odczuwać ograniczenia, jakich potrzebuje Byk pod względem wierności i niezawodności. Nie jest to łatwy do utrzymania związek.

 

Rak i Waga

eksperymentować seksualnieZodiakalny Rak jawi się jako bardzo uważny i ostrożny, czuły, uczuciowy i wrażliwy.

Boi się zranienia, przez co często może utrudniać relacje. W związku występuje jako delikatny kochanek. Waga podobnie jak Rak uwielbia miłość.

Cieszy ją stan zakochania, bardzo lubi rozmowy z drugim człowiekiem. Uwielbia flirty i romanse – wprawiają ją w lekki dreszczyk emocji. Nie musi być w poważnych relacjach. W związku z tym jawi się jako osoba pełna sprzeczności, o nietypowym i mało pozytywnym podejściu do stałych związków.

Marzy jej się wielka miłość, ale chciałaby być niezobowiązana i niezależna. Sama do końca nie wie, co sprawiłoby jej szczęście. Właśnie to może sprawić, że relacja z uczuciowym i wrażliwym Rakiem może okazać się dla niej zbyt trudna.

 

Wodnik i Ryby

Wodnik jako znak zodiaku bywa w miłości osobą zakłopotaną. Ucieka od poważnych relacji, a jego podejście do miłości jest wątpliwe i niedojrzałe. Zmienia się to z wiekiem. Wodnik zaczyna być szczery, pozytywny, wierny.odczuwania zazdrości

Ryby natomiast stawiają miłość na pierwszym miejscu – są bardzo romantyczne. Marzą o pięknym ślubie z bratnią duszą.

Chodzą z głową w chmurach, przez co mogą mieć problem, gdy zderzą się z rzeczywistością. Chcą miłości na całe życie i nigdy nie poddają się, jeśli chodzi o sprawy miłosne.

Nieustannie pracują nad sobą. Zarówno Ryby, jak i Wodniki, to osoby pełne kreatywności i marzeń. To sprawia, że potrafią się zrozumieć.

gromadzić materialne bogactwoZ drugiej strony ich romans może przynieść trudności. Oboje chodzą z głową wysoko w chmurach, zapominają o rzeczywistości i codzienności.

Ich mylne wyobrażenia o miłości mogą być kłopotliwe w porównaniu ze światem rzeczywistym.

 

Bliźnięta i Koziorożec

To połączenie jest udane, jednak tylko na płaszczyźnie przyjacielskiej. W miłości absolutnie nie ma między nimi chemii. Koziorożce w swoim życiu szukają radości, a Bliźnięta dają jej aż za dużo. W związku z tym są często odbierane jako osoby szalone.

Koziorożce potrzebują ożyć, odkryć swoją romantyczną stronę, dodać swojemu życiu trochę spontaniczności. Bliźnięta natomiast potrzebują się wyciszyć, w spokoju i harmonii. Ich podejście do życia jest zupełnie różne.głębszą intymność

Podczas gdy Koziorożce są tradycjonalistami, którzy wierzą w określone wcześniej wartości, Bliźnięta uwielbiają zmiany, chcą kreować przyszłość.

 

Lew i Panna

Te dwa znaki zodiaku bardzo się od siebie różnią. Postrzegamy je wręcz jako przeciwieństwa. Ich cele życiowe są kompletnie różne, stąd marne szanse na udany związek.

Lew lubi przyjemności – ludzi, imprezy, podróże. Chce korzystać z życia. Nie chce się ustatkować, nie myśli o małżeństwie, odkłada je na później. Z natury jawi się jako znak zodiaku bardzo kochliwy, łatwo go zauroczyć, podkuszając jego ego.

Równie łatwo go stracić, najmniejszy zgrzyt w znajomości powoduje wycofanie z jego strony. Panny są natomiast skryte – niełatwo je poznać, ukrywają się. Mają niskie poczucie własnej wartości, lecz jednocześnie uważają się za najmądrzejsze.

Odgradzają się emocjonalnie, niełatwo dostać się do ich serca. Ich wymaga są ogromne, zarówno do innych, jak i do samych siebie. Panny widzą swojego ewentualnego partnera – jako rycerza. Idealizują obraz miłości i czekają na partnera bez skazy, co może się nigdy nie zdarzyć.

Panna ma ogromne ambicje, podobnie jak Lwy. Może to prowadzić do kłótni, bo obie strony będą chciały przejąć inicjatywę w związku.

 

Strzelec i Skorpion

W miłości Skorpiony są bezkompromisowe. Żeby się z kimś związać na poważnie, muszą kochać go szczerze całym sercem. Albo robią to, albo nienawidzą drugiej osoby. Miłość jest dla nich najważniejsza w życiu – kochają bez opamiętania i nie pozwalają aby cokolwiek stanęło na drodze pragnień ich serca. Miłość jest dla nich jak tlen i woda – niezbędna do życia.

Nie wyobrażają sobie braku drugiego człowieka obok. Chcą odnaleźć swoją bratnią duszę, rozkochać ją w sobie. Strzelce są otwarte i  śmiałe. Bez skrupułów wyrażają zainteresowanie drugą osobą, bez krycia się i podglądania kątem oka. Strzelce są ludźmi czynu – nie będą cofać się, chcą dokonywać miłosnych podbojów, bez marnowania czasu na długie podchody.

Są osobami radosnymi, lubią przyciągać ludzi swoją sympatią, poznawać ich, wchodzić z nimi w relacje. Lubią przejmować inicjatywę. Te dwa znaki zodiaku razem często mają problem ze zrozumieniem siebie, trudnościami w komunikacji.

Mają problem z rozwiązaniem codziennych problemów. Może to wynikać z różnych żywiołów. Strzelce jako ogień bywają kapryśne i działające pod wpływem impulsu. Skorpiony jako woda wolą stonowane i powolne postępowanie.

 

Każda z tych par może być pojmowana jako mieszanka wybuchowa. Różnice w poglądach, celach życiowych, charakterach, inne postrzeganie świata… każda z tych rzeczy może świadczyć o tym, że te połączenia mogą skończyć się nieciekawie i nie wyjść. Zarówno jako relacja miłosna, jak i często przyjacielska.

Powiązane artykuły