Home Life Style Te trzy znaki zodiaku to najlepsi kochankowie

Te trzy znaki zodiaku to najlepsi kochankowie

by Agata Kubiak
Te trzy znaki zodiaku to najlepsi kochankowie

Temperament i libido oraz to, co na nie wpływa, to tematy, które interesowały człowieka od zarania dziejów.

Wielu starożytnych lekarzy łączyło ten obszar ludzkiej aktywności z teorią humorów czy innymi sposobami organizacji energii organizmu odpowiedzialnych za impuls do zabaw w łóżku. Które znaki zodiaku są najlepszymi kochankami.

Kochankowie wśród znaków zodiaku – Lew

znaki zodiakuPanie i Panowie spod znaku Lwa lubią myśleć o sobie jako o doskonałych kochankach. Są otwarte na eksperymentowanie oraz bardzo pewne siebie.

Nie hamują się przed niczym oraz chętnie wysłuchują o marzeniach partnera i bardzo chętnie je wykonują. Z pewnością siebie wybierają się na zakupy do sex-shopu i próbują różnych nowości.

Uwielbiają rozmowę o seksie, a także uważają taki dialog za grę wstępną. Doskonale podgrzewają atmosferę i potrafią rozgrzać wyobraźnię partnera. Czasami zdarza się, że osoby spod znaku Lwa nie potrafią oddać się pełnej rozkoszy. Skupione są na tym, aby wypaść idealnie oraz lubią dominować nad partnerem.

znak zodiakuOsoby spod tego znaku zodiaku lubią wykazywać się dużym zainteresowaniem, które dotyczy fizycznego zbliżenia się między sobą.

Partner spod znaku zodiaku Lwa cechuje się dużą energią personalną i życiową oraz pragnie się dzielić nią z innymi osobami, ale pod warunkiem, że druga osoba zachwyci się charakterem tej osoby.

W łóżku Lwy poszukują swojego odbicia, które zachwyci je. Podczas stosunku są osobami dynamicznymi, kreatywnymi i zmysłowymi. Do całkowitego spełnienia potrzebna im barokowa oprawa w postaci świec, kotar, kwiatów lub okoliczność towarzyszącej przyrody. To pełne życia, charyzmatyczne i dominujące w sypialni.

Wykazują chęć zawładnięcia nad obiektem pożądania. Wszystko będzie dobrze o ile spotkaniom towarzyszy wzniosłość i wyjątkowość. W takim środowisku osoby spod znaku Lwa czują się królewsko i władczo.

Kochankowie wśród znaków zodiaku – Skorpion

znakiem zodiakuMężczyźni i kobiety spod znaku Skorpiona to prawdziwi bogowie i boginie seksu, ponieważ napędza ich pożądanie. Ich wszystkie plany są starannie przygotowane i przemyślane, ponadto są mistrzami manipulacji.

Świetnie im wychodzi uwodzenia osób i przejęcie nad nimi kontroli, a na samym końcu doprowadzenie do sypialni. Stosunek z takimi osobami jest gwałtowny i odważny.

Osoby spod znaku Skorpiona dążą do spełnienia swoich najskrytszych pragnień i chcą dominować nad swoim partnerem. Skorpiony zazwyczaj nie liczą się z uczuciami drugiej połówki. Jeśli mowa o technice, to są w tym mistrzami, ale w kwestii emocjonalnej jest bardzo różnie.

najlepszych kochankówLudzie spod tego znaku cenią sobie skrytość, intymność i zachowują swoje tajemnice. Swoimi przeżyciami erotycznymi nie dzielą praktycznie z nikim. To priorytet dla Skorpionów.

Z wielu życiowych tematów potrafią zrezygnować. Nie dotyczy to jednak napięcia i energii, która wytwarza się podczas uwodzenia i erotycznych podchodów.

To swoista esencja życia dla ludzi spod znaku Skorpiona, ponieważ potrafią absolutnie zatracić się w namiętności oraz spalić uczucie jak niektórzy przedstawiciele spod innych znaków zodiaku. Potrafią rozgrzać znaki wstrzemięźliwe czy zamknięte.

akt seksualnyChłodne i zdystansowane osoby spod znaku Panna potrafią przy Skorpionie zatracić grunt pod stopami.

Takie osoby potrafią dotrzeć do każdego, ponieważ jest to dla nich istota zabawy oraz pewna satysfakcja ze swoich działań.

Potrafią rozkręcać i docierać do drugiej osoby, używając przy tym swoich seksualnych atutów.

Wiele osób po przygodach z osobą spod znaku Skorpiona nie jest nawet świadome tego, kiedy zostali upolowani i uzależnili się od pieszczot swojego partnera.

Kochankowie wśród znaków zodiaku – Strzelec

sam akt seksualnyOsoby urodzone w dniach, które określają ich znak zodiaku jak Strzelec, są prawdziwymi seksbombami, ponieważ są to ludzie bardzo zmysłowi, kreatywni i uwodzicielscy.

Nie robią oni tego celowo, ponieważ jest to w ich naturze. Ich kolor oczu i włosów świadczą o ich temperamencie. Strzelcy w łóżku są niestety przeciętni, ponieważ brak im techniki, pomysłowości i cierpliwości.

Ponadto szybko tracą zainteresowanie swoim partnerem i szybko eliminują grę wstępną i dążą do zaspokojenia swoich fantazji seksualnych.

Rzadko im się zdarza o pamiętaniu o partnerze i jego potrzebach czy emocjach.

życie seksualneNiektóre okazy zdarzają się wprowadzać do łóżka wielką radość i spełnienie. Jeżeli mowa o życiu seksualnym to strzelcy potrafią udawać, że nic się nie dziele i często panuje wśród nich takie przekonanie, że nie mieli czegoś na myśli.

W życiu erotycznym osoby spod znaku Strzelca często są nieśmiałe i kompensują sobie kompleksy swoją sprawnością erotyczną poprzez zdobywanie kolejnych partnerek bądź partnerów.

Jeżeli już znajdą drugą połówkę, to lubią się przy niej zatrzymać na dłużej. Strzelcy są bardzo urokliwymi, pięknymi partnerami, którzy w łóżku niestety mogą być ignoranccy i nie spełnić oczekiwań drugiej połówki.

Znaki zodiaki – jakimi są kochankami?

erotycznych gadżetówKrążą legendy, że osoby spod znaku Barana mają niezwykłą siłę i energię w łóżku, ale to nie świadczy od razu o tym, że tacy partnerzy są finezyjni i potrafią się wczuć w potrzeby swojej połówki.

Byki potrafią oddawać się woli i pragnieniu drugiej osoby, ale również kochają długie dystanse w alkowie. Natomiast Bliźnięta to partnerzy, którzy mogą wykazywać się w łóżku większą rozmownością, a nie liczyć na stosunek.

Raki są osobami, które są nieśmiałe i intymne, i lubią stawiać na bezpieczną i stabilną więź emocjonalną. Osoby spod znaku Panny, są partnerami zdystansowanymi i wstrzemięźliwymi.

Jeżeli potrafi ktoś ich przekonać, to potrafią, jednak czasami mogą sprawić zaskoczenie swoimi głęboko skrytymi chęciami i pragnieniami.

relacji intymnejPartner spod znaku Wagi potrafi być wyrafinowany i są zainteresowane drugą stroną. Potrafią również nawiązywać stosowny dialog podczas igraszek w sypialni.

Natomiast Koziorożec lub przełamywać wszelkie bariery i je długo podtrzymywać.

Wodniki w związku nie boją się cofać przed wszelkimi eksperymentami, byle by zapobiegać nudzie w łóżku. Ryby są osobami, które lubią stawiać na platoniczną miłość.

Powiązane artykuły