Home News Kiedy w związek wkrada się rutyna: jak podnieść temperaturę w sypialni?

Kiedy w związek wkrada się rutyna: jak podnieść temperaturę w sypialni?

by Agata Kubiak
Kiedy w związek wkrada się rutyna: jak podnieść temperaturę w sypialni?

Dbanie o relację partnerską może czasem spaść na drugi, albo i trzeci plan. Co w takiej sytuacji zrobić, by odzyskała swój żar?

 

Czy rutyna w związku jest niepokojącym sygnałem?

Każdy dłużej trwający związek ma lepsze i gorsze chwile. Raz płonie między wami ogień a innym razem rozmawiacie głównie o kredycie i o tym, co ugotować na obiad. To normalne, szczególnie w przypadku wieloletnich relacji, gdzie praca przeplata się z wychowywaniem potomstwa i brakuje już czasu oraz sił na romantyczne wzloty. Choć codzienne obowiązki mogą przytłaczać, przy małych dzieciach jest mnóstwo pracy, nocne pobudki, stresujące choroby, małżonkowie zawsze powinni o sobie pamiętać i okazywać to.

Poczucie rutyny może niepokoić w sytuacji, gdy pojawia się ona już na początku trwania związku. Oczywiście, jeśli są uczucia, zdecydowanie warto o niego zawalczyć. Niepokoić może też przypadek, gdy rutyna nie przemija i jest stałym elementem relacji, a partnerzy nie potrafią jej przegnać. Jeżeli jednak pojawia się i znika, wystarczy wiedzieć, jak ją zażegnać.

Okazywanie uczuć, uwagi i drobne gesty

Wracacie wieczorem do domu po pracy, ale trzeba jeszcze wykąpać dzieci, zrobić kolację, przygotować obiad na jutro, odkurzyć, wyprowadzić psa, a kiedy wszystko już jest ogarnięte, padacie na twarz. Brzmi znajomo? Takie dni zdarzają się każdej parze. Co możecie zrobić w takiej sytuacji? Przytulić się mijając w kuchni, dać buziaka, wyznać sobie miłość, wysłać z pracy miłego SMS-a. To drobiazgi, jeśli chodzi o ilość poświęconego czasu, choć ich waga jest ogromna dla jakości waszej relacji. Podlewajcie ją, a gdy znajdzie się wolna chwila, na pewno łatwiej będzie rozpalić ogień.

Zabawki erotyczne – by przegnać nudę w sypialni

Chcecie przeżyć coś innego, nowego? Wystarczy urozmaicić swoje życie seksualne za pomocą ciekawych gadżetów np. korków analnych z medme sklep. Możesz przygotować swojemu partnerowi niespodziankę i zrobić zakupy w sex shopie samodzielnie. Zaskocz go i sama zobacz, jak to na niego zadziała.

Inną opcją są wspólne zakupy online. Przejrzyjcie asortyment, zabawki erotyczne dla niej, dla niego, dostępne rodzaje wibratorów, pierścienie erekcyjne, masażery, stroje na przebieranki, korki analne, masturbatory i produkty podnoszące libido. Nie bójcie się rozmawiać otwarcie o tym, co byście chcieli wypróbować. Takie zakupy zróbcie w wolnej chwili, w domowym zaciszu, a z pewnością skończą się namiętnym zbliżeniem.

Porozmawiajcie o swoich fantazjach

Jeżeli brakuje wam ognia, w sypialni wieje nudą, zażegnajcie ją dziką myślą i szczerą rozmową. Stwórz odpowiedni nastrój, zapal świece, włącz muzykę, włóż coś seksownego, weźcie do ręki po kieliszku wina i….porozmawiajcie. Zacznijcie pobudzać wzajemnie swoją wyobraźnię oraz dzielić się najbardziej skrytymi fantazjami. Wyobraźcie sobie, że kochacie się na plaży lub w innym publicznym miejscu, gdzie ktoś was może nakryć, że robicie to z inną parą lub ktoś was obserwuje, opiszcie, co się dzieje, co czujecie. Każdy pomysł jest dobry, jeśli poczujecie w środku iskrę, która szybko zamieni się w płomień nie do okiełznania.

W ramach poszukiwań dodatkowego ognia w sypialni możecie skorzystać także z klasycznych afrodyzjaków takich jak hiszpańska mucha dostępna na medmesklep.pl, gdzie znajdziecie także mnóstwo akcesoriów erotycznych od klasycznych, po te najbardziej nowoczesne.

 

Powiązane artykuły